Rakovina plic

4200
3.8.15 18:23

Rakovina plic

Prodělal z vás někdo rakovinu plic? Popř. máte zkušenosti s plicní klinikou v Plzni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Meha
3.8.15 18:26

Já osobně ne, ale můj příbuzný měl rakovinu plic.
V Plzni byl jen na vyšetření a kontrolách, měl od nich biologickou léčbu, která na čas zabrala. Hospitalizovaný tam nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
4200
3.8.15 18:27

Já nastupuji právě zítra, tak hledám informace, kde se jen dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30916
3.8.15 18:29
@Oter píše:
Já nastupuji právě zítra, tak hledám informace, kde se jen dá.

sakra, drž se! Se mi nedá nezeptat… - kuřák? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
3.8.15 18:30
@Oter píše:
Já nastupuji právě zítra, tak hledám informace, kde se jen dá.

Přeji hodně sil, energie a štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
3098
3.8.15 18:30

Osobně ne, ale babiččina ségra má, už podstoupila několik operací, bohužel kouřila 40 cigaret denně a tak si holt zdraví vybralo svoji dan. Jde o to, jak je rakovina rozlezla, zda jen nádor ohraničený, operovatelný, zda už rakovina nemetastázovala atd. Je tam hodně faktorů, které mohou léčbu ovlivnit a čím dřív se na tuto nemoc přijde, tím lepší vyhlídky. Drž se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
3.8.15 18:31
@Burj Chalifa píše:
sakra, drž se! Se mi nedá nezeptat… - kuřák? :(

Ten můj příbuzný kuřák nebyl, stejnak tu svi.ni měl, dopadlo to bohužel špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
4200
3.8.15 18:32

@Burj Chalifa - zeptat se klidně můžeš - mamka je silný kuřák, takže jsem byla dlouho pasivní, ale aktivně jsem nikdy cigaretu neměla. Každopádně děkuju za podporu, během příštích 10 dní se ukáže, jak moc je to vážné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30916
3.8.15 18:32

Snad jsou i příběhy s dobrým koncem - prezident Havel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30916
3.8.15 18:33
@Oter píše:
@Burj Chalifa - zeptat se klidně můžeš - mamka je silný kuřák, takže jsem byla dlouho pasivní, ale aktivně jsem nikdy cigaretu neměla. Každopádně děkuju za podporu, během příštích 10 dní se ukáže, jak moc je to vážné.

bohužel kuřáci kazí zdraví těm nevinným. Moc moc a určitě nejsem sama držím palce :hug: :hug: :hug: :hug: :srdce:.

Příspěvek upraven 03.08.15 v 18:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
3.8.15 18:33
@Oter píše:
@Burj Chalifa - zeptat se klidně můžeš - mamka je silný kuřák, takže jsem byla dlouho pasivní, ale aktivně jsem nikdy cigaretu neměla. Každopádně děkuju za podporu, během příštích 10 dní se ukáže, jak moc je to vážné.

Tak to je strašné, snad to bude dobré, musí být.
Jak už psala @veronika67 pokud je to v začátku a dobře operovatelné, tak to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
Meha
3.8.15 18:35
@Burj Chalifa píše:
Snad jsou i příběhy s dobrým koncem - prezident Havel.

Bartoška, ten sice neměl rakovinu plic, ale také ač silný kuřák se z toho snad dostal.

• Nahlásit
  • Citovat
30916
3.8.15 18:38
@Meha píše:
Bartoška, ten sice neměl rakovinu plic, ale také ač silný kuřák se z toho snad dostal.

tam je to ještě krátká doba, ale prezident Havel po letech umřel na „ věk“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
3.8.15 18:38

Tak já zatím nepřemýšlím nad jinou variantou, než že se to odoperuje a bude vše v pořádku. Mám doma tříletého syna, tak žádná jiná možnost nepřipadá v úvahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
3.8.15 18:39
@Oter píše:
Tak já zatím nepřemýšlím nad jinou variantou, než že se to odoperuje a bude vše v pořádku. Mám doma tříletého syna, tak žádná jiná možnost nepřipadá v úvahu.

Určitě, navíc jsi mladá, takže organismus si s tím lépe poradí.

Mohu se zeptat, jak se přišlo na to, že jsi nemocná? Měla jsi nějaké příznaky nebo to bylo při nějaké preventivní kontrole?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama