Režim po cerkláži

21
10.12.20 14:36

Režim po cerkláži

Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste tu některá po cerkláž (sesiti děložního čípku)? Ja jsem dva dny po, ležím v nemocnici, vcera jsem slabě krvacela a dnes po stolici mi z pochvy vytekl krvavy hlen, nemate s tim nekdo zkusenost? Zda je toto normalni? Kazdy doktor mi rika trochu neco jiného. A jaký jste meli rezim po cerklazi? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62182
10.12.20 14:50

@AndrejkaF 14 týdnu ležák ve špitálu.. Nemohla sjem ani na WC :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.12.20 14:52

@martina.se sakra jakto? Mne rekli dnes ze po vikendu se uvidi, zda pujdu domu, mam ale strach z toho co ze me vyteklo pri stolici :( a rodila jsi pak v terminu alespoň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
10.12.20 15:56
@AndrejkaF píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste tu některá po cerkláž (sesiti děložního čípku)? Ja jsem dva dny po, ležím v nemocnici, vcera jsem slabě krvacela a dnes po stolici mi z pochvy vytekl krvavy hlen, nemate s tim nekdo zkusenost? Zda je toto normalni? Kazdy doktor mi rika trochu neco jiného. A jaký jste meli rezim po cerklazi? Děkuji.

Ahojky, ano, od 20tt jsem mela cerklaz, dnes shodou nahod jsem byla na odstranění stehu, jsem na konci 36tt. Za sebe muzu rict, ze doted mam zasadni klidovy rezim, v podstatě porad lezim. Cerklaz jsem mela kvuli zasadnimu zkraceni delozniho cipku. Beru Magnosolv a Utrogestan, ale budu uz koncit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.12.20 15:59

@Angie87 tak to je fajn, ze uz jsi tak daleko ;), ja jsem 24tt a mela jsi take nejake krvaceni po zakroku? Nebo bolesti? A jak dlouho jsi lezela v nemocnici? Diky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62182
10.12.20 17:07
@AndrejkaF píše:
@martina.se sakra jakto? Mne rekli dnes ze po vikendu se uvidi, zda pujdu domu, mam ale strach z toho co ze me vyteklo pri stolici :( a rodila jsi pak v terminu alespoň?

Protoze se to stalo 20 tt a úplně to nepomohlo.. Rodila jsem pak ale přesně 40 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
11.12.20 08:55

@AndrejkaF Jj slaby a bricho me bolelo asi den. Musela jsem lezet a cevkou do druheho dne, pousteli me asi za 3 dny, dostavala jsem jeste antibiotika. Pak jsem musela teda jeste 2× do nemocnice kvuli zkraceni cipku a vyskytu bakterii. Celkem dohromady jsem stravila v nemocnici 4 tydny, ale nebylo to kvuli cerklazi, spis jiny duvody. Ale opravdu porad lezim. Steh mi vyndali vcera, to bylo neprijemny, ale moje hororove scenare se nenaplnily a neporodila jsem jim po rozstrizeni na salku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
11.12.20 10:27

@Angie87 tak to je fajn, ja doufam ze taky dojdu tak daleko jako ty a neporodim drive :) doktori furt straší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
11.12.20 11:56

@AndrejkaF Andrejko a kde ležíš? Pro mě bylo úžasné, že mě převezli k Apolináři, v mojí nemocnici se strašně báli ve 24tt a málem jsem dostala i kortikoidy. U Apolináře mi hrozně pomohl doktor Koucký. U cerkláží se měří čípek jinak - na 2 délky. A ten mě uklidnil, že je to všechno úplně v pohodě a zapojil mě do výzkumu ohledně předčasného porodu. Odebrali mi všechny možný tělní tekutiny (sorry :D) a udělali test na fibronektin. Pak dali kapat Atosiban na oddálení porodu. A tady je výsledek. U mě se opravdu od 20tt všichni křižovali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
11.12.20 12:02

@Angie87 lezim v Orlickoustecke nemocnici a zatim si nemuzu stezovat, udelali mi cerklaz 24tt a predtim pichali dve injekce na dozrani plic miminka, mam po zakroku a v pondeli jdu na vysetreni a pak me asi pustej domu. Co bude potom mi jeste nikdo nerekl, jinak magnosolv a utrogestan beru taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.12.20 07:52

@Angie87 Angie, prosimte mam jeste otazecku, vcera jsem si zavadela vecer utrogestan a ten steh jsem ucitila na pohmat, stalo se ti to taky? Prijde mi to strašný to tam takhle citit :( a jeste tam neco zavadet.. volala jsem kvuli tomu do nemocnice a je to prej ok kdyz to citim, ale ja z toho vecer dostala fakt panickou hruzu :D jakoze co to sakra je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
16.12.20 15:19

@AndrejkaF Ahojky, to se mi nestalo, ale ja teda nezavadela ze strachu tak hluboko. Navic ja pry mela steh udělaný fakt kvalitně a vysoko, tak jsem tohle nezazila. Ale potesim te, chces? Jsem dnes už 36+4 a tyden uz bez stehu, dobry ne? Nadejne vyhlídky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
16.12.20 15:38

Já před 3 lety po cerklaži v 21tt ležela v nemocnici 16 týdnu 😳 ten hlen si pamatuju také, byly to zbytky nějakých léků či dezinfekce nebo tak něco. Vše dobře dopadlo, dikybohu. Ale byl to děs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.12.20 09:23

@Angie87 tak to je super, treba se trefis primo do terminu jeste :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.12.20 09:25

@Kelliee teda to je hruza, mne stacili dva týdny a mela jsem toho plne zuby, ale doma je to taky na nic, kdyz kloudne nemuzes nic, uklizet, varit atd..zadnej sex az do konce. A jen doufat ze vydržím alespon do toho 36 týdne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat