Reklama

Manželky lékařů, rodinný život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:06
Manželky lékařů

Ahoj, chodím teď s mužem, který je lékař. Prosím o zkušenosti - jak vám to klape v manželství respektive v rodinném životě? Jak vypadá například takový běžný měsíc - jak často je vůbec chlap doma? Stíháte občas někam na výlet? Respektive má pak na nějaké koníčky pak ještě sílu? On je zatím mladý, ale těžko říct, jestli ho ta energie neopustí :-D je mi jasné, že o děti a domácnost se z 90% staráte vy…jaké největší problémy jste řešili/řešíte? Na co se můžu připravit a s čím počítat? Díky ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 22.01.17 14:12

Tak je lekar a lekar. Pocitam, ze obvodak ma casu vic nez dost. Lekar ve spitale je na tom asi hur :nevim: tech lekarskych odvetvi je hodne a v kazdem jine pracovni podminky :nevim:

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 14:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chodím teď s mužem, který je lékař. Prosím o zkušenosti - jak vám to klape v manželství respektive v rodinném životě? Jak vypadá například takový běžný měsíc - jak často je vůbec chlap doma? Stíháte občas někam na výlet? Respektive má pak na nějaké koníčky pak ještě sílu? On je zatím mladý, ale těžko říct, jestli ho ta energie neopustí :-D je mi jasné, že o děti a domácnost se z 90% staráte vy…jaké největší problémy jste řešili/řešíte? Na co se můžu připravit a s čím počítat? Díky ;)
:nevim: To tezko rict, zalezi, jaky obor a kde dela. Kolik služeb mesicne ma, jake, jestli, 24 nebo 12, kolik vikednu musí slouzit :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:32

@Šarlota4 @Baba je to špitál, slouží i víkendy

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 14:35
@Anonymní píše:
@Šarlota4 @Baba je to špitál, slouží i víkendy

No jo, ale to je stejne dost neurcite. Není služba jako služba. Jestli je třeba kozar, tak na tom bude sakra lip nez třeba arista nebo chirurg. Taky jaky služby jsou -12? 24? Cely vikend? Jedne den z vikendu, ale 2× mesicne? TO zkus a uvidíš :D
My jsme doma dva doktori, energii nebere ani tak práce, ale ti tri haranti :cert: Casu je min, to je fakt, ale to je tim, ze oba sloužíme. Jeden felcar v rodine je myslim celkem pohoda :nevim:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 22.01.17 14:37

A co dělá z obor? A chce do budoucna zůstat v nemocnici? Já znám spoustu rodin, kde jsou oba dva nemocniční lékaři a taky to nějak zvládají, i jezdí na výlety tak. Já když jsem dělala v nemocnici tak jsme měli služeb cca 4-5/měsíc, za každou všední službu 3,5 hodiny náhradní volno (které ale bylo problém vybrat). Za víkendové náhradní volno nebylo. Víkend většinou jeden, nebo třeba jen pátek a sobota. Ale ono hodně záleží co dělá za obor a v jak velké nemocnici. Třeba u nás chirurgové sloužili víkendy od pátku do pondělí a služeb celkem třeba i 10/ měsíc, je jich málo. Interna, kde jsem dělala já byla lepší. Ve velkých nemocnicích je lékařů více, tak tam se asi slouží méně. Teď jsem na obvodě a tam je času podstatně více. A služby nejsou, případně jen občas pohotovost. Takže není lékař a i lékař může mít spoustu času. Spíš pokud dělá v nemocnici tak počítej s tím, že občas bude sloužit třeba na Vánoce. U nás se starší lékaři střídali, žádný že kdo má malé děti sloužit nebude (naštěstí jsem sloužila v době kdy jsem děti ještě neměla). Mladých bylo víc, tak tam to většinou schytali ti nejmladší a bezdětní :)

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 22.01.17 15:37

Myslim si ze je to povolani jako kazde jine:) obcas sluzby:) ale na vsechno co bude chtit mit cas..ho bude mit;))

mroe
Extra třída :D 14228 příspěvků 22.01.17 15:49
@Aony píše:
Myslim si ze je to povolani jako kazde jine:) obcas sluzby:) ale na vsechno co bude chtit mit cas..ho bude mit;))

No, tak to si jenom myslis. Povolani jako kazde jine to opravdu neni. Neznam jine povolani, kde by bylo potreba pracovat na 1,5 uvazku.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 22.01.17 16:16
@Šarlota4 píše:
Tak je lekar a lekar. Pocitam, ze obvodak ma casu vic nez dost. Lekar ve spitale je na tom asi hur :nevim: tech lekarskych odvetvi je hodne a v kazdem jine pracovni podminky :nevim:

okolo vlastní ordinace se taky naběhá dost, ne že ne.

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 22.01.17 17:36

@mroe pracuju ve zdravotnictvi:) moc dobre to znam:) ;)sluzby jsou na prd..ale podle oboru se pak muze osamostatnit..a sluzby se daji naplanovat..ale je to tezke nekdy..myslela jsem to tak ze co bude chtit stihnout..to stihne..v tom je to stejne..jinak je to narocne jako cert:)

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 17:50
@Aony píše:
@mroe pracuju ve zdravotnictvi:) moc dobre to znam:) ;)sluzby jsou na prd..ale podle oboru se pak muze osamostatnit..a sluzby se daji naplanovat..ale je to tezke nekdy..myslela jsem to tak ze co bude chtit stihnout..to stihne..v tom je to stejne..jinak je to narocne jako cert:)

No to teda nevim. SLuzby se daji planovat dost omezene. A když mas dva vikendy v mesici sluzbu, k tomu třeba nejaky patek, tak všechno, co bysme chteli nestihame.

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 22.01.17 18:48

P @Baba vsechno urcite ne..ale neni to tak ze nemas na vsechno cas..takze zakladatelko.­.zalezi jaky ma obor..jestli chce se chce osamostatnit..:)a jestli to v ramci daneho oboru jde..:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:51

@Aony je všeobecný..praktik ;)

mroe
Extra třída :D 14228 příspěvků 22.01.17 18:53

No, pokud je mlady, ceka ho minimlane pet let, ale spis vic, ve spitale, driv se urcite neosamostatni…

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 22.01.17 19:48

Tak jako praktik by to mel mit v budoucnu v pohode:)) hodne mych znamych chodi slouzit sice i tak do nemocnice..kdyz delaji praktika..ale to z vlastni vule:)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama