Reklama

Recenze na mycky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 22.02.17 13:22
Recenze na mycky

Holky budeme delat novou kuchyn a tak potrebuji poradit jaka mycka jecdobra a se kterou jste spokojene? A jestli jste rady ze mate mycku? Dekuji mooc :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 22.02.17 13:24

To je jako ptát se, zda je někdo rád, za má pračku. Ano, je skvělá, nejlepší co jsem měla byla od Bosche s šuplíkem na příbory.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 22.02.17 13:27

Taky máme Bosch se šuplíkem :palec:

tumpach
Kelišová 5846 příspěvků 22.02.17 13:29

Aeg electrolux nej

Apaji
Kelišová 5332 příspěvků 22.02.17 13:33

Bosch SilencePlus bez šuplíku s košem, ale je to naše první (tak jsem neměla srovnání, šla jsem čistě podle recenzí na heurece) a super.

1Marci
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 22.02.17 13:49

Já mám už čtvrtý rok Beko a také velka spokojenost. Urcite bych taky volila šuplík na příbory, mam oboji, ale košík zbytecne zabírá misto, raději tam dam o 3 talíře navíc a příbory poskládam do šuplíku. Používám jeden jediny program na 60 stupňů a nádobí mam do hodiny čisté… :palec:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 13:51

@martina.se tady jsi vynechala jednu diskuzi :mrgreen:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 22.02.17 13:51

Máme všechny spotřebiče miele a maximální spokojenost, jsou ovšem výrazně dražší…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 22.02.17 14:09

Bosch Silence plus se šuplíkem. První a moc fajn. ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 15 inzerátů 22.02.17 14:26

Siemens se šuplíkem, taky jsem spokojená :-)

Poisson28
Kecalka 330 příspěvků 22.02.17 14:30

Skoro všechny spotřebiče mám Whirpool a neměnila bych. A ač jsem myčku léta odmítala, už třetí den jsem se jí uctivě klaněla :mrgreen:

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 22.02.17 15:00

Myček už jsem pár vyzkoušela, u nás kvůli vysokému tlaku vody rychle odcházely. Nejlepší byl zatím Bosh. Co absolutně nedoporučuji je Ariston. Koupit minimálně střední třídu, ty levnější mají slabé motory a špatně oplachují nádobí.

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 26.02.17 18:34

Děkuji všem za reakce a zkušenosti :-) A nemá nekdo zkušenost s myčkou Siemens?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 15 inzerátů 27.02.17 10:51

@Nudlaben já mám Siemens se šuplíkem na příbory, mám ji rok a jsem spokojená. Myje dobře a zatím s ní nemám žádný problém :-)

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 28.02.17 10:23

@Jitul.kaaa9 Děkuji moc chtěli by jsme Siemens tak snad nějakou dobrou vybereme :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama