Reklama

Čajík od 5. měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 02:05
Cajik od 5 měs

Zdravím maminky. Jsem ztracená. Syn 5. Měsíc, mi nevypije žádný čaj. Někde jsem četla že osladit.. jelikož se toho bojím tak jsem dala špetku cukru a ani toto nezabralo. :,( Nějaké osvědčené metody? Byla bych ráda kdyby pil i čaje a né jen nutrilon.. :( předem děkuji za každé rady.

Reklama

Reakce:

creatif3
Stálice 77 příspěvků 27.12.16 03:58

Ja teda v 5.tym mesici caj nedavala jeste…kojila jsem. Myslim si, ze plasis uplne zbytecne. Kdyby byly nejaky jooo vedra tak mozna, ale i tak si myslim, ze davat caj je zatim zbytecny. Prijde ti, ze min cura? Nebo proc chces davat caj? Jinak obyc vodu jsi zkousela? Treba s troskou cerstve udelane stavy?

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 27.12.16 07:10

@NikolHonzik Zkoušet a zkoušet on na to časem přijde.

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 27.12.16 07:30

Kojila jsem a dalsi tekutiny jsem pridavala u letnich deti po roce veku, u zimnich jeste pozdeji.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 27.12.16 07:47

Přesně jak tu píšou holky, zkoušet nabízet. On se chytne. Zkus dát ještě vodu, malý třeba čaj nechtěl vůbec, ale vodu si dal :). Neoslazovala bych čaj, aby ho vypil. Pak si zvykne a bude chtít vše jen slazené.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 27.12.16 08:17

To nevadí, nabízej, on si vypije, až bude potřebovat. Starší syn začal pít někdy kolem roku, předtím vypil max. deci denně. Taky byl na UM.

Elishka1
Závislačka 2583 příspěvků 27.12.16 08:43

A už dáváš zeleninku? Jedna maminka mi říkala, že jí dítě ani obyč. vodu nepije, ale vodu po vaření ze zeleniny jo, je mu ta chuť známá :)

lea79
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 27.12.16 09:18

@NikolHonzik Malého mám také na UM a čaj moc nechce. Ale trošku vypije po příkrmu. Jak ještě čeká po zelenině flašku, tak mu místo mléka dám čaj. Než mu to dojde, tak něco vypije. :lol: A dělám mu fenyklový, ovocný zatím bojkotuje dál. Ale jestli Ti malý vypije celé dávky mléka, tak bych mu ten čaj nenutila.

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 27.12.16 10:04

Já měla syna na UM a od 4. měsíce jsem začala nabízet čistou vodu s příkrmy. Asi po měsíci si loknul vody a od té chvíle pije krásně a když mu dojde voda v jeho hrnečku tak se jde napít ke psům do misky :zed:

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 16:44

@creatif3 neplasim.. jen se ptám na radu maminek které by mi poradili jak do syna dát trošku čaje.. když mu dávám příkrm byla bych ráda kdyby to trochu zapil čajem a né jen sunarem..

A jinak děkuji holky za rady.. zkusím tu vodu a pořád zkoušet :)

creatif3
Stálice 77 příspěvků 27.12.16 18:13

@NikolHonzik zkusila bych po lzickach…nasemu tedy spis nez caj chutna obyc voda. A zajimal ho kterykoli ten radobY prvni hrnek. Ja to myslela jen v tom smyslu, ze kdyz ti caj nechce pit, ze to neni zadna katastrofa. On se k tomu dopracuje. Preci jen je jeste maly… :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama