Jak zvládnout 4-letou dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

humpalovalenka
Nováček 3 příspěvky 13 inzerátů 05.12.17 20:29
jak zvládnout 4-letou dceru?

Prosím o radu.Jsem mamina 2 holčiček 4 roky a 7 měsíců. Ta menší je úžasná, klidná, hodná no prostě něco úžasného :-).Ale s tou starší mám problém. Ráno se vzbudí a už při oblíkání má problém, kňourá, fňuká a dělá naschvály, má se oblíkat na cestu a opět se vše opakuje. Jedeme ze školky a je to úplně to samé, opět scéna. Doma mi dělá naschvály a vůbec neposlouchá co ji říkám. Nechce si uklízet, nechce se oblíkat nechce prostě nic. Já už si nevím rady.Ve školce mi dělá ostudu a na veřejnosti ani nemluvím. Dělá to jen mně, ani tátovi ani nikomu jinému to nedělá. Máte někdo radu jak na ni? Nepotřebuji mít jo slušnou holčičku která poslechne na slovo ale ona se nechce ani domluvit na kompromisu. Teď slyším jen „JÁ TO CHCI!!!“.Už jsem vážně zoufalá

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 05.12.17 20:33

To je jen boj o tvoji přízeň hlavně ji neříkejte jak je sestřička hodná a uzasna bude to ještě horší, musíš na ni pprostě od lesa vím o čem mluvím mám to doma :lol:

weyky
Neúnavná pisatelka 19133 příspěvků 78 inzerátů 05.12.17 20:41

Mám doma to samé v bledě modrém. Negativní pozornost je taky pozornost…chval jí, neustále a i za maličkosti, vypichuj její dobré vlastnosti a všímej si jí. U nás to hodně pomáhá, i když je to někdy náročné.

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 05.12.17 20:44

Mám kluky, ale jinak stejné. Chávelní pomáhá, ale když někdy není za co, je to těžký. Ale lepší se to, někdy už i překvapí, jak se snaží.

lalen
Kecalka 255 příspěvků 05.12.17 20:46

Muj prvni dojem z prispevku je, ze mladsi dcera je ta TOP a o starsi pises, tak cize :think: nechci soudit nebo tak, to vubec.. ale neznam Te a citim ten rozdil.. co takhle si udelat se starsi holcici dny? Jit nekam jen vy dve… ukazat ji, ze ona je taky ta TOP :)
Hodne stesti

axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 05.12.17 20:53

Radu nemám -ale potěším Tě že nejsi sama. mám doma to stejne a vsadím se že jeste horší… synovi je už 5.5 roku a byl takový vždy co si pamatuju..dnes mi doktor poradil at mu dám jeste do 6.narozenin čas…pak objednat k psychologovi kdyžtak. Take mám 7 mesicni holku a ta je od narození jiná, klidná, nebrečí…syn brečí třeba 10× denně…narozením holky se to trochu zlepšilo - nežarlí ale naopak se o ní docela stará rád…

Limi123
Závislačka 2658 příspěvků 05.12.17 21:12

Omyl

Pandemie
Stálice 96 příspěvků 05.12.17 21:16

Zkusit metodu cukru a bice? Chvalit, mazlit, za dobre chovani odmenit. Pokud neco odmita udelat nebo dela scenu zacit pomalu nahlas odpocitavat od 10 do 1, pokud neprestane, potrestat.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46848 příspěvků 05.12.17 22:21

Žárlí no :nevim: Hlavně ji nedávej najevo, jak je mladší oproti ní úžasná.

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 05.12.17 22:50

Přesně jak už tady bylo napsáno, normálně žárlí. Vem si že ju ráno strcis do školky a odpo vyzvedneš, ona je tam sama kdežto Tybjses doma s mladší…moje dcerka taky zarlila, dělala naschvály, když jsem se zmínila že mladší bude chodit do jeslí a já do práce a každé ráno předstírám že opravdu jdu do práce je v pohodě. Vim že by jsem ji lhát neměla, ale ji bylo líto že není doma s maminkou a sestřičkou jako dřív. Horsi je když jdou na procházku a přes domem vidí auto…to je pak nešťastná a brečí.

Hvězda diskuse 46848 příspěvků 06.12.17 08:16
@BB zlaticko píše:
Přesně jak už tady bylo napsáno, normálně žárlí. Vem si že ju ráno strcis do školky a odpo vyzvedneš, ona je tam sama kdežto Tybjses doma s mladší…moje dcerka taky zarlila, dělala naschvály, když jsem se zmínila že mladší bude chodit do jeslí a já do práce a každé ráno předstírám že opravdu jdu do práce je v pohodě. Vim že by jsem ji lhát neměla, ale ji bylo líto že není doma s maminkou a sestřičkou jako dřív. Horsi je když jdou na procházku a přes domem vidí auto…to je pak nešťastná a brečí.
8o

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 06.12.17 12:31

@Tunrida?

Hvězda diskuse 46848 příspěvků 06.12.17 22:51
@BB zlaticko píše: @Tunrida?

Ale nic.. Když ti přijde normální takhle s dcerou jednat.

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 06.12.17 23:01

@Tunrida podívej,ty nevíš jak zvládá školku, moji dcerku taky neznáš!!!A sou­dis???Podle Tebe je lepší nechat holku trápit se???A tím že jsem ji neměla teda dávat do školky prosím neargumentuj!!! Dí­ky!

Hvězda diskuse 46848 příspěvků 06.12.17 23:03
@BB zlaticko píše:
@Tunrida podívej,ty nevíš jak zvládá školku, moji dcerku taky neznáš!!!A sou­dis???Podle Tebe je lepší nechat holku trápit se???A tím že jsem ji neměla teda dávat do školky prosím neargumentuj!!! Díky!

Se na mě nevztekej. To je tvůj bordel, že svoji dceru podvádíš. Když už je to tak nutný, tak to aspoň dělej pořádně, ať to chuděra neví :roll: To ji určitě vůbec netrápí :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Reklama