Reklama

Recepty pro maličké strávníky :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korin
Kecalka 306 příspěvků 08.01.17 14:38
Recepty pro maličké strávníky :-)

Ahojda, prosím velmi o odkaz na internetové stránky s recepty pro rok a půl leté dítko nebo vaše tipy na vaření :) díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 08.01.17 14:45

Takhle malé ditě jí to co my, jen méně soli.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 08.01.17 14:46

Za mě asi takto: od roka jí to co my ostatní. Jenom jsem jí méně solila, nekořenila. Jenom když jsem vyloženě dělala něco hodně ostrého, nevhodného, tak jsem jí vařila něco jiného. 8)

renča.m
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 08.01.17 14:55

Ahojky, můj synek jí už taky všechno, ale méně solené a kořeněné a jak mu chutná :potlesk: Takže jí to co my :mavam:

laducha
Generální žvanilka 21501 příspěvků 08.01.17 14:55

Podusím cibulku, na tom opeču kuřecí maso, nastrouhanou kořenovou zeleninu (hodně). Zalíju vodou a dusím doměkka. Maso vytáhnu, zeleninu rozmixuji a přidám bílý jogurt nebo trochu mléka. Podáváme s drobnými těstovinami. Taková obdoba „svíčkové“.

Pak u nás hodně frčely polévky, vývary s kapáním nebo nudlemi, špenátová, koprová, různé zeleninové, luštěninové, vločková s kořenovou zeleninou, rajská s rýží…

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 08.01.17 15:08

Holky a davate uz takhle malym (rocnim) detem zeli?

laducha
Generální žvanilka 21501 příspěvků 08.01.17 15:14
@Chumchalice píše:
Holky a davate uz takhle malym (rocnim) detem zeli?

Já dávala až tak od roku a půl. I kapustu a spol.

renča.m
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 08.01.17 15:33

@Chumchalice Já dávala dušené zelí synovi na ochutnání ve 13. měsících a to jen pár lžiček, když jsem dělala vepřo-zelo-knedlo a vpohodě :D :mavam:

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 08.01.17 15:40

@laducha @renča.m dekuji devcata! Vyzkousim! :palec:

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 08.01.17 19:28

Ahoj, já občas hledám inspiraci tady http://www.varilamysicka.cz/…-pomazanky/2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama