Reklama

Příprava UM v ohrivacce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hankaa1
Povídálka 22 příspěvků 31.12.16 11:54
Příprava UM v ohrivacce

Maminky prosím o radu. Syna kojim ale na noc chci začít dávat flašku. Koupili jsme si ohřívačku a mame dilema.
Zdá se da v ohřívačce ohrat již připravené UM nebo se zde da pouze ohrat voda a pote az rozmichat UM?
Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 31.12.16 12:35

Ohrivala bych jen vodu. Smichane UM se musi do urcite doby pouzit.

jita22
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 3 inzeráty 31.12.16 13:19

Jde obojí. Jestli jde o večer, ohrej klidne rozmichane um-i kdyz většina se lip rozpušti v teple vodě. Pokud o noc, urcite jen vodu.Ale v noci je nejlepší kojit, dela se nejvic mléka.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 31.12.16 13:36

Měla jsem vymyté a vypařené asi 4 lahve. v nich byla převařená voda na dávku mléka a ta lahev byla v ohříváčku. když přišel čas dala jsem do lahve jen nutrilon a do ohříváčku novou připravenou lahev.

hankaa1
Povídálka 22 příspěvků 31.12.16 14:10

@jita22
Děkuji, jen malému bude 10 měsíců a řekla jsem si že budu kojit do roka a pak bych chtěla pomalu přejít na flašku. Ale hrozně se bojím, že bude malej plakat než se odnauci na prso.

niki V
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 31.12.16 22:16

Jde obojí, ale ja měla třeba ohřívačku na nic, nepoužívala jsem ji, jen na odstříkané MM(to jsem nechtela ohřívat v mikrovlnce)ale vodu na um jsem mela pripravenou bokem, nalila jsem do lahve potřebné mnozství, dala ohrát do mikrovlnky, nasypala um, zamíchala a bylo.Suma sumárum za 20vterin bylo mliko pripravené. V té ohřívačce to hrozně trvalo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama