Veganstvi rodicu a adopce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:46
Veganstvi rodicu a adopce

Neviete ako to je v pripade ze rodicia ktori su adoptovat dieta su vegani - a samozrejme ze planuju viest svoje adopotovane dieta k veganstvu. Je to problem v procese adopcie?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Marka76
Závislačka 3307 příspěvků 31.12.16 10:52

Já teda nevím jak dneska ale když jsme žádali o adopci my tak se nás nikdo neptal co doma jíme. :think:

Marka76
Závislačka 3307 příspěvků 31.12.16 10:53
@Marka76 píše:
Já teda nevím jak dneska ale když jsme žádali o adopci my tak se nás nikdo neptal co doma jíme. :think:

Omylem uloženo 2×.

Příspěvek upraven 31.12.16 v 10:56

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 31.12.16 10:53
@Anonymní píše:
Neviete ako to je v pripade ze rodicia ktori su adoptovat dieta su vegani - a samozrejme ze planuju viest svoje adopotovane dieta k veganstvu. Je to problem v procese adopcie?

Ač proti veganství dospělých lidí nic nemám, nutit k tomu dítě bych jako problém viděla. Ale jak je to s adopcí, netuším.

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 31.12.16 11:01

Těžko říct, zda se vás na to někdo bude ptát.
Problém by mohl nastat u dětské lékařky, ta už se jídlem a příkrmy zabývá na 100% a názory lékařů na veganství dětí jsou dost jednoznačné.

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 31.12.16 11:08

Co se týče adopce, tak si myslím, že se na toto neptaji, ale o tomto stravování by si každý měl rozhodnout sám. A miminko se nerozhodne :nevim: a jak psala @Sany80s u pediatra může být problém

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 31.12.16 11:09
@Anonymní píše:

A je nutné vést dítě k veganství? Nestačí vegeratiánství a jednou týdně maso, jen pro dítě? Třeba do doby, než si dítě rozhodne samo co chce jíst, např po věku 10+? Jinak s mudr může být problém, neradi vidí veganské děti ani pubertální, natož pak malé děti… :nevim:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 31.12.16 11:10
@Lístečka píše:
Co se týče adopce, tak si myslím, že se na toto neptaji, ale o tomto stravování by si každý měl rozhodnout sám. A miminko se nerozhodne :nevim: a jak psala @Sany80s u pediatra může být problém

Souhlas :palec:

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 31.12.16 11:15

Mě se teda dr. nikdy neptala, co doma jíme :think:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:17

Kamarádky se taky neptali, asi čekali že má dost rozumu a nechá dítě si pak samo rozhodnout…

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 31.12.16 11:17
@Anonymní píše:

A vy jste jako děti maso nejedli? 8o

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 31.12.16 11:22

Já nejím maso, ale děti samozřejmě ano. Ke zdravému vývoji ho potřebují, stejně jako jiné živiny, které z veganské stravy nezískají.
Nezlob se na mě, já bych vám dítě nedala. Máte k dětem velmi sobecký a zdraví škodlivý přístup.

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 31.12.16 11:23

@Tamtama Ani dětská, jak máte zavedené příkrmy?
Nás teda jo a kamarádky taky. Jako ne nijak podrobně, ale tak obecně, jak pokročily s příkrmy.

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 31.12.16 11:25
@Ice79 píše:
A vy jste jako děti maso nejedli? 8o

já třeba ne, začala jsem jíst maso, když mi bylo 18.. starší syn taky maso nejí..

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 31.12.16 11:27
@Sany80s
@Sany80s píše:
@Tamtama Ani dětská, jak máte zavedené příkrmy?
Nás teda jo a kamarádky taky. Jako ne nijak podrobně, ale tak obecně, jak pokročily s příkrmy.

vůbec, jen v určitém věku vždycky řekla, co můžu zařadit..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >