Tuková boulička ve vlasech

1.8.15 23:01

tuková boulička ve vlasech

Ahoj všem. Chci se zeptat. Má někdo zkušenost jako já? Mám 4 roky bouličku ve vlasech. Dle MUDrů je tuková. Do teď rostla. Ale asi už 14dní bolí. Dříve ne. Znáte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
1.8.15 23:08

:-) Nechala jsem si ji vyříznout. Ale už mi narostla druhá, a když na ní trochu zatlačím, tak to trochu bolí. Jen nevím, jestli se to dá vyříznout i když kojím kvůli tý umrtvovací injekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
1.8.15 23:09

@Janina10 osobně ne, ale měla mamka. Dokud nebolela, neřešila. Pak začla bolet, to je jasné, jak se zvětšuje tak bolí, obzvláště na hlavě. Tam nemá kam moct růst. Na chirurgii a nechat vyndat. Ale v těchto vedrech ti to nezávidím a možná ti to ani nebudou chtít udělat. Pokud teda není bolest velká a je to akutní.
Já ji měla na zádech a vyndavali mi jí ambulantně na naší jedné poliklinice u klasického chirurga. Do špitálu jsem odmítla, tam to bylo na několik dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 00:11

děkuji za odpovědi

Takže rovnou na chiru? Ani nemusím na kožní? Mam doporučení od obvodaka. Ale už nevím kam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
2.8.15 07:40

Pritel mel ve vlasech 3. Po case jsem ho donutila jit k prakticke dostal zadanku, myslim take na chirurgii,2 tusim zatim nic a jedna roste znovu je to tak 2 az 3 roky zpet. Take mel ambulantne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
2.8.15 13:47

@Janina10 Já neměla ani doporučení. Jen jsem zavolala na chirurgii, tam mě objednali, za 15 minut bylo po zákroku, a za týden jsem šla vyndavat stehy. Jen je riziko, že se budou objevovat pořád, my to máme v rodině :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 19:26

už to mám za sebou

Tak děkuji za podporu holky. Včera jsem se objednala na chíru a odpolko mi praskl a hnisal. Dnes mi to za živa vymačkávali. Nikomu nepřeji. Kor v těchto vedrech, kdy je člověku špatně i tak. Pak mi do prázdného váčku dal injekci a vypláchl ho. Taky chuťovka. Zítra jdu na převaz. Chodím se síťovou nemocniční čelenkou. I AM SEXY AND I KNOW IT

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
4.8.15 20:08

@Janina10 ajejej, teda vyžrala sis to s plnou parádou. :hug: No ale máš ponaučení, určité věci je třeba neodkládat. Ale mohu tě uklidnit, v těhle vedrech jsme SEXY upotky snad všechny :mrgreen: a mě je to i srdečně jedno, nemám sílu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama