Režim u moře?

5847
3.8.13 16:59

rezim u more???

Ahoj holky mam 6.5mesicni miminko za 5dni jedeme k mori do italie mame zavedeny rezim chodi spat okolo 8a koupeme mezi 7a pul 8 jinak pres den chodi spat kazde 2az 3 hodiny chci se zeptat jake mate zkusenosti s cestovanim u takto malych deti a jestli jste striktne dodrzovaly rezim i na dovolene a pokud ne jak to probihalo po navratu z dovolene zvyklo si miminko opet na rezim ktery jste na dovolene trochu prispusobily tim myslim jit spat dele, vecer v kocarku v restauraci zajimaji me vase zkusenosti dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.8.13 17:54

@aspagi nevím, jak moc ti pomůžu, mám zkušenost s dítětem o rok starším. Režim nula a to mám hodně režimové dítě a snažila jsem se, abychom fungovali víceméně stejně jako doma, ale nepodařilo se, protože do 22:30 byl takový řev, že nemohl usnout. Navíc veškerý pokrok, co udělal během cca posledních 3 měsíců se vytratil. V kočárku se večer uspat nedal, i když jsme korzovali, tak se díval, smál, ukazoval… přes den jsme i hodinu korzovali, aby usnul. Někdy naopak usnul sám po 3 hodinách po ranním vstávání - doma vydrží 5. Některé dny spal přes den 2× a to už normálně nespí tak 8 měsíců. Spal v průměru o 3-4 hodiny méně než doma. Jak už jsem psala, je starší než tvé dítě, bylo mu 18 měsíců.
Kdy bude návrat do normálu ještě nevím, ale doufám, že brzy, jinak mě odvezou. Vrátili jsme se včera.
Jinak jsem tam viděla i rodiny s takovýma prckama a fungovaly více méně jako my. Většina mimin byla vidět i kolem té 22. hodiny, co jsme se už přibližovali k naší chatce.

• Nahlásit
  • Citovat
31104
3.8.13 18:39

@aspagi režim co to je? cestování v pohodě, spí si kdy potřebuje :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
3.8.13 18:48

@aspagi My jsme cestovali s jednoročním, řešili jsme jen spaní po obědě. Nebo prostě kolem poledne, aby se prospal. Většinou vytuhnul v kočárku cestou z pláže na oběd a my jsme se v klidu najedli. :-)

Menšího bych asi taky ukládala na spaní přes den do kočárku. Bude mít stín a pohodu. Přes poledne bych samozřejmě byla na hotelu aspoň do půl třetí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24616
3.8.13 18:56

Řeším to samé, jenže máme 5 letého 3 letého a 11 měs. Takže to hold nechám osudu…:)prostě až bude unavený dám ho spát, udrndám ho v kočárku a je to no :nevim: 3 leták taky odpoledne spí ale to je fakt různé kdy tak se přinejhorším vyspí v kočárku oba:)Doufám že mořský vzduch bude na nejmladšího působit dobře a bude usínat bez řevu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
3.8.13 19:46

Přesný režim jsem neměla ani u jednoho dítěte. A o dovolených jsem to neřešila už vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
3.8.13 20:06

My jeli kdysi se starsim take do Italie v jeho 6 mesicich. Doma rezim nemel, tak nebylo co dodrzovat, ale musim rict, ze u more spinkal krasne. :palec: A to je to dodnes vyhlaseny nespavec!!! U vody stacilo chvili drkat rucnikem, ktery mel na lehatku a byl v limbu. V mezidobi jsem ho cachtala, coz miloval. Byly male vlny, ale ani preliti mu nevadilo - ovsem od jeho 2 mesicu jsem s nim chodila na plavani, tak byl zvykly. Ale s vecernim spanim v kocaru v restauraci zkusenost tam nemam, varili jsme si sami. Letos jsem byla se 7 mesicnim, ktery je jeho opak, rezim mel, tam si ho hrave prestavel, protoze jsme meli 8 hodin casovy posun a jelikoz byl vzdy vyborny spavec, dodrzel to i tam. Ale davala jsem ho spat pres veceri normalne do postele, meli jsme vchod i okno do pokoje cca 50 metru od mista, kde se podavala vecere i ve stejne urovni, tak jsem chodila kontrolovat oknem. Obecne za me vek okolo pul roku na more idealni! Ted je mu rok a dovolena s nim je muceni, hruza!!! Tak drzim palce! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 20:52

Holky dekuju moc za prispevky dneska jsme byli na koupalisti a moc se mu to libilo cachtalu jsme se spolu ve vode a prijeli jsme domu v 8 rychle jsem ho vykoupala a hnedka usnul asi nabitej zazitkama…tak snad se mu bude i libit u more a po prijezdu se zvladneme sladit opet do rezimu pro me je to moc dulezity protoze delam s malym vs a potrebuju mit navecer klid abych se mohla ucit ale zaciname az v rijnu tak snad se ihned po prijezdu zase vrati vse do starych koleji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 21:04

@KvetinkaS tak nejak s tim pocitam ze k mori pujdem nejdriv po 3hodine dopo u bazenu a pres nejvetsi vedra v apartmanu jen resim ty vecery budu se chtit jit projit do mesta a na pizzu vecer aby usnul v kocare posledni dobou v ni nechce spat mame jeste hlubokou korbu pac nesedime a on by furt vykukoval ven raky kazdej hlasitej zvuk ho zbudi to v postylce ne tam spi jak zarezanej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 21:05

@Levandule121 tak doufam ze malej mi bude taky pekne spat teda 8hodin posun kam jste leteli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 21:06

@Crystal87 tak dej pak vedet jak jste to zvladli kam se chystate na dovcu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 21:09
@Anonymní píše:
@aspagi nevím, jak moc ti pomůžu, mám zkušenost s dítětem o rok starším. Režim nula a to mám hodně režimové dítě a snažila jsem se, abychom fungovali víceméně stejně jako doma, ale nepodařilo se, protože do 22:30 byl takový řev, že nemohl usnout. Navíc veškerý pokrok, co udělal během cca posledních 3 měsíců se vytratil. V kočárku se večer uspat nedal, i když jsme korzovali, tak se díval, smál, ukazoval… přes den jsme i hodinu korzovali, aby usnul. Někdy naopak usnul sám po 3 hodinách po ranním vstávání - doma vydrží 5. Některé dny spal přes den 2× a to už normálně nespí tak 8 měsíců. Spal v průměru o 3-4 hodiny méně než doma. Jak už jsem psala, je starší než tvé dítě, bylo mu 18 měsíců.
Kdy bude návrat do normálu ještě nevím, ale doufám, že brzy, jinak mě odvezou. Vrátili jsme se včera.
Jinak jsem tam viděla i rodiny s takovýma prckama a fungovaly více méně jako my. Většina mimin byla vidět i kolem té 22. hodiny, co jsme se už přibližovali k naší chatce.

Anonymni: preji brzke vraceni do normalu ja to znam jak si jednou nekdo zvykne na rezim tak je pak sileny byt otrokem ditete a delat vse dle nej :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 21:13

@Myrha rezim co to je? :lol: ne kazdej se muze dovolit prispusobit dle ditete pri studiu vs ten rezim mit musim protoze vim kdy mi spi a jak si den naplanovat abych se stihla ucit a jakmile jednou rezim zavedes tak si tak zvyknes a zjistis ze je to fajn mit naplanovany den :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
3.8.13 21:15

@ynax tak ja taky nemam uuplne presny rezim jen kazdy 2-3hodiny spani ve 12obed a vecer v zime v 7koupani v lele v pul 8 a po koupani kase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 21:23

@aspagi to je přesně věc, které jsem se bála a která se bohužel vyplnila. I když dneska usnul normálně (klepu), uvidíme, jak to půjde dál. Držím palce, aby vás to nepostihlo. U nás je problém s tím, že neusne jinde než ve své postýlce (táhli jsme jeho cestovní a víc jak 2 týdny před odjezdem v ní spal). U nás bohužel po té době neplatí nic. Každý den byl úplně jiný - jindy usnul, jindy vstal, místo, aby byl od moře unavený, tak byl vyloženě přebuzený a totálně přetažený, že se nedal ani nakrmit a prostě lehl a odpadl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama