Reklama

Komu Babiš nevadí?

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 12.01.17 17:13
Komu Babiš nevadí?

Prosím vás je tu někdo, komu je tento člověk volnej? Na FB stále nějaké hejty, bojkoty jeho výrobků a nevím co dalšího. A mě by zajímalo, proč tohle všechno? Chápu, že dělá spoustu kroků, který jsou proti vůli, třeba ono EET (jakožto nepodnikatel jsem se o to nikdy nezajímala, takže nevím, co je v tom za extra problém)… Ale fakt nevím, proč takovej hon. Svým způsobem je mi ten člověk úplně ukradenej, nejsem ani příznivce, ani odpůrce, ale abych kvůli němu přestala kupoval Klasik, to ne :lol:

Díky za osvětu, čím se tento člověk tak hnusí a v čem je jinej, než ostatní politici - pokud jde o nějaké případné podvody nebo krádeže nebo nevím co mohl udělat.

Prosím slušně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 183 Další »

Reklama

Reakce:

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 12.01.17 17:18

Mi osobně je úplně fuk :nevim:

vverru
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 12.01.17 17:19

Kdyby vadil tolika lidem, tak by nevyhrál volby ;) A to ze se ho chtějí nahoře zbavit je jen proto, že jim šlape na kuří oka

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 12.01.17 17:20
@vverru píše:
Kdyby vadil tolika lidem, tak by nevyhrál volby ;) A to ze se ho chtějí nahoře zbavit je jen proto, že jim šlape na kuří oka

No to si právě myslím taky…

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 12.01.17 17:21

Babiš by mi i jedno byl, ale co se děje v zemi kde žiju mi jedno není a tím pádem mi nemůže být jedno ani on. Když občas někde čtu obdobné výroky, jako ty zmiňuješ beru to s rezervou, neboť ne každá informace na FB atp. je pravdivá. Zmiňuješ konkrétně EET, což je aspoň za mě kategorie sama pro sebe a tys to vystihla přesně, jako člověk, který se nepohybuje v oboru, nemáš dostatečné informace, já jako člověk, který se pohybuje v tomto oboru mám na to zase jiný názor, podložený třeba i praxí. Ale tak je to u všeho, všech témat. Osobně jsem toho názoru, že politika je v jistém slova smyslu jedna velká reklamní kampaň. To je za mě odpověď na tvé otázky.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 17:22

Mi je sympatický a nevadí mi

terinka4444
Hvězda diskuse 66598 příspěvků 12.01.17 17:23

Nebudu se k tomu moc vyjadřovat, k jeho politické kariéře, bo bych se musela rozčílit a mám narozky, tak na to dlabu, ale co se výrobků z jeho holdingu týče, respektive jeho bojkotu, jsou to s prominutím srajgory a ne potraviny hodny konzumace, tak jako bojkotuju polský plebs, bojkotuju babišoviny. Dost čelnů mé rodiny pracuje či pracovalo třeba v Plmě, katastrofa teď. Nebo Vodňanské kuře, tady vylíhnuto, mláďátka v ukrutných převozních podmínkách převezeny do Polska, tam vykrmeno ( proč se asi tak vyhýbáme polským výrobkům), a na zabití přepraveno sem a hle, máme české kuře, takže vyhýbám se úmyslně tématu politika, nevěřím mu jako podnikateli, cítím se jako konzument klamán, proto nekupuju jeho výrobky. Totéž cítím třeba u firmy Mondeléz, takže nekupuju jejich výrobky.

edit Olmě

Příspěvek upraven 12.01.17 v 17:24

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 17:23

@Nowuka2 mě taky nevadí.. Já mám spíš pocit, že je to vše tím, že u nás se úspěch neodpouští.. On do politiky nemusel, aby se mohl považovat za úspěšného. Na rozdíl od mnohých, kteří by ve své profesi v životě ničeho nedosáhli a jen umí kecat a urážet a tím se zviditelňují.. Nedělám si iluze, že by byl pan svatý. Jen je jich tam spousta, co mi vadí mnohem víc - včele s naším reprezentativním panem prezidentem ;)

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 12.01.17 17:23

@Nowuka2 je to nekutecne vycuranej narcis a egomaniak. Akorat neni tak hloupej jako vetsina politiku a jako vetsina naroda - proto koblihy zabiraji. Je to takovy maly putin a myslim, ze se jednou budem divit. Co taky cekat od stbaka :nevim: a me osobne je i krajne nesympaticky. To je tak v kostce.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 12.01.17 17:25
@Kotatko03 píše:
Babiš by mi i jedno byl, ale co se děje v zemi kde žiju mi jedno není a tím pádem mi nemůže být jedno ani on. Když občas někde čtu obdobné výroky, jako ty zmiňuješ beru to s rezervou, neboť ne každá informace na FB atp. je pravdivá. Zmiňuješ konkrétně EET, což je aspoň za mě kategorie sama pro sebe a tys to vystihla přesně, jako člověk, který se nepohybuje v oboru, nemáš dostatečné informace, já jako člověk, který se pohybuje v tomto oboru mám na to zase jiný názor, podložený třeba i praxí. Ale tak je to u všeho, všech témat. Osobně jsem toho názoru, že politika je v jistém slova smyslu jedna velká reklamní kampaň. To je za mě odpověď na tvé otázky.

No a mohla bys mi teda to eet konkrétně aspoň obecně vysvětlit? My třeba cp chodíme do restaurací, tak tam už to jede snad rok a ti s tím neměli nejmenší problém. Fakt by mě zajímalo, co za velký problém to způsobuje. Nerýpu, ale fakt mě to zajímá. Chápu to totiž tak, že to má zabránit danovym únikům. Přece pokud mám svědomí čistý a co mám tak přiznávám, tak jsem v klidu ne?

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 12.01.17 17:26

@terinka4444 vis ze existuje super appka na to? Jmenuje se bez andreje :lol:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 17:27

@Kotatko03 mě by zajímal ten argument od někoho, kdo se v tom pohybuje, proč je EET špatně. Jsem úplně mimo obor, ale selským rozumem mi připadá, že vadit musí jen těm, kteří na daních šidí. A že to podnikatelé umí, to všichni víme. Takže jedinej kdo státu poctivě odvádí jsou zaměstnanci - a ti ve většině žádné miliony nevydělávají, že.. V čem se tedy v tom pohledu pletu? Fakt mě to zajímá, nerýpu.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27183 příspěvků 9 inzerátů 12.01.17 17:28
@saadet píše:
@Nowuka2 je to nekutecne vycuranej narcis a egomaniak. Akorat neni tak hloupej jako vetsina politiku a jako vetsina naroda - proto koblihy zabiraji. Je to takovy maly putin a myslim, ze se jednou budem divit. Co taky cekat od stbaka :nevim: a me osobne je i krajne nesympaticky. To je tak v kostce.

pod to bych se podepsala…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 12.01.17 17:30
@Hanka253 píše:
@Kotatko03 mě by zajímal ten argument od někoho, kdo se v tom pohybuje, proč je EET špatně. Jsem úplně mimo obor, ale selským rozumem mi připadá, že vadit musí jen těm, kteří na daních šidí. A že to podnikatelé umí, to všichni víme. Takže jedinej kdo státu poctivě odvádí jsou zaměstnanci - a ti ve většině žádné miliony nevydělávají, že.. V čem se tedy v tom pohledu pletu? Fakt mě to zajímá, nerýpu.

Přesně tohle by mě taky zajímalo. Jsem normální zaměstnanec zaměstnavatel za mě odvádí do poslední koruny všechno co má a moc dobře vím, jak to chodí u menších firem. 12 na pásku, 10 bokem… A jak to chodí v některých putykách si tím pádem nedělám taky iluze.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 12.01.17 17:32
@Hanka253 píše:

A presne diky takovym nazorum a nezajmu babis je kde je :zed: nemyslim to zle, ale bohuzel vetsina lidi vidi, jen ze je to „slusny“ (uplne se mi krivi prsty) podnikatel, ktery sel do politiky zjednat poradek. A da tem podnikatelum na frak - jenze nesmyslny nazor ze kazdy podnikatel je milionar. Kazdy zivnostnik je podnikatel a eet zlikviduje predevsim male a stredni zivnostniky…ale co hlavne ze si muzu na ty podnikatele zanadavat a MiniPutin je konecne srovna a nebudou nas okradat :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 183 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama