Reklama

Rasa pejska?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mitenka33
Povídálka 35 příspěvků 30.01.17 12:41
Rasa pejska?

Prosim o pomoc, zamilovala jsem se do tohohle chlupacka, ale nevim co je to za rasu, radi bychom dětem poridili psa. Budu rada, za kazdou milou radu. Dekuji moc :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

napoleon
Kecalka 253 příspěvků 30.01.17 12:43

@Mitenka33 ruská boloňka?

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 30.01.17 12:45

@Mitenka33 šicu psáno dle výslovnosti, asi. Je to ještě štěně na tom obrázku. Shih-tzu

arinecka
Závislačka 4602 příspěvků 30.01.17 12:46

@Mitenka33 Nejsem si jistá ale možná to bude schitzu? :think:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 30.01.17 12:48

Je to shih- tzu. S nechtěli by jste pejska z útulku? Já když jednou budeme pořizovat jediné z útulku. Čistokrevné štěně si vezme kazdy, ale dám tomu tvorecku z útulku nový domov? :srdce:

arinecka
Závislačka 4602 příspěvků 30.01.17 12:51
@Kskaja píše:
Je to shih- tzu. S nechtěli by jste pejska z útulku? Já když jednou budeme pořizovat jediné z útulku. Čistokrevné štěně si vezme kazdy, ale dám tomu tvorecku z útulku nový domov? :srdce:

Někdo pejska z útulku nechce :nevim: my teda taky máme útuláčka a za nic na světě bych ho nedala :srdce:

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13409 příspěvků 30.01.17 12:54

@Kskaja K dětem bych z útulku nepořizovala, člověk neví nic o jeho povaze ani občas negativních zkušenostech od předchozího majitele.

Příspěvek upraven 30.01.17 v 12:55

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9651 příspěvků 30.01.17 12:55

@Kskaja ja bych si psa z útulku k dětem nevzala. Taky budeme pořizovat papírového psa

Pipet
Generální žvanilka 24071 příspěvků 30.01.17 12:55

Nevím, jestli je dobrý nápad kupovat psa dětem a ještě k tomu ho vybírat podle fotky.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 30.01.17 12:55
@arinecka píše:
Někdo pejska z útulku nechce :nevim: my teda taky máme útuláčka a za nic na světě bych ho nedala :srdce:

Já vím já, jen navrhuji moznosti :D také máme ( než jsem se odstěhovala) pejska nalezenyho :) je to věrný pejsek.

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13409 příspěvků 30.01.17 12:55
@Pipet píše:
Nevím, jestli je dobrý nápad kupovat psa dětem a ještě k tomu ho vybírat podle fotky.

To je druhá důležitá věc, ano…

Markéta80
Hvězda diskuse 39334 příspěvků 30.01.17 12:58

@Mitenka33 vybíráte psa dle fotky :lol: :lol:, raději si říct co můžete pejskovi nabídnout vy sami ;)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 30.01.17 12:59

Samozřejmě děvčata, nikomu nenutím :palec: jen píšu, co třeba zvážit i tuto možnost. Ano, člověk o pejsku nic neví, ale myslím, že v útulku by mohli poradit :think: popřípadě párkrát navštívit pejska i s dětma a třeba se uvidí, jaký má pejsek povahu :nevim:. Jinak shih tzu mela kamarádka a bylo to zlatíčko, akorát trpěl na záněty očích. :,(

Markéta80
Hvězda diskuse 39334 příspěvků 30.01.17 13:24

@Kskaja on je problém že ani v útulku neví co ten pes má za sebou a u malých dětí je často problém. děti ječí, dělají prudké pohyby :? Pokud to neni malé štěně tak už je na něco naučené a kolikrát změna je složitá. Mě by vadilo nejvíc že nejvíc co ten pes má za sebou, na co si dát pozor a často ve smlouvě že musím psa kastrovat, to pak ve výsledku vyjde ví než draho. U nás kastrace mini fenky 5000 :jazyk: Někdy ty podmínky jsou přísné na což se plno lidí vyprdne a raději podpoří množitele, zaplatí částku a víc nemusí řešit :?. Já vždy chtěla určitou rasu at vím co ze štěněte vyroste a i povahově.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 30.01.17 13:28

Ši-tzu nebo coton de tuleár.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama