Rehabilitace - magnet

10586
15.9.20 18:28

Rehabilitace - magnet

Mám jít na rehabilitaci. Moc se nevyznám v tom, co vše mám napsane. Mj. Mám napsaný i magnet. Chodite někdo na magnet? A s čím? Pomohl vam? Jsou nějaké kontraindikace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12455
15.9.20 18:30

Mela jsem asi 10 magnetoterapii. Jediny efekt jsem videla v tom, ze jsem mohla pres den hodinu beztrestne lezet a nic nedelat, pripadne usnout a bylo tam ticho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10586
15.9.20 18:35

@Eliška To je pro mě spíš za trest. Musím odejít dřív z práce, pak si to nadelavam. Musím to ale na své potíže zkusit. Doufám, že někomu to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
15.9.20 18:42

U nás na rehabilitaci dávají razítko na propustku. Tak si zkus o ní v práci říct a nic nemusíš nadělávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
15.9.20 19:06

Ja na magnet chodil… tusim 8× 30 minut po operaci kolene. Je to v klidu, neboli to, doporucuji vzit si neco neelektronickeho na cteni, nebo si zdrimnout.

Jestli to funguje, to tu nikdo nedokaze rict… doktori urcite reknou, ze reakce na to je individualni. Urcite to neuskodi.

Asi nikdo asi nemel dva stejne urazy, idealne ve stejnou dobu, aby jednu koncetinu magnetoval a druhou a ne a porovnal rozdil.

Ja nedokazu rict, zda pomohl magnet, nebo jeste vice ty povinne skakani o berlich do polikliniky, kazdopadne koleno je ok, klep, klep.

Jo a chodil jsem celkem rad, sice ty berle byl opruz, ale zase me to donutilo k dalsimu pohybu. Ale odpocinek to byl paradni (dal jsem si cas po obede) a meli tam moc hezke mlade sestricky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
15.9.20 19:29

Já chodila, ale dělalo se mi z toho strašně špatně. :roll:
Takže nakonec jsem musela přestat chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10586
15.9.20 21:28
@HandulkaK píše:
Já chodila, ale dělalo se mi z toho strašně špatně. :roll:
Takže nakonec jsem musela přestat chodit.

To snad ne. Doufám, že mně to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10586
15.9.20 21:29

@Milan42 Nic ke čtení zrovna nemám doma, to nevím, jak vydržím půl hodiny čekat a koukat do blba. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama