Reklama

Reportáž o lupénce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vany
Nováček 3 příspěvky 02.01.17 10:01
reportáž o lupence

Zdravím, prosím neví někdo na jakém programu, kolikátého a v kolik hodin (zahlédla jsem to bud v odpoledních nebo večerních zprávách, někdy 27-29.12.2016) ukazovali reportáž o léčbě lupenky? potřebuji to poslat kamarádce, která má dceru s kožní nemocí a už to nemohu najít. předem díky :)

Reklama

Reakce:

vverru
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 02.01.17 11:49

Taky jsem to viděla, každopádně to byly večerní zprávy.

Bylo to o tomhle
http://sdeleni.idnes.cz/…sdeleni.aspx?…

vverru
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 02.01.17 11:50

V podstatě to byla reklama jako mnou uváděný odkaz na článek

Poisson28
Kecalka 330 příspěvků 02.01.17 13:54

A kdyby měly případně nějaké dotazy, tak pokud to byla klinika Derma Medical Clinic na Zeleném pruhu, tak jsem tam na tu léčbu lupénky docházela teď na podzim 8)

Vany
Nováček 3 příspěvky 02.01.17 18:58

A pomohlo to jako v té reportáži? :) :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama