Repelent proti klíšťatům pro děti

443
25.4.20 07:11

Repelent proti klíšťatům pro děti

Ráda bych koupila repelent pro školkové děti, ale tápu jaký. Nevím jestli koupit přírodní, nebo třeba náramek. Jaké jsou vaše zkušenosti? Předchozí roky jsem kupovala obyč. ale přišlo mi, že to spíš zabije nás tím smradem, než klíšťata. Poradíte vaše zkušenosti. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20589
25.4.20 08:14

@pufik20 za me sprej. Meli jsme nekolik druhu naramku a klistata jsme meli :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
25.4.20 08:35

...

Také si pufíku myslím, že spray je nejlepší. Máme chatu u lesa a fakt to na ně zabírá. Po nějakém čase obnovujem aplikaci. Jako smrdí to, leze to do peněz, ale fakt je to účinný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
25.4.20 08:50

Takže já mám kombinaci… Dělám si přírodní z jablečného octa a rozmarynu… Nebo Alpy a hřebíčku, pak mažu po rade tady levandulovy krémem… A kdyz mám pocit že jsem tam kde klíšťat může být víc lesy apod tak mám sprej z DM nějaký Family. Náramek působí slabe a kratce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
25.4.20 09:40

@kavulenka super, zrovna nedávno jsem se tu ptala na přírodní repelent a nic moc jsem se nedozvěděla ;) říkáš luhovat hřebíček v Alpě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
25.4.20 10:29

Pouzivam repelenty na nohy a boty, vetsinou repelent Predator. Z prirodnich veci zabira oleum citri, ol. citronelle, ol. Carypphylli coz hrebicek, mentol, kafr, vyborne odpuzuje petrolej, treba namoceny satek na koboukz. Jen clovek dost smrdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
25.4.20 13:00

@Petula306 určitě stačí dát do Google.. Jinak myslím že se to dělalo tak že se do Alpy hodilo pár hřebíčku a nechalo 48hvyluhovat..ale pozor tenhle může barvit.. Ještě dělám. K varu privest litr vinného octu, pak vysypat sáček rozmarynu a nechat vychladnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589
25.4.20 13:36

@kavulenka a nedela nic ten ocet nebo Alpa na obleceni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
25.4.20 18:21

@LindaPraha ta alpa může ale ocet jsem nic nepostrehla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu