Řasy metodou řasa na řasu vs nalepovací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xxxxxx
Stálice 89 příspěvků 15.10.14 14:59
Řasy ...

Ahoj všem :mavam: chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi řasy metodou řasa na řasu a obyč nalepovacíma z DM? Tedy spíš rozdíl v lepidlech? Jelikož jsem dostala alergii na řasy, kterou stalé nemužu vyléčit už přes 2 měsíce a když vidím všechny ty slečny s řasama až do nebe je mi z toho do breku, proč zrovna jà? :-/ vím že na řasy metodou řasa na řasu už v životě nepujdu ale zajímá mě jestli nalepovací řasy z DM tedy to lepidlo je stejné jako u řas metodou řasa na řasu také tak nebezpečné? Děkuji za rady

Reakce:
eleny3
Kecalka 281 příspěvků 15.10.14 15:51

Ahoj, ja znam z dm jen ty nalepovaci rasy, jsou v celku. Ja je mela a to jsou jednorazovky ani to moc nelepi.

monuline
Kelišová 6058 příspěvků 15.10.14 16:09

@Xxxxxx jestli te aspoň trošku podporim, já mam tu alergii taky, u mě to byla reakce na ustalovac..ale ve finále je taky nesnesu :? :hug:

Karca90
Povídálka 23 příspěvků 17.10.14 14:18

Rozdíl je v ceně - jednorázové řasy cca kolem 100-200 Kč např. z DMka se prostě vcelku nalepí a vydrží třeba jeden den, na noc se odlepí a pak ty řasy na řasu - to jsou ty, co vydrží třeba měsíc - jak komu - já je mám a vydrží mi max tři týdny. Už jsem si zvykla na to, že nemusím používat řasenku a natáčet si řasy řasenkou každé ráno :) a cena těchto řas - nové od 400 Kč- a více..podle toho kde, se nechají udělat..a doplnění od 300 Kč.. já mám dobrou známou a má pro všechny tuto dobrou cenu :) jsem s řasy spokojená.. Občas si nechám na konec nalepit nějaký kamínek.. a výsledek je opravdu nádhera :)

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 17.10.14 14:28

Měla jsem také řasy technikou řasa na řasu ale už je nikdy nechci. Vypadalo mi spoustu mých řas, řekla bych, že tíhou těch nalepených padali víc, než je běžné a tak jsem dál už nedoplňovala a nakonec skončila s polovinou svých řas :( nechávám si řasy barvit u kosmetičky společně s obočím, používám spec. krém na růst řas a jsem tedy mnohem spokojenější než s nalepenými :palec:

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 17.10.14 16:18

@Mrs.GSdog ja s timhle mam zase spis spatnou zkusenost :/ nechala jsem si barvit svoje relativne dlouhe rasy jednou a ted mi hrozne padaji :(

nickKlarinka
Nováček 1 příspěvek 13.01.15 22:20

Jsou to super řasy, žádná alergie. Musíš si koupit zvlášt lepidlo a ne používat to přiložené, Ty řasy jsem použila i několikrát, Taky jsem měla řasu na řasu a vůbec mi to nevyhovovalo…

MIKIYMIKIY
Nováček 1 příspěvek 26.08.15 16:22
nalepovaci rasy...

Dobry den, chtela jsem se zeptat, byla jsem u kosmeticky a nechala jsem si udelat umele rasy a mam opuchle horni vicka, nemate s tim nekdo zkusenost? jak to zklidnit nebo co na to? prosim o radu. dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >