Sama do restaurace

Anonymní
19.7.20 18:20

Restaurace sama

Ahoj, nedavno jsem cetla tady diskuzi, „sama do prahy“ a jsem v podobne situaci, mame jet s manzelem pristi vikend na cumendu po pamatkach, bohuzel se dnes podarilo chlapovi zlamat obe ruce… to chozeni zvladne, ale mame rezervaci do jednoho steakhousu na obed, kde se maso roznasi na jehlicich. Muz je ted na mesic temer odkazan na mne co se tyce krajeni.. tak se ptam sly by jste tam samy? Neni to vecer, ale odpoledne, muz ze by si dosel do kina, ktere tam nekde je.. ja nikdy v podniku tohoto typu nebyla tak nevim jaka by byla reakce, jsem spise introventka. Prosim anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
19.7.20 18:22

Šla bych s manželem a pomohla mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1397
19.7.20 18:23

Šla bych s manželem a pomohla mu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3313
19.7.20 18:24

Hrála bych si na svatbu a krmila bych ho. Sama bych tam nešla. Zkratila bych to a stihli byste pak i to kino, jestli to zkratit lze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.20 18:25

@lleennttiillkkaa to jsem samozrejme navrhla, ale muz o tom nechce ani slyset, ze se nebude na verejnosti poniuovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
19375
19.7.20 18:34
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa to jsem samozrejme navrhla, ale muz o tom nechce ani slyset, ze se nebude na verejnosti poniuovat :nevim:

to není žádný ponižování to každý pochopí a spousta lidí i ocení že tam šel, jinak sama bych šla, ale bylo by mi líto že on nešel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12844
19.7.20 18:34

Sla bych s ním a pomohla mu, kdyz to tak nechce, sama bych nešla, takhle bych si to ani neužila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8413
19.7.20 18:36

Chodim normalne sama do restaurací, ale v tomhle případě by mi bylo lito, ze manžel o to prijde. A mimochodem, jestli jde o Brasileiro, tak tam na vas nikdo blbě koukat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.20 18:41

@Ba-stet ano presne o tuto restauraci, manzel mi to navrhl sam, ze si zajde na nejake scifi a at ja jdu… on se stydi na verejnosti i vysmrkat a abych mu tam krajela steaky to by jeho ego neuneslo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
17420
19.7.20 18:42

Nesla bych sama. Bud bych sla s nim do kina a nebo sla s nim do restaurace a pomohla mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2432
19.7.20 18:46

Číšníci odkrojuji z jehel a jsou to jen kousky, max 2× prekrojit a na vidličku. Nikdo mi tam nepřinese půlku prasete a porcuj. Tam kazdyho zajímá jen zradlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8413
19.7.20 18:53
@Anonymní píše:
@Ba-stet ano presne o tuto restauraci, manzel mi to navrhl sam, ze si zajde na nejake scifi a at ja jdu… on se stydi na verejnosti i vysmrkat a abych mu tam krajela steaky to by jeho ego neuneslo :roll:

Tak to úplně v pohode jděte spolu, fakt :palec: Odkrajují tam kousky, neni to žádná porce (pokud si vysloveně neřekneš, ze toho chceš hodně), a Karpíšek ma nejvycepovanejsi pingly, co jsem kdy viděla. Když uvidí, ze má muž problem s krajením, nejenže se nebudou nijak tvářit nebo snad posmívat, ale sami mu budou nejspíš krájet menší kousky. Když půjdeš sama, neni problém, ale bude Ti líto, ze o to přišel, je to tam moc fajn (a předpokládam, ze to pro vas neni všednodenní věc).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
19.7.20 18:55

Sama v pohodě kamkoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
19.7.20 19:14

Sla bych tam s manzelem a obsluze bych rekla, at mu to ptinesou nakrajeny… chapu ze do pusy si to zvladne dat sam? Taky bych tam zavolala a pozadala o stul v ustrani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
19.7.20 19:25

Manžela bych tam jít nenutila, šla bych tam sama a jeho bych poslala do kina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama