Chodíte teď s dětmi ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 16:58
chodíte teď s dětmi ven?

Ahoj holky, už jsem nešťastná. Dnes jsem manželovi vypravila děti hned po odpoledním spánku (krásně svítilo slunko a ony se ven za světla zatím skoro nepodívaly protože většinou do čtyř spí). Dnes se probudily dřív. Vypravila jsem je (malá má super lyžařskou kombinézu s vodním sloupcem 10 000, boty Baby boogs z Kanady do -10 stupňů, fakt teplé…obě nyly namazané proti mrazu a větru (Weleda), chtěla jsem po manželovi aby je na chvilku „vyvenčil“, - já si skočila do sprchy a najedla se, jelikož mladší rostou zuby a byla jsem s ní vkuse v noci vzhůru od 23:30 do 5:00 takže celkem KO, no a po návratu začal ječet, udělal děsnou scénu, že nejsem normální v takovém počasí brát ven děti (byli tam 45 minut), že to by mohlo napadnout jen úplného… a že to jsm teda přehnala, že to řekne na sociálce (řešíme v současné době rozvod), fakt jsem vadná? Já teda nevim ale za nás takové zimy normálně bývaly a chodili jsme všichni ven, bobovali i celé odpoledne… (záměrně jsem je poslala ven teď protože vím, že víkend má být extrémní a to budou děti doma)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 06.01.17 17:03

On šel s dětmi ven a pak na tebe ječel? Tak s nimi nikam chodit neměl, ne? Je taky dospělej. Jinak ano, děti chodí ven. I ve školce a v družině.

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 06.01.17 17:04

@reinkarnace Já to nechápu, je to strašně zmateně napsané. On tam s nimi šel, strávil tam 45 minut a PAK na tebe začal řvát? A nebo s nimi šel někdo jiný a manžel to zjistil?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:04

Chudákovi byla asi zima :mrgreen:
my byli dneska všichni venku, a sice jsme pak dlouho rozmrzávali ale ok, jestli budeme nemocní tak bohužel no, nějak se ta imunita musí budovat
a taky jsme šli dneska ať nemusíme zítra

jowana
Echt Kelišová 9514 příspěvků 06.01.17 17:05

@reinkarnace venku jsme každý den, včera možná i 3h (než jsme došli na kopec, tam pak bobování skoro 2h a cesta domu).

blabola
Kecalka 160 příspěvků 06.01.17 17:05
@reinkarnace píše:
Ahoj holky, už jsem nešťastná. Dnes jsem manželovi vypravila děti hned po odpoledním spánku (krásně svítilo slunko a ony se ven za světla zatím skoro nepodívaly protože většinou do čtyř spí). Dnes se probudily dřív. Vypravila jsem je (malá má super lyžařskou kombinézu s vodním sloupcem 10 000, boty Baby boogs z Kanady do -10 stupňů, fakt teplé…obě nyly namazané proti mrazu a větru (Weleda), chtěla jsem po manželovi aby je na chvilku „vyvenčil“, - já si skočila do sprchy a najedla se, jelikož mladší rostou zuby a byla jsem s ní vkuse v noci vzhůru od 23:30 do 5:00 takže celkem KO, no a po návratu začal ječet, udělal děsnou scénu, že nejsem normální v takovém počasí brát ven děti (byli tam 45 minut), že to by mohlo napadnout jen úplného… a že to jsm teda přehnala, že to řekne na sociálce (řešíme v současné době rozvod), fakt jsem vadná? Já teda nevim ale za nás takové zimy normálně bývaly a chodili jsme všichni ven, bobovali i celé odpoledne… (záměrně jsem je poslala ven teď protože vím, že víkend má být extrémní a to budou děti doma)

Dcerka teď venku bobuje. Tak nevím, jestli by mi děti neměla sebrat sociálka, když je venku tma a zima.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19286 příspěvků 06.01.17 17:05

No, asi jsi manzela dostatecne neoblekla jako deti :mrgreen:
Bud rada, ze se rozvadite.

micta
Generální žvanilka 23923 příspěvků 06.01.17 17:06

Není prdlej? Tak on je s nima venku a pak ti vynadá že si je tam poslala?
Mám dvouleťáka a normálně ven chodíme. Rochní se ve sněhu a s řevem jde domů, protože se mu ještě nechce.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5529 příspěvků 06.01.17 17:07

Chodim normalne, ted teda ne malej ma chripku, ale jinak za jakyhokoliv pocasi. Deti prece nejsou z cukru, venku neni -30, to jako manzel ma predstavu ze budou pul roku sedet doma na zadku aby nahodou nezmrzli?

kkoule
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 06.01.17 17:07

Chodíme, před chvilkou jsme se vrátili. boby sáňky, děti mají 3 a 1,5 roku. A cvalu, že nechtějí domu, nechtějí být ještě venku. Chodíme ale tak aj 1,5 hodiny. Školka chodí taky ven…

Billi
Nadpozemská drbna 25881 příspěvků 06.01.17 17:07

Ano, byla jsem dnes s dětmi venku (5 let a 2,5 roku). Starší byl dopoledne se školkou, odpoledne jsme byli 30 minut na kopci za domem. Nevidím na tom nic závadného.
PS: Do školky a ze školky chodíme pěšky, je daleko 1,5 km…

Jana206
Nadpozemská drbna 26499 příspěvků 06.01.17 17:08

Ano, chodime ven a na vikend jedeme pryc, deti venku budou. Minimalne dvakrat denne hodinu az dve.
Teple zimy poslednich let obecne posunuly pohled na tuto problematiku, lide jsou choulostivejsi. Nesla bych jen ve snehove vanici, kdy by neslo na krok videt.Deti nad jeden mesic mohou byt venku az do minus deseti.

zuza92
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 06.01.17 17:08

Tak pokud neviděl jako vhodný být s nimi venku tak mohl jít domu ne? Jinak my dnes nebyli foukal tu opravdu ošklivý vítr a dcera mi stávkuje, když na ni fouká, že nikam nejde :mrgreen:, ale jinak chodíme aspoň na chvíli včera jsme byli na bobech..

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 06.01.17 17:09

Tak příště obléct teple a namazat i manžela… nějak nechápu, proč s nimi teda byl venku těch 45 minut, když na tebe pak ječel? Mohl přijít po 10 minutách s vysvětlením, že je venku na jeho vkus moc silný vítr třeba (ten byl u nás se sněhem…fuj, jsem tam nešla sama)

Gosi
Kelišová 5692 příspěvků 06.01.17 17:09

Jako teplo nebylo, ale pokud mu byla zima, stačilo s nima obejit volnou chůzí blok, jeho volba bejt tam 45 minut… jinak taky nad tím přemýšlím, ale malá je oblečená, namazaná a hrozně prudila, tak šli teď kolem bloku a zaparkovali k tetě… ale pokud se nenamočily, nenechal je nehybně stát na vršku kopce ve vichru, tak bych to rozhodně na sociálku neviděla… možná to, bych zmínila případně to, že měl chvíli na starost děti a hned poté(předpokládám, že byly u toho?) tě seřve…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >