Reklama

Srdci neporučíš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja71580
Povídálka 23 příspěvků 28.12.16 16:18
Srdci neporučíš?

Ahoj, jak začít…
Je mi 17 let. Asi před 3 lety jsem si našla kamarádku, která bydlí asi 2 minuty od mého domu. Před 3 lety kdy jsme se jakože skamarádili, tak jsem k ní chodila často na návštěvu. Skoro každej den. Měli vlastní dům, velkou zahradu, takže v pohodě. Měli (pořád mají) za sousedku takovou paní, je jí asi 35. Byla taková sympatická… V pohodě. A právě ona měla přítele, který žil v Německu a na víkendy vždy přijel za ní. Takovej něco jako vztah na dálku. Byl to takovej v pohodě týpek, takovej srandysta a tak. V té době mu bylo tak 40. A prostě já žila v době facebooku tak jsem si ho musela přidat ma fb a tak. Jsem mu furt psala ahoj a jak se máš a tak. Jsme si normláně psali…ale pak jsme si psali 2 hodiny denně, pak 3, pak půl dne. A pořád jsme si měli o čem psát. Postupem času. Asi za půl roku jsem začala cítit k němu něco víc… Říkala jsem si: ježiši vždyť to není možný… Mně je 14 a mu 40. Dyť by to mohl být můj táta. A prostě furt jsem se tomu chtěla vyvarovat. Přestala jsem mu psát, vyhýbala jsem se mu na ulici a tak. Ale prostě jsem pořád cítila pocit, že jsem asi fakt do něj pořádně zamilovaná.
Dlouho to byla platonická láska, žádní kluci mě nepřitahovali, myslela jsem jen na něj a prostě mi byl strašně blízký.
Začla jsem si dělat hlavu s tím, jestli mu to říct nebo ne. A že ho prostě milovat nemůžu, že má přítelkyni a prostě ona byla tak strašně v pohodě, že ani jí bych to nemohla udělat, že bych mu tím, že mu to bych mu to řekla zamotala hlavu.
No… Tak jsem se nad tím trápila fakt dlouho.
Jednoho dne mi od něj přišla zpráva jestli by jsme se nemholi vidět, že mi musí něco říct. Nevěděla jsem co tak jsem napsala „OK“. Když jsme se viděli, chovala jsem se úplně normálně. Prostě jsme se sešli u popelnic zarohem mého baráku… Žádné tajné schůzky. Přišla jsem tam úplně vyděšená co po mě chce. Přišel ke mě a zeptal se jestli mě může políbit. Řeknu vám, nic úžasnějšího na světě jsem nezažila, bylo mi jedno kolik mu je nebo kolik je mě, jestli se to zdá nechutný nebo ne. Bylo to nejkrásnější co jsem kdy zažila…
Líbali jsme se a pak mi řekl, že mě prostě miluje. Já nevěděla jak reagovat tak jsem prostě utekla domů. Druhej den jsem se odvážila mu napsat, že ho taky miluju, už dlouho, ale bála jsem se. Nakonec jsem zjistila, že měl ty podobné problémy jestli mi to říct nebo ne.
Já jsem mu nakonec řekla, že to nejde. Že musíme přerušit kontakt. Že nechci ublížit lidem dokola. V té době mi bylo asi 15 a pár měsíců. Snažila jsem se… Fakt hodně…dostat ho z hlavy… Ale prostě když jsem šla na rande a tak jsem se začla líbat s nějakým klukem, myslela jsem jen na něj. Ten kluk mu nesahal ani po kotníky, nějakek namachrovanej debil. Hrůza.
Postupem času jsem zjistila, že jedinej člověk, kterýho budu milovat je právě ON. Nedokázala jsem to překonat. Pak už mi bylo i jedno, že má přítelkyni. Prostě jsem chtěla znovu cítit jeho rty a pohlazení.
Takže jsme se znovu viděli a pak znovu, znovu a znovu. Teď už to je rok, co se tajně scházíme a jsme spolu. Přítelkyni pořád má, ale moc jim to neklape. Snaží se za mnou jezdit jak jen může. A jinak? Nikdo o tom neví, kromě mojí nejlepší kamarádky. Jsem do něj pořád strašně zamilovaná a cítím, že on do mě opravdu taky. A nevěřím, že bych mohla někoho ještě v životě milovat víc než jeho. „Láska vyhrála nad rozumem.“

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 28.12.16 16:21

Tak to gratuluju…? :nevim:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 28.12.16 16:24

Sešli sme se u popelnic :lol: me rozesmalo
V cem chces poradit? Si nam to proste oznamila. Jenom pockej az tobe bude 40 a on te vymeni nebo jiny pritel za nekoho mladšího :pankac:

Nimie
Nadpozemská drbna 25174 příspěvků 28.12.16 16:27

Upřímně, ruku na srdce, co by sis řekla o člověku, který svou přítelkyni podvádí s 14 letou? A zároveň je mu 40?

Barinec
Kecalka 255 příspěvků 28.12.16 16:27

Laska, sex a neznosti, to je jak z Bravicka. 40lety se 17letou? No nevim, kdo si to uziva vic?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 16:29

A co si od toho slibujes do budoucna?

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 28.12.16 16:29

Nechte ji, je ji 17 :jazyk:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 16:30

Az ji bude 40, on bude v hrobe :-D

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 28.12.16 16:30
@Renca8 píše:
Az ji bude 40, on bude v hrobe :-D

Velice milé :lol: :lol:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 28.12.16 16:31

Gratulovat ci kondolovat, tot oc tu bezi…

A vzkaz potencialnim ctyricatnikum coby napadnikum me stejne stare dcery: Starej ma zbrojak a nevaha ho pouzit. A ja skrabu, kopu do kouli, umim s dranzirakem a mam peprak vzdy po ruce.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.12.16 16:31

To jsou dramata v 17 :mrgreen: člověk na to časem úplně zapomene, jak vse bylo důležité a na cely život. Jinak zas taková láska to asi není, když přítelkyni porad ma :lol: jo vlastně, ja zapomněla, ze jim to neklape :lol: chytrý pan a naivní mladá holka

kaja00
Extra třída :D 13429 příspěvků 28.12.16 16:42

:mrgreen: Nevím co napsat :mrgreen:
Je super, že vám to vyšlo, ale myslela jsi na to, že až tobě bude 40, on už bude v důchodu?

Gosi
Kelišová 5529 příspěvků 28.12.16 16:45

Nebyl tu teď nedávno na tohle téma deníček? :think:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 28.12.16 16:47
@kaja00 píše: :mrgreen: Nevím co napsat :mrgreen:
Je super, že vám to vyšlo, ale myslela jsi na to, že až tobě bude 40, on už bude v důchodu?

Vzhledem k tomu, ze tahle osudovka stale zije s nejakou pritelkyni, tak bych rekla, ze to zrovna moc nevyslo.

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 28.12.16 16:49

Jeee, sem si vzpomela jak me v devatenacti kluk nakecal ze s jeho přítelkyni mu to neklape a stejne se s ni rozejde:D Je to uz osm let a stale s ni je:) proste oni vi jak dostat hloupe mládě. Navíc aby si čtyřicátník myslel na čtrnáctku…aspon ze pockal…ale ja bych ho normálně dobila jak psa, byt to moje dcera.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama