Razítka a vizitky - učitelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:31
Razítka a vizitky - učitelka

Ahoj, jak se díváte na používání razítek a vizitek ze strany učitele? Setkala jsem se s tím u kolegyně. Učí na druhém stupni a má speciální razítko, kde má napsáno škola, jméno, aprobace. Př: Základní škola xy, Mgr. Renáta Dvořáková, Český jazyk - dějepis. Myslíte, že to mohu také používat? Velmi se mi to líbí, ale prý to nemůže být na závěrečných testech. A ti vizitky si myslím, že je dobrý nápad. Rozdala je vždy na první rodičovské schůzce. Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:34

A ještě mám jeden dotaz. Jak nosíte kolegyně pomůcky na výuku? Máte nějaký kufřík, krabici nebo jen v ruce?

ivašot.
Echt Kelišová 7956 příspěvků 05.05.19 17:45

V životě jsem se s tím nesetkala, maximálně měla paní učitelka nakopírovaný papírky se jménem, telefonem a e - mailem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:58

A jak byste to hodnotila z pohledu rodiče?

Uživatel je online09Veronika09
Kecalka 418 příspěvků 05.05.19 18:00

Mě by to nikdy ani nenapadlo, v naší profesi se mi to zdá zbytečné, stačí napsat rodičům kontakt na tabuli. a pro pomůcky mi občas chodí děcka a nebo si je nosím sama, vlastně mám jen počítač, učebnice a penál, málokdy něco jiného.

Malaga
Nadpozemská drbna 25765 příspěvků 05.05.19 18:00

Já teda určitě pozitivně :)
Na pomůcky mám taštičku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 18:03

Ohlasy u kolegyně byly velmi pozitivní. Nejlepší byl jeden rodič: Hm, tak tady někdo hodně žere svoji profesi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 18:07

A ještě ohledně písemných prací. Když je rodiče chtějí vidět, tak jak to mám řešit? Domů je poslat nemohu. Protože je musíme archivovat. Napadlo mě posílání přes Scan. Ale nevím jaké by to bylo v praxi. Rodiče vůbec nechtějí do školy chodit. Nedivím se kvůli času.

Uživatel je online09Veronika09
Kecalka 418 příspěvků 05.05.19 18:09
@Anonymní píše:
A ještě ohledně písemných prací. Když je rodiče chtějí vidět, tak jak to mám řešit? Domů je poslat nemohu. Protože je musíme archivovat. Napadlo mě posílání přes Scan. Ale nevím jaké by to bylo v praxi. Rodiče vůbec nechtějí do školy chodit. Nedivím se kvůli času.

u nás musí přijít do školy, já mám práce u sebe a na třídních schůzkách se mohou podívat

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19997 příspěvků 05.05.19 18:10

Razítko používám, vizitky taky - ale ne až tak kvůli učitelské profesi. Můj kontakt mají stejně všichni rodiče v mobilu. Když učím někde mimo svou kmenovou třídu, používám ty skládací košíčky od Vietnamců, vejdou se mi tam hračky a hudební nástroje.

vokishka
Extra třída :D 14348 příspěvků 05.05.19 18:10
@Anonymní píše:
A ještě ohledně písemných prací. Když je rodiče chtějí vidět, tak jak to mám řešit? Domů je poslat nemohu. Protože je musíme archivovat. Napadlo mě posílání přes Scan. Ale nevím jaké by to bylo v praxi. Rodiče vůbec nechtějí do školy chodit. Nedivím se kvůli času.

Záleží na tom, jak jsou to staré děti. U nás si to můžou nafotit do mobilu, jinak se může přijít rodič podívat.

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 05.05.19 18:15
@Anonymní píše:
Ohlasy u kolegyně byly velmi pozitivní. Nejlepší byl jeden rodič: Hm, tak tady někdo hodně žere svoji profesi.

tohle považuješ za pozitivní reakci?

vokishka
Extra třída :D 14348 příspěvků 05.05.19 18:17
@ka2ka píše:
tohle považuješ za pozitivní reakci?

taky mě to zarazilo :mrgreen:. Já bych to teda brala jako posměšek.

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 05.05.19 18:17
@vokishka píše:
taky mě to zarazilo :mrgreen:. Já bych to teda brala jako posměšek.

taky a nebo těžkou ironii

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 18:19

Mně to nevadí, když někdo říká, že svoji profesi „žeru“. A kolegyně to má stejně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama