Na čí straně je chyba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 12:41
Na čí straně je chyba?

Dobrý den,
Prosím o zachování anonymity, nechci aby mě tu poznali přátele.
Seznamila jsem se s mužem, naše setkávání od podzimu probíhalo vždy jednou měsíčně, vždy po jeho ranní směně v týdnu. Jakmile jsem navrhla, že bychom se mohli sejít o víkendu, tak vždy napsal, že už něco má. Zeptala jsem se ho, jestli je zadaný, odpověděl, že není. Kdyz jsme nebyli o tom víkendu spolu tak jsem mu aspoň chtěla zavolat abych ho slyšela. Nezvedal tel. v případě hovor odmítnul. Coz se mi nezdálo a znovu jsem řekla, že asi nějakou má. Coz už začal, že jsem stíhačka a tak dále..Potom v určitý den, po jeho ranní jsme byli u něj, což na druhý den se mě hned po obědě zbavil s tím, že jede s rodičům, kteří bydli kousek od něj a večer jde ven s kamarády. V ten večer si do druhého dne vypnul tel. Nenechala jsem si to líbit a udělala mu scénu jak asi někoho má. Opet odpověděl, že nemá. Kdyz sem byla u něj, omylem prohodil, že před měsícem spal u kamarádky, s kterou se znají 10 let, ale nic spolu nemají a neměli. Kdyz jsme se naposledy domlouvali na setkání po jeho odpolední směně, kterou končil v pátek, domluvila jsem se s ním na sobotu.Na to odpověděl: jedu pryč s kamarádama. Nelibilo se mi to a napsala jsem své. A tohle zase bylo špatně.
Na čí straně je chyba? Jsem opravdu tak hrozná??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

bibi88
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.01.17 12:43

Podle mě od toho čekáš víc než on chce. Být tebou vyprdnu se na něj a hledám štěstí jinde… :/

Uju
Kelišová 6530 příspěvků 21.01.17 12:49

No, vídáte se jednou měsíčně-myslím, že se to nedá nazvat vztahem, mám pocit, že ty by jsi to ráda někam posunula aby z toho vztah třeba někdy byl, z jeho chování mám pocit, že vztah s tebou nechce.
Určitě bych s ním neztrácela čas.

Lychee13
Závislačka 3078 příspěvků 21.01.17 12:50

Já myslím, že stíhačka jsi a hlavně ve vztahu, který ani není vztah. Vykašli se na to a najdi si někoho, kdo má zájem.

vejilka
Závislačka 4708 příspěvků 21.01.17 12:52

1× měsíčně se vídat není vztah ale je to nezávazný sex, děláš mu milenku. Myslím že zadaný by molh být, ty víkendy jsou trošku zvláštní že nemohl. Zapomen na něj on tě nechce :hug:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 21.01.17 12:53

Taky si myslím, že to nebere jako vztah. Pak mu Tvoje nároky přijdou přemrštěné, logicky. Tak buď Ti to nevyhovuje, vypadá to, že spíš ty naháníš jeho, tak zvedni kotvy nebo to ber tak, že s ním máš zajištěný jeden příjemný den v měsíci, ale nic víc nic míň.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 21.01.17 12:53

Jednoduše: „zas tak moc tě nežere“. Určitě by ti to mohl říct na féra, ať si neděláš zbytečné naděje, ale zase ti k tomu vyslal dost poměrně jasných signálů, které jsi zdatně ignorovala. Úplně chápu, že v jeho očích vypadáš jako stíhačka, s každým tvým výpadem, že „určitě někoho má“ ses mu ještě více protivila. Najdi v sobě aspoň kousek hrdosti a jdi o dům dál, když vidíš, že tady ti pšenka nepokvete :kytka:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18744 příspěvků 21.01.17 12:56

Myslím, že na tvé straně je chyba. Jako stíhačka se chováš a místo toho, abys ho s hrdostí poslala do háje, domáháš se nějakých vysvětlení a děláš scény. Necítíš, jak je to trapné?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 13:05

Děkuji vám, chtěla jsem číst názory, i ty negativní na mě. Jo, budu hledat jinde :) zakl

warita
Echt Kelišová 8425 příspěvků 21.01.17 13:11

Nemohu s vama devcata souhlasit, ze zakladatelka se chova jako stihacka. Tak jestli je zadany nebo nema zajem, at kapne bozskou. Co je tohle za hrani si na schovavanou a vysilani indicii. To si muz a zena ve vztahu maji hrat na detektivy?

Pokud on vidi, ze ona to bere vazne a vyklada si jeho nezajem jako zatajovani jine partnerky, tak by ji mel narovinu rict, jak se veci doopravdy maji. Ze se pres vikend setkavat nechce, protoze ma jine priority, viz hospoda a kamaradi.

Jenze pan si asi nechce zkazit prilezitostnou sukacku, tak radsi mlci a mlzi.

To, ze se to zakladatelce nelibi naprosto chapu. Mne by se to taky nelibilo.

vejilka
Závislačka 4708 příspěvků 21.01.17 13:17
@warita píše:
Nemohu s vama devcata souhlasit, ze zakladatelka se chova jako stihacka. Tak jestli je zadany nebo nema zajem, at kapne bozskou. Co je tohle za hrani si na schovavanou a vysilani indicii. To si muz a zena ve vztahu maji hrat na detektivy?

Pokud on vidi, ze ona to bere vazne a vyklada si jeho nezajem jako zatajovani jine partnerky, tak by ji mel narovinu rict, jak se veci doopravdy maji. Ze se pres vikend setkavat nechce, protoze ma jine priority, viz hospoda a kamaradi.

Jenze pan si asi nechce zkazit prilezitostnou sukacku, tak radsi mlci a mlzi.

To, ze se to zakladatelce nelibi naprosto chapu. Mne by se to taky nelibilo.

Tam je chyba že si zakladatelka myslí že je ve vztahu když se vídají jednou za měsíc :roll: to vztah určitě není ani náhodou ale jen sex jednou za měsíc

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 21.01.17 13:31

Problém je, jako obvykle, v komunikaci :D

warita
Echt Kelišová 8425 příspěvků 21.01.17 13:35
@fenny píše:
Problém je, jako obvykle, v komunikaci :D

presne tak.Co od toho oba ocekavaji se melo vyjasnit hned na zacatku, nejpozdeji ovsem, kdz vyplyne, ze jeden ma jine predstavy. Podle mne se ten clovek nechova zrovna charakterne.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 21.01.17 13:38

Jednou měsíčně a nikdy víkendy? Ty jsi bokovka a on je srab, že ti to ani nepřizná…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 13:38

Byla jsem mladá a naivní, nemajíc žádnou představu.
Vždy jsem čekala až zavolá, po čase a když se mu uvolnil byt po nájemnících jsem za ním jednou za týden jezdila. Ač jsme měli cestu do práce stejnou, jezdil o 1 vlak jinak než já - prac.doba byla stejná. Mobily ještě nebyly. Mezitím bydlel jinde.
Po roce takového „chození“ jsem zjistila, že je asi rozvedený, má 10-letého kluka. Proto jsem o něm neměla nikde mluvit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >