Reklama

Recepty-9 mesicu a vic :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nusanus
Povídálka 23 příspěvků 22.02.17 14:15
Recepty-9 mesicu a vic :-)

Hezke odpoledne vsem,

Pomuzete mi najit nove recepty? (mlecne, zeleninove, maso-zeleninove, ovocne…jakeko­liv..rada si je opisu a vyzkousim :-) )

Mozna, ze vyuzije i jina mamina, ktere prijde, ze porad dokola vari jedno a to same… :-)

Male je necelych 10 mesicu, na UM(ktere mi pres den zacina odmitat) a rada bych ji tedy rozsirila jidelnicek. :)

Budu se tesit :mavam:
Vareni zdar! :lol:

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 22.02.17 14:23

@Nusanus Uvař to co pro vás dospělý jen bez soli a pepře a máš x receptů.

balkanka
Kecalka 232 příspěvků 22.02.17 17:00

Varila jsem taky to co nam jen s mene korenim a bez soli minimalne do roku, tak jsem pridavala postupne, ale je jednoduche koreni a spise bylinky, na netu byl pekny odkaz, kde jedna maminka sepsala co vse varila pro maleho, s fotkami a popisem, myslim se se to jmenovalo Lukaskovi s laskou :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama