Reklama

Jak mu budou říkat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:35
Jak mu budou říkat?

Ahoj, jsem rozvedená a mám školkové děti. Jejich táta se jim v rámci možností věnuje - občas odpoledne a občas víkend. Našla jsem si přítele a už spolu nějakou dobu jsme. Zvažujeme bydlení, společnou budoucnost (chce se mnou alespoň jedno své dítě). Otázka na vás, které jste na tom byli podobně: Jak oslovují vaše děti nového přítele? Jasně, pokud bych si někoho našla kdyby děti byly starší - třeba kolem deseti let, tak je to jiné, volila bych křestní jméno. Ale u takto malých? Jedno je roční. Ano, tátu už mají. Mají mít dva? Nebo mu říkat strejdo? Já fakt nevím :nevim: navíc pokud pak přibude sourozenec a ten mu táto říkat může… :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 22.01.17 15:38

Strejdo..nebo jmenem..

Alušáček
Závislačka 3087 příspěvků 22.01.17 15:39

Normálně jménem, pokud mu budou chtít říkat táto, dospějou k tomu sami. Strejdo určitě ne, to je divný.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 22.01.17 15:42

Mně přijde nejlepší strejdo.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 22.01.17 15:43

Moje máma nevlastního tátu přivedla, když mi bylo pět. Od začátku mu říkám jménem. Ale šlo by strejdo a jméno. Naše tříletá dcera říká našim kamarádům strejdo, ale vždycky řekne i jméno nebo přezdívku, aby to bylo jasné :-) Táto mu asi říkat nebudou, jestli funguje jejich vlastní táta. Pokud tedy na tom ty nebudeš trvat. Děti rozlišují i babičky a další tatínek by jim asi byl divný:-)

Moise
Hvězda diskuse 35430 příspěvků 22.01.17 15:43

Taky bych se přikláněla k tomu jménu.. tátu mají, strejdo je divný :nevim:

Tarinka
Echt Kelišová 8196 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 15:48

Jmenem, tatu uz maj a strejda je v tomdle veku kazdej druhej.

Uživatel je onlinesmudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 369 inzerátů 22.01.17 15:53

Strejdo nebo jménem, pokud ho budou brát a mít rádi, můžou mu čase říkat tati

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.01.17 15:59
@smudlinky píše:
Strejdo nebo jménem, pokud ho budou brát a mít rádi, můžou mu čase říkat tati

a proč by měl být „táta“ když jejich otec funguje.. to aby tedy tátově partnerce říkaly děcka, mami? :think:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 22.01.17 16:00

Hlavně ať mu neříkají tati, to mi přijde dost mimo a častá chyba rozvedených matek. Strejdo, nebo klidně jménem.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 22.01.17 16:01
@jdukolem píše:
a proč by měl být „táta“ když jejich otec funguje.. to aby tedy tátově partnerce říkaly děcka, mami? :think:

Jo no, mě to přijde ujetý, když jednoho otce mají  :think:

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 22.01.17 16:03

Stryc nebo jmenem.
Znam pani ma po prvnim manzelstvi dve deti a ted ve druhem jedno.
Ty starsi rikaji stryc M. jmenem tomu jejimu novemu muzi, nevim jestli jak to nejmensi zacne mluvit zustanou u stryc M.nebo tatka M. :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.01.17 16:04
@Lady Bee píše:
Jo no, mě to přijde ujetý, když jednoho otce mají :think:

ano je to ujetý.. pokud rodič funguje tak není důvod aby tatínkoval, maminkoval někdo další.. a když ten vztah - nedejbože nevyjde tak co? nastoupí táta č. tři čtyři pět?

Dominika19
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 22.01.17 16:06

Ja rikala strejdo, prislo nam to s mamou lepsi nez jmenem. A to ja se se svym tatou nestykala vubec nikdy

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 22.01.17 16:18

Mužsvému nevlastnímu otci říká strejdo ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama