Rozštěp rtu podle 3D ultrazvuku

107
27.5.16 11:38

rastep rtu podle 3D ultrazvuku

Ahoj holky dnes jsem byla na 3D ultrazvuku a dost som sa vydesila s pohladu na rtiky malyho, mam pocit ze neco neni v poradku.. doktorka byla neprijemna nechtela mi na nic odpovedet a tak jsem si jen vzada foto a sla :,( muzete mi prosim rict jestli je to podle fotek normalní nebo se jedna o nejaku vrozenou vadu? prosim bez blbych komentov opravdu jsem z toho spatna! dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1805
27.5.16 11:49

Mně to připadá jako normální obraz mimina z 3D a nic zvláštního nevidím. Spíš je to zkreslené zobrazení. Taky jsem nedávno byla a vypadalo to podobně… prostě ti to nezobrazí hladké miminko a přesné tvary :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19191
27.5.16 11:50

Řekla bych že je to normální, ono děti vypadají na těchto ultrazvucích ošklivě teda alepon mě se to tak zda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
27.5.16 11:50

@petushqa27 Zmenila bych doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
27.5.16 11:53

Náš prcek na 3D vypadal taky tak podobně a je ok :) Trochu to zkresluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20737
27.5.16 11:54
@ka2ka píše: Řekla bych že je to normální, ono děti vypadají na těchto ultrazvucích ošklivě teda alepon mě se to tak zda :nevim:

Nejsi sama. Já bych na to ani nešla, raději jsem si vždycky počkala až na hotové mimino. Mít doma foto malého ufonka není nic pro mně. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9967
27.5.16 11:55

Taky se mi nezdá, že je tam nějaká vada. On ten obraz 3D je takový hrbolatý, tak to zkresluje. Celé to mimčo je takové. Nebála bych se.
Ale nejsem odborník teda.

Naše malá vypadala jednou, že má knír :D Jako dědeček :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
27.5.16 11:56

@petushqa27 kolikaty je to týden? Muze to byt jen špatný uhel a navíc ten 3d uz vypadá proste divne ;) pokud by to byl rozstep potvrdili by ti ho na velkém uz kolem 30tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.16 11:59

Neumím si představit, že kdyby doktorka měla byť jen malé podezření, že tam rozštěp je (navíc po tvém dotazu), že by tě beze slova poslala pryč. Takže myslím, že je to v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.5.16 12:08

Holky dekuji moc uklidnili jste mne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.5.16 12:10
@Tichošlápek píše:
@petushqa27 kolikaty je to týden? Muze to byt jen špatný uhel a navíc ten 3d uz vypadá proste divne ;) pokud by to byl rozstep potvrdili by ti ho na velkém uz kolem 30tt

jsem 26tt, dnes jsem byla totiz u jineho doktora moje doktorka 3D nedela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27578
27.5.16 12:10
@verusak.berusak píše:
Neumím si představit, že kdyby doktorka měla byť jen malé podezření, že tam rozštěp je (navíc po tvém dotazu), že by tě beze slova poslala pryč. Takže myslím, že je to v pořádku.

Přesně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.5.16 12:11

@koala123 ja mam hodnou doktorku, jenze ona nedela 3D tak jsem dnes byla u jiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19191
27.5.16 12:15
@Svistice píše:
Nejsi sama. Já bych na to ani nešla, raději jsem si vždycky počkala až na hotové mimino. Mít doma foto malého ufonka není nic pro mně. :)

my byli na velkém ultrazvuku a tam to bylo perfektní a z tohohle jsme byli zklamaný prostě ošklivý dítě jak říkáš ufon hadr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
27.5.16 12:24

@petushqa27 to je nádhera!!! Na dotaz neodpovim, ale mimusko je úžasné. Fascinuje me jak je technika pokročila a co vše můžeme videt. Mas bezva dítko, moc pěkne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama