Reprofit IVF 2021

179
14.2.21 20:53

Reprofit IVF 2021

Ahojky :mavam:
Chci se zeptat mam podstoupit IVF v reprofitu mam tu nekoho kdo u nich IVF podstoupil a povedlo se? A nakolikaty pokus? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.2.21 22:08

První pokus v reprofitu a vydařil se.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 06:48

Já mám za sebou 3 IVF a celkem 4 x KET a zatím se nepovedlo. Příští měsíc jdu na další KET. Ale není to jimi, já jsem s reprofitem spokojená. Všechna vyšetření mám za sebou, dělají vše, co můžou, je to někdy prostě o tom to zkoušet až to nakonec vyjde :D Teda doufám :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
143
15.2.21 12:28

@Domca1111 Ja podstupuji IVF v reprofitu, mame za sebou vse a cekame na KET v polovine brezna, tak pokud by jsi potrebovala nejake tipy a rady, napis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
15.2.21 17:21

Ahoj, já v Reprofitu podstoupila stimulaci v listopadu 2020 a teď právě čekám na výsledek ketu :) (posílali jsme embrya na genetiku) tak jsem zvědavá jak to dopadne. Celkově je to můj 6 transfer (předtím v jiném centru).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
16.2.21 16:59

Ahoj :-). Všem vám přeji, ať to vyjde a brzy se těšíte z miminka. :srdce: My máme za sebou před 10 lety 2× IVF v Unice a bez úspěchu. Vždy z velkého množství embryí zůstalo jen jedno nekvalitní. Pak máme z přímé adopce 2 děti a teď chodíme do Reprofitu. Zítra jdeme na transfer darovaného embrya. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
19.2.21 08:37

@Motifík drzim palce, aby to vyslo🍀 🍀 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.3.21 10:17

Koho v Reprofitu (Brno) na 1.konzultaci

Ahoj holky, dáte mi prosím nějaké tipy, ke komu se objednat na první konzultaci v Reprofitu-Brno? S kým jste tam spokojené :nevim:? Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2376
5.3.21 10:48

Doktorka Pospíšilová je dobrá, doktor Otevřel, Bagocsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.3.21 13:46

Nás objednali k Dr. Štelclovi. Byl velice příjemný a vše nám moc pěkně a tak nějak narovinu řekl a vysvětlil. 🙂 Jinak u nás to vypadá zatím dobře. Test jsem měla pozitivní. V ten den HCG z krve 345 a za dva dny už 2316 🙂. Dnes jsem byla na uz a už byla vidět v děloze bublinka. ❤️❤️❤️ Všem vám držím moc pěsti!!! 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.3.21 16:43

Děkuji za odpovědi :) to je super, že se zadařilo :srdce:
Já právě nad tím dr. Štelclem přemýšlím..
Jak tam prosím probíhá ta první konzultace? Jsou už i nějaká vyšetření při ní?
Nemáme právě moc dobré spermie, ale u mě vše vypadá OK.
Nechci tam právě natrefit na někoho, kdo mi hned bude nutit IVF ( i když jsem smířená, že k němu za pár měsíců dospějeme), nejdřív bych chtěla zkusit IUI.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
5.3.21 16:54

My byli u Mudr. Kozumplíka - máme kluka a v porodnici jsem jsem byla na pokoji k holkou, co byla u něho taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2376
6.3.21 01:22
@mamina2017 píše:
My byli u Mudr. Kozumplíka - máme kluka a v porodnici jsem jsem byla na pokoji k holkou, co byla u něho taky ;)

My máme holčičku a taky jsme měli Kozumplíka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
6.3.21 10:48
@TER2312 píše:
My máme holčičku a taky jsme měli Kozumplíka :mrgreen:

On je sympoš. My jsme mu posílali i fotky a dokonce, když malému byl rok, tak jsme se za nim stavovali na kliniku. A sestřičky na nás… prý přišla reklama na štěstí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.4.21 20:18

@Domca1111 Kolikrát si na Vás vzpomenu. Vyšlo Vám to IVF? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu