Řekli by jste si o přidání?

Anonymní
18.11.20 11:00

Řekli by jste si o přidání?

Ahoj,
jsem momentálně v 10 TT a hodí se každá koruna. V práci ještě nic neví a chci jim to říct nejspíš v lednu.

Jsem tu přes dva roky a když si přepočítám mzdu nás tady v kanclu na hod, tak mám prakticky nejméně :roll: (jsem účetní, takže mám přehled). Nicméně beru, že ostatní mají buď už hotovou VŠ nebo jsou zde výrazně déle.

Řekli by jste si o zvýšení? Jde mi o to, že jsem těhotná, takže mi to nepřijde úplně fér. Navíc jsem v červnu dostala smlouvu na delší úvazek a taky přidáno (i když zpětné vím, že jsem si měla říct o víc :zed: ).

Co by jste dělali na mem místě vy? Šéf není žádný nelida, takže mi v nejhorším řekne, že prostě ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.11.20 11:07

Já bych se toho nebála a normálně bych si o přidání řekla. Měj připravené argumenty, proč si myslíš, že si zasloužíš, aby ti přidali - teď tím myslím pracovní úspěchy atd… argument stylu, že ostatní mají víc než ty se asi moc nehodí :-) Držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14195
18.11.20 11:08

Nemáš Vš, jsi tam krátce a přidáno si dostala pred necelým půl rokem.
Zkusit to můžeš, ale nevěřím, že by ti přidal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
18.11.20 11:08

Neřekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
18.11.20 11:09

Tak asi zalezi, kde pracujes. V teto dobe ma spousta firem existencni problemy a nebo je mit teprve budou, takze pak se to moc nehodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10244
18.11.20 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsem momentálně v 10 TT a hodí se každá koruna. V práci ještě nic neví a chci jim to říct nejspíš v lednu.

Jsem tu přes dva roky a když si přepočítám mzdu nás tady v kanclu na hod, tak mám prakticky nejméně :roll: (jsem účetní, takže mám přehled). Nicméně beru, že ostatní mají buď už hotovou VŠ nebo jsou zde výrazně déle.

Řekli by jste si o zvýšení? Jde mi o to, že jsem těhotná, takže mi to nepřijde úplně fér. Navíc jsem v červnu dostala smlouvu na delší úvazek a taky přidáno (i když zpětné vím, že jsem si měla říct o víc :zed: ).

Co by jste dělali na mem místě vy? Šéf není žádný nelida, takže mi v nejhorším řekne, že prostě ne.

Hlavně nikdy neargumentuj tím, že máš „přehled“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7193
18.11.20 11:11

Zvýšení opřít o pracovní nasazení.
Těhotná jsi po zralé úvaze, že to utáhnete a máte úspory, takže o těhotenstvím bych to nezduvodnovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18764
18.11.20 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj,

Co by jste dělali na mem místě vy? Šéf není žádný nelida, takže mi v nejhorším řekne, že prostě ne.

Tak pokud ta neférovost spočívá jen v tom, že jsi těhotná, tak bych si o přidání neříkala. těhotenství není důvod pro přidání :think: pokud jsi tam nejkratší dobu a jiní jsou tam déle, mají vyšší vzdělání, tak je celkem logické, že můžeš mít nejméně. Pokud jsi dostala přidáno před půl rokem, tak bych se znovu neozývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 11:21

@Keyllah myslela jsem to tak, že mne přijde nefér říkat k přidání, když tajim těhotenství, ne že mi přijde nefér že jako těhotná beru méně :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 11:21

@Oriseka existenční problémy nemame, jedeme pořád normálně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 11:22
@bublinek píše:
Zvýšení opřít o pracovní nasazení.
Těhotná jsi po zralé úvaze, že to utáhnete a máte úspory, takže o těhotenstvím bych to nezduvodnovala

O těhotenství právě ještě vůbec nechci říkat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 11:23

Děkuji za názory. Asi na to tedy kašlu.

• Citovat
  • Nahlásit
5501
18.11.20 11:32
@Anonymní píše:
Děkuji za názory. Asi na to tedy kašlu.

Hele, vzdycky to muzes zkusit. Prinejhorsim ti reknou ne. Jen musis mit dobre argumenty, co za praci delas navic atd. oproti tomu cervnu, kdy ti pridali. Pokud se nic nezmenilo, tak tam ani nechod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
18.11.20 11:33

Kaslala bych na to, zvlášť, když za 2 měsíce jim řekneš že jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
18.11.20 11:38
@Anonymní píše: …
(jsem účetní, takže mám přehled). …
Navíc jsem v červnu dostala smlouvu na delší úvazek a taky přidáno …
O těhotenství právě ještě vůbec nechci říkat

Zaměstnankyně snů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama