RD a další těhotenství

31
17.5.16 11:09

RD a další těhotenství

Dobré ráno všem!
Prosím o radu :)
Momentálně jsem na rd se synem, který bude mít v únoru dalšího roku 3 roky. Jsem znova těhotná a moje otázka zní, jestli mám nárok na ppm, na kterou nastoupil zase 6tydnu před TP? Pracovní smlouvu mám na dobu neurčitou, takže stále trvá a ppm jsem pobirala u prvního syna. Takže si myslím, ze by to tak melo byt i tentokrát? Děkuji předem za rady a odpovědi
A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1967
17.5.16 11:13

Je to tak, narok budes mit, kdyz je pracovni smlouva na dobu neurcitou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11187

Ano, máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885

@Adelin85 nárok na PPM máš. Normálně jak u prvního dítěte nastoupíš 6 týdnu před TP. Máš nárok i na řádnou dovolenou za rok 2017 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5484
17.5.16 11:15

Pokud vám to vyjde, že nastoupíte na ppm než bude mít syn 3 roky tak nárok máte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.5.16 11:26

@LuckaPt
Jojo vyjde! Na ppm bych mela nastoupit háčkem října! Tak super! Děkuji :)
A pak musím s papírem jen do práce a ohlásit na up nebo musím i na socku? Protože budu asi opět potřebovat výměr denního základu?

@kacabus no tak paradicka! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885
17.5.16 11:43

@Adelin85 stačí do práce, zažádat o PPM. Hlavně jak půjdeš na PPM tak nezapomenout to nahlásit na ÚP ohledně PR. Jo a pokud jdeš už v říjnu, tak řádná dovolená i za rok 2016.
souhrn… doktor vystaví pro zaměstnavatele papír na PPM, ten zaměstnavateli. Jak nastoupíš na PPM, tak na pracák o zrušení PR.. po skončení PPM naspat zaměstnavateli se žádostí o řádnou dovolenou za rok 2016 a 2017 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.5.16 21:46

@kacabus
Super! Děkuji ;) hnu si davkama, vyjde mi to super, přijdu jen o slabou tisicikorunu! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat