Repríza Animáčku

8442
12.6.12 18:51

repríza Animáčku

Holky, nevíte, kdy opakují Animáček na Barrandově? Jestli to večerní vysílání je repríza z rána, nebo večer je premiéra a ráno repríza???
Včera večer jsem začla nahrávat seriál My Little Pony a dnes jsem zapomněla, tak jestli to ráno opakujou, nebo už bude novej díl, nebo jak to mají, nevíte???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30305
12.6.12 18:52

Rano vzdy novej, vecer repriza :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
12.6.12 18:56

Tak to je ta horší varianta :?
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30305
12.6.12 18:57
@barbarbucha píše:
Tak to je ta horší varianta :?
Díky!

Nemas zac :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Janiecka
12.6.12 19:19

Mi na to koukáme a vždy ráno než jde malý do školky tak vidí to co bylo večer! Zítra ráno bude zase večerní my little pony! A v pondělí ráno opakují vždy z pátku z večera protože přes víkend dávají vždy jiné pohádky!

• Citovat
  • Nahlásit
JayLee
12.6.12 19:52

Já bych tam nejaky ty pohadky vymenila za nejaky hezci a poradnejsi :cert: 8) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
14079
12.6.12 20:05
@JayLee píše:
Já bych tam nejaky ty pohadky vymenila za nejaky hezci a poradnejsi :cert: 8) ;)

Souhlasím.
Před časem tam dávali Animálii, ta se líbila i mě. Teď utíkám do kuchyně, protože mě děsí jeden pisklavý hlásek v těch poníkách :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
12.6.12 20:09
@Milli píše:
Souhlasím.
Před časem tam dávali Animálii, ta se líbila i mě. Teď utíkám do kuchyně, protože mě děsí jeden pisklavý hlásek v těch poníkách :oops:.

no ty taky nemusim ani malá :? pak taky nemam rada ty pokemony a ty bojový to je taky nejak o :poblion: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
14079
12.6.12 20:23

No mě připadá, že fakt šli s kvalitou dolů. Kluci ještě celkem koukají na ty Pokémony (tříleťák pak taťku honí po obýváku = bleskový útok :lol: ), ale pak je tam ještě něco o nějakých virech a to teda vypínám, protože to je děsný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
12.6.12 20:27

Mno, tak naše holky sledujou Šmouly a to ráno i večer :zed:, a o víkendu když je ráno dávají brzo, chtějí je pak pouštět z DVD - babi nás zásobovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
12.6.12 20:29

Ráno nový, večer repríza.

u nás mají povolené akorát Šmouly a Mrňousky, jinak je to děs běs, hlavně Pokémoni a Bakugani :cert: Jo a ještě o víkendu dávali kdysi Bořka stavitele, Mašinku Tomáše, Anjelinu balerínu, tak na to taky koukala. Co dávají o víkendu teď nevím, už dlouho jsme nezapínali ráno televizi, děcka chrápou do 9h :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
12.6.12 20:32
@Michaela23 píše:
Ráno nový, večer repríza.u nás mají povolené akorát Šmouly a Mrňousky, jinak je to děs běs, hlavně Pokémoni a Bakugani :cert: Jo a ještě o víkendu dávali kdysi Bořka stavitele, Mašinku Tomáše, Anjelinu balerínu, tak na to taky koukala. Co dávají o víkendu teď nevím, už dlouho jsme nezapínali ráno televizi, děcka chrápou do 9h :mrgreen:

Tak to ty naše ve všední den tahám v sedm z postele a o víkendu jsou akční samy od sebe před půl sedmou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
12.6.12 20:33

No a teď ještě ty zvířátka z drahokamů, to je taky výtvor :roll:.
Sice mám dva kluky, ale uvítala bych, kdyby místo těch upískaných poníků dávali zase tu balerínu. Ta byla po vzhledové stránce mnohem koukatelnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
12.6.12 20:54

Zlaty cesky pohadky holky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu