Reklama

Zavařené ovoce a kojenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaa88
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 08:37
Zavařené ovoce a kojenec

Zdravím, chtěla bych se zeptat, od kdy může kojenec běžně zavařené ovoce jako například třešně, apod..? Díky za rady

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 08:42

@Andrejkaa88 Vzhledem k tomu, že běžně zavařené ovoce je naládované tunou cukru, tak bych ho kojenci nedávala vůbec.

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 03.01.17 08:46
@Andrejkaa88 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, od kdy může kojenec běžně zavařené ovoce jako například třešně, apod..? Díky za rady

Do jednoho roku jsem nedávala nic přislazeného. Takže bych kompot nedala. Začínala jsem rozdušeným jablkem, až zvládnul zeleninu, přílohy a maso. Pak jsem podle možností dala všechno čerstvé ovoce včetně jahod (neosypal se). V zimě spíš přesnídávky bez přidaného cukru a banán či domácí jablka.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 03.01.17 09:11

@Andrejkaa88 Záleží na tom, jestli to sladíš. Zas na druhou stranu spousta lidí i pro miminka kupuje obyčejné přesnídávky, které jsou taky slazené. Takže v rámci ochutnávání bych dítěti klidně trošku dala v době, kdy je ustálené přikrmování(prostě aby nepřestalo jíst zeleninu apod.). Když tím to dítě nebudeš cpát denně na kila, tak se toho zas tak moc nestane.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 03.01.17 09:27

Je tam relativne zbytecny cukr. Takze bezne bych s tim dite neladovala trikrat denne. Ochutnat muze a kdyz mu to jednou das taky ho to nezabije. My jsme po roce najeli na vicemene stravovani jako mame my. Takze kompot po obede nebo obcas ke svace proc ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama