Rehabilitace - dotaz

Anonymní
3.8.15 23:29

Rehabilitace - dotaz

Prosim, mam dotaz, je mozne, aby mi neurolog napsal rehabilitace, ale ja se sla rehabilitovat do jine nemocnice? Aniz by o tom vedel? Nebo je treba mu to rict? Nebo je mu to sumak, kam pujdu? Podotykam, ze neni soukromnik. Dekuji ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

552
3.8.15 23:39

.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 21:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5927
4.8.15 00:10

Můžeš jit kam chceš a to i když budeš mít na zadance konkretni pracoviště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4609
4.8.15 06:25
@Anonymní píše:
Prosim, mam dotaz, je mozne, aby mi neurolog napsal rehabilitace, ale ja se sla rehabilitovat do jine nemocnice? Aniz by o tom vedel? Nebo je treba mu to rict? Nebo je mu to sumak, kam pujdu? Podotykam, ze neni soukromnik. Dekuji ;-)

Můžeš jit kam chceš, to je jen na tobě. On to zkoumat ani nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.15 23:36

Dekuju vsem za reakci ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
263
29.8.19 12:52

Dobrý den, prosím mám dotaz, může praktický lékař napsat žádanku na rehabilitace? Nebo to spíše nechtějí psát a odkazují na ortopedy a neurology? Jaké máte zkušenosti? Děkuji moc za všechny odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
29.8.19 12:54

@BZ89 Rhb ti může napsat i obvodní. Ale pro tvoje dobro je lepší mít neuro nebo ortopedické vyšetření, aby ten fyzioteraput potom věděl jaký konkrétní problém máš. Mně třeba rhb psal obvoďák, protože neurolog to nepíše. Takže to psal podle zprávy z neurologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
29.8.19 12:59

Děkuji za odpověď, já mám totiž teď obtíže a čekací doba na neurologa i ortopeda je obrovská, nedovedu si představit čekat na ně, pak na vyšetření potom na termíny na rehabilitacích. Tak chci přes praktickou zkusit, ptala jsem se na mnou vybraných rehabilitacích, jestli mohu přijít se žádankou bez nějakého speciálního vyšetření zad a řekli mi, že stačí hlavně žádanka, že oni si mě tam stejně vyšetří podle svého než se mnou začnou cokoliv dělat. Tak doufám, že to klapne, spíš právě vaše zkušenosti, zda to vůbec praktický lékař píše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
29.8.19 13:02

@BZ89 Ano píše, ale bolest zad je bolest zad. Jestli myslíš, že fyzio pozná víc než neurolog z CT, pak klidně běž. Nevím, chápu rhb po zlomenině, ale mě třeba fyzioteraput sám doporučil, ať zajdu na neurologii, a potom bude vědět, že takhle je to trošku o ústa. Ale ne všichni jsou takoví, že ti tohle řeknou. Hlavně, že dostanou zaplaceno od pojišťovny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
29.8.19 13:11

Rozumím a děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu