Reklama

Ach jo, je to pracháč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 08:43
ach jo, je to pracháč

Ahoj všem..nedávno mě oslovil v práci muž, padli jsme si do oka, povídali si…později si psali a pozval mě na schůzku. Rande proběhlo velmi příjemně. Při loučení líbačka, začal on, já se teda nechala, odolávalo by se těžko :jazyk: k jádru věci. Bohužel je dost při penězích (zjistila jsem to až na té schůzce). Říkám bohužel, jelikož nebyl účel sbalit pracháče…a vůbec, balit kohokoliv. Je mu 30 a buduje si kariéru, užívá..je o něj dost zájem, má hodě příležitostných známostí, zatím ale prý nenašel tu pravou. Nechci být jen jedna z mnoha a rozhodně s ním nepolezu do postele, když vím, že rozkročnožek má dost (a očividně u něj nepochodili). Možná se nechce vázat, což by mi i vyhovovalo, jsem po rozvodu a mám dvě děti. Rozhodně neplánuju stěhování chlapa do domu, stavbu nebo děti (minimálně výhledově 5 let nic takového), randění by mi i vyhovovalo, ale bohužel jsem taková. Jak jde o sex, už je to u mě vyšší meta. Sice by mě to náramně lákalo, chemie mezi náma funguje hodně, ale zase si říkám, že pokud by mu náš vztah stál opravdu za to, tak by tohle mohl být nejlepší postup. Nepodlehnout. Co si o tom myslíte? Jo a na schůzce všechno platil. Říkám si, že bych ráda příště zaplatila něco já…nechám se ráda pozvat, ale opravdu nestojím o to, aby si myslel, že se nechám koupit. (ps: v práci mě oslovil proto, že jsem prokázala jisté vědomosti z oboru..začal se vyptávat na moje studium atd. - tedy zaujala jsem jej jinak, než sexy dekoltem - který sice nepostrádám, ale v „pracovním oděvu“ stejně nejde vidět :-P)
Prosím o radu hlavně holky z „vyšších kruhů“, jejichž stav konta (potažmo mužův) je aspoň takový, že si mohou bez starostí koupit fungl nové auto, aniž by to výrazně zatřáslo s rozpočtem.. :nevim: anonymě samozřejmě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 08:47

Proč si to prostě neužiješ? i kdyby z toho nakonec nic nebylo, třeba bys s ním něco procestovala atd. nechci vyznít jako zlatokopka, ale pokud je vám spolu dobře tak bych se klidně nechávala pozvat na večeře, jemu to určitě dělá dobře a pokud peníze neřeší tak není co řešit

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 04.02.17 08:47

Mícháš jabka a hrušky - tedy lásku a prachy. Budp mezi vámi láska bude nebo ne, ale netvořila bych žádný zvláštní plány.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 04.02.17 08:54

Je dost připenězích, to jsem zjistila už při schůzce ( to jako jak, pohledem do šrajtofle nebo se chlubil?), má hodně příležitostných známostí ( to také na sebe vyžvanil hned napoprvé?, ale vzplane láskou k samoživitelce s dvěma dětmi.I když vím, že rozkročnožek má dost (a očividně u něj nepochodili ),aha, tak dotyčná u všeho byla, tak…
No to je úplná telenovela nebo pohádka o Popelce a bohatém princi. Vyšší kruhy mě dorazily. Zakladatelko, kolik je Ti let?

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 04.02.17 08:57

Pribeh opsany v Bravu?

Paoloska
Echt Kelišová 8054 příspěvků 04.02.17 09:07

Možná jsi to anonymní jenom hloupě podala, ale v podstatě mi přijde, že se tu chceš pochlubit a balíš to do opačné formy. Jinak nechápu co řešíš.
Omlouvám se za OT, z vyšších kruhů nejsem.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:28

Asi takhle, také jsem to řešila a doteď nevím jestli jsem udělala dobře nebo ne. Platila jsem za sebe, necítila jsem z něj tolik zájmu, jen takový příležitostný, občas jsme někam zašli pak se třeba neozval. Nespala jsem s ním a to jsem jinak „spala s kdekým“ občas mě svým způsobem využil, ale protože jsem to věděla tak mi to nevadilo. Nakonec jsem si našla někoho já. A pozorovala jsem co tento člověk dělal dál, našel si pritelkyni se kterou to nevyšlo, pak další vážný vztah a chvilku jsem litovala, protože jsem to mohla být já. Ale on u těch vztahu vždy psal mě, jestli chci sex a chtít tak by určitě byl a něco takového nemám zapotřebí, aspoň zdání, že jsem ta jediná by bylo příjemné :) takže ve výsledku je dobre, že nejsem s multimilionáře mi, mohla jsem si hodně užít, ale já se vůbec nemám špatně ano v tom jiném vztahu ;) a možná do mě ten o fous chudší chlap narval o dost víc penez a mimo to i lasku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:33
@Doe_Jane píše:
Proč si to prostě neužiješ? i kdyby z toho nakonec nic nebylo, třeba bys s ním něco procestovala atd. nechci vyznít jako zlatokopka, ale pokud je vám spolu dobře tak bych se klidně nechávala pozvat na večeře, jemu to určitě dělá dobře a pokud peníze neřeší tak není co řešit

já nemám nic proti randění..v současné době nemám ani moc času, takže výlety večeře…to by mi taky vyhovovalo. On se v současnosti asi vázat nechce, těžko říct, co se z toho vyvrbí Mě ale sebevědomí nechybí, já nehledala a už vůbec ne za každou cenu. Než jsem se rozvedla, bya jsem 10 let věrnou manželkou a bez vážnho vztahu v sexu prostě nefunguju :oops: neumím se od toho odprostit tak jako chlapi. Asi bych to svedla u někoho, o koho bych neměla po stránce duševní vůbec zájem (tedy šlo by mi jen o tělo) ale tento muž prostě zaujal a nechce se mi to ničit tím, že s ním vlezu do postele. Cítím, že bych se zařadila do řad podlézavých milenek a byl by to začátek konce…
co myslíte? Dělám dobře? Jsem staromódní nebo to ještě tak funguje - že pokud chlap o ženskou stojí, bude s ní dál randit i bez sexu? (já nebudu očekávat vážný vztah v případě, že on nebude očekávat sex) :nevim: možná mě kopne do zadele ale co…

žampion
Závislačka 3726 příspěvků 04.02.17 09:35

Možná OT a za to se kdyžtak předem omlouvám, ale nemá náhodou syna, který by u vás v budoucnu mohl krást? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:37
@Burj Chalifa píše:
Je dost připenězích, to jsem zjistila už při schůzce ( to jako jak, pohledem do šrajtofle nebo se chlubil?), má hodně příležitostných známostí ( to také na sebe vyžvanil hned napoprvé?, ale vzplane láskou k samoživitelce s dvěma dětmi.I když vím, že rozkročnožek má dost (a očividně u něj nepochodili ),aha, tak dotyčná u všeho byla, tak…
No to je úplná telenovela nebo pohádka o Popelce a bohatém princi. Vyšší kruhy mě dorazily. Zakladatelko, kolik je Ti let?

kolik i je snad nezáleží, to do toho míchat nemusíme. A ano, tyhle věci mi vesměs všechny řekl sám. byl dost upřímný a otevřený - zřejmě si nechce na nic hrát.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 04.02.17 09:37
@žampion píše:
Možná OT a za to se kdyžtak předem omlouvám, ale nemá náhodou syna, který by u vás v budoucnu mohl krást? :think:
:mrgreen:

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 04.02.17 09:39
@Anonymní píše:
kolik i je snad nezáleží, to do toho míchat nemusíme. A ano, tyhle věci mi vesměs všechny řekl sám. byl dost upřímný a otevřený - zřejmě si nechce na nic hrát.

Tak ho pust k vode. Chlap, ktery se na prvnim rande chlubi penezma a nabidkama sexu od zen, je leda idiot.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:40
@Paoloska píše:
Možná jsi to anonymní jenom hloupě podala, ale v podstatě mi přijde, že se tu chceš pochlubit a balíš to do opačné formy. Jinak nechápu co řešíš.
Omlouvám se za OT, z vyšších kruhů nejsem.

jo asi to vyzní trochu hloupě. chlubit se nechci..není čím. Já jen že jsem z toho spíš taková zdrblá. Nejsem zlatokopka a movití chlapi mě nikdy nezajímali. Prostě jen nechci skončit v pasti a třeba se i zamilovat..vlas­tně trochu tápu co dál.

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 04.02.17 09:41

Ty se vázat nechceš, on taky ne. Tak se spolu scházejte a ono se to nějak vyvine. buď máte být spolu nebo ne :nevim: čas ukáže, nakolik to má smysl nebo ne.

Anonym B - vyšší kruhy 8o :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:48
@Saatine píše:
Asi takhle, také jsem to řešila a doteď nevím jestli jsem udělala dobře nebo ne. Platila jsem za sebe, necítila jsem z něj tolik zájmu, jen takový příležitostný, občas jsme někam zašli pak se třeba neozval. Nespala jsem s ním a to jsem jinak „spala s kdekým“ občas mě svým způsobem využil, ale protože jsem to věděla tak mi to nevadilo. Nakonec jsem si našla někoho já. A pozorovala jsem co tento člověk dělal dál, našel si pritelkyni se kterou to nevyšlo, pak další vážný vztah a chvilku jsem litovala, protože jsem to mohla být já. Ale on u těch vztahu vždy psal mě, jestli chci sex a chtít tak by určitě byl a něco takového nemám zapotřebí, aspoň zdání, že jsem ta jediná by bylo příjemné :) takže ve výsledku je dobre, že nejsem s multimilionáře mi, mohla jsem si hodně užít, ale já se vůbec nemám špatně ano v tom jiném vztahu ;) a možná do mě ten o fous chudší chlap narval o dost víc penez a mimo to i lasku

dost možná dopadnu jednou podobně…ale díky, trochu mě ten příspěvek povzbudil. a dodal mi trochu kuráže jít si svou cestou, hrát podle mých pravidel ;) dost možná to nevyjde ale co

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama