Reaktivace chlamydií

61
4.12.20 20:01

Reaktivace chlamydií

Ahoj, nemáte s tím někdo zkušenosti? Minulý rok jsem se léčila na chlamydie pneumonie a ještě hraniční mykoplazma. Plus se to střídalo s nálezem v moči. Nyní o rok později to mám znovu, jediný příznak je zvýšená teplota a únava. Brala jsem na to chlamydil a minulý rok jsem měla protilátky po 3 měsících kontrole, no teď jsem zase nasadila chlamydil mám už druhá antibiotika, 1. Byla doxyhexal a druhá či teď beru je Fromilid. Teplota má pořád tendenci stoupat k 37, s antibiotiky jsem nepoužitelná… Trpím na bušení srdce, vysadila jsem cukr a už nevím teda, snad to zabere nějak, mám ještě pět dní, dostala jsem Fromilid na 14 dní. Ráda bych se dala do kupy, mám po škole a budu muset nastoupit do práce a vydělávat. Jak z toho ven? 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
745
4.12.20 20:13

Z toho nejde ven. To se ti bude porad vracet. Neporadim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
4.12.20 20:16

@lenkahav aha, no.. tak díky 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
4.12.20 20:20

Treba se pletu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4593
4.12.20 20:22

@Dizzie
protilátky v krvi budete mít napořád, je to normální, a nic to neznamená

při depresi, přetažení, vyhoření, či exhausci… mohou dokonce povylézt, ne proto že by byl problém „chlamýdie“, je to normální reakce imunity, která mobilizuje a nespefickou reakcí – nespecifickou polyklonální aktivací se chystá při zátěži – kdyby něco / chystá si protilátky do foroty, prostě se sebere a maká /

Váš problém nejsou vůbec protilátky, ale ty obtíže, které máte

protilátky budete mít dluhodobě až celoživotně a ne, neznamená to naprosto nic

jestli vám někdo bude dokolečka přeléčovat antibiotiky jakési protilátky z krve…svědčí to o jeho neinformovanosti a neschopnosti, jestli jste nalítla šarlatánovi, kteří milují chlamydie / protilátky máme téměř všichni zcela běžně / tak to mě mrzí

„teplota stoupá "…“ ke 37", jde o zcela normální tělesnou teplotu, během dne se mění, skoro lépe byste udělala, kdyby ste se neměřila

ty další obtíže co líčíte, spíše svědčí pro úzkostnou poruchu a obecně obtíže s psychikou

pokud se budete dokolečka upínat na protilátky, nějaké „přeléčování“ a teploměr a snahu najít nějakou bacilární „příčinu“ nejspíš se dostanete do bludného kruhu, z kterého není cesty ven

zkuste se zaměřit spíše na psychiku, relaxaci, hledání zdroje těch psychických obtíží…je to těžký ale pomůže to

více přes net popravdě nejde…

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
4.12.20 20:36

@Borrealis myslela jsem si právě, že protilátky pomohou v tom, že už ta chlamydie bude zažehnána. Věděla jsem, že budu platit daň za vyčerpání, respektive stres ze státnic. Před státnicemi jsem měla ecoli v moči to jsem nějak potlačila, potom po státnicích se samozřejmě potíže projevily znovu, ale to jsem ležela a potila se. Teď už je to lepší.. myslím, že jsem celkově dost oslabená, dělá mi to hodně podzim, v létě jsem se chodila koupat do studené řeky, a byla hodně na sluníčku. Zlom vždycky přijde když se ochladí… ráda bych sportovala, otužovala se, ale vždycky to udělám nějak špatně a skončím nemocná
Jinak děkuju, snad to teda není nemoc, na kterou se „umírá“ a bude to zase v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4593
4.12.20 20:47

Podzim je náročný, a jestli se to ještě sešlo se stresem se státnicemi, tak může bejt rychle vymalováno

jak jsem psala, nejde o žádnou „reaktivaci“, naopak tělo si při stresu, vyčerpání, náporu tvořívá protilátky „do foroty“ a tak může dojít i ke zvýšení nějakých dlouhodobých protilátek, avšak to obvykle nesvědčí o ničem njiném, než že je na člověka nápor a že je toho na něj moc

relaxace, sport, chodit ven, kdyby se nevedlo tak i nějaká psychoterapie, spánek…hlavně spát, dostatek spánku

vybodla bych se na hokusy pokusy s protilátkama, které má více méně každej a na opakovaná ATB…po kterých se Vám rozdrbe střevní flora a bude nakonec hůře

to otužování, není špatný, může dost pomoct, ale každej na to úplně stavěnej není, a tak to nejde lámat přes koleno…

e coli v moči, když je toho moc, je třeba přeléčit a to až tak, že úplně tzn do bezpříznakova a do negativních kultivací, mladý holky na močový cesty trpívají

ale na ty „chlamydie plicní“ z krve se fakt vykašlete, to je o ničem
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
4.12.20 20:53

Děkuji za povzbuzení, není to zrovna dobrý rok, ani ten minulý nebyl, prostě škola dala zabrat a i když se člověk sebevíc snaží, je to těžké. Obzvláště lockdown neprospíval psychice. Až si něco vydělám v práci, tak chci jít i na psychoterapii, ráda bych se osvobodila od antidepresiv, a celkově prostě koukat na život jinak. Jinak spím hodně, to je moje alfa omega pro normální psychický stav. Jinak děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat