řídká stolice

6365
15.12.08 09:11

řídká stolice

ahoj, potřebovala bych poradit, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti. Můj 2 letý syn mívá často řídkou stolici, skoro jako průjem, ale ne až tak moc a třeba jenom 1× denně .Občas proteče až na kalhoty. Už mně na to upozornili i ve školce.
Mléka a ml. výrobků má tak do 400-500 ml. denně, jinak jí normálně, nijak nezdravě, ale zbaští toho celkem dost.. mám zkusit vynechat mléko a ml. výrobky na pár dní a co místo toho, nebude mu to chybět?

dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
15.12.08 12:02

tak pokud by to bylo mlékem, tak by to mohla být něco jako forma nesnášenlivosti? Zkus vy:,–(it, na pár dní se vůbec nic nestane.

U dr jste byli?

Co zkusit nějaké laktobacily nebo probiotika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6365
15.12.08 14:16

ahoj, dik za odpoved. Jj. zkusim par dni vynechat, ale je fakt, ze, kdyz mel rymu, tak jsem mu tech ml. vyrobku moc nedavala a bylo to sice o trochu lepsi, ale ne o moc, zase se to pricitalo zubum, lezlo mu jich nekolik najednou..

u Dr. jsme zatim nebyli, protoze to bylo nepravidelne, jsem myslela, ze to je UM, a ze to je normalni a probiotica mne teda nenapadli davat, to mi tady predepisuji na zacpu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
15.12.08 14:56

nejsou na zácpu, ale na úpravu střevní flory nebo jak ta definice je:)

Nicméně pokud by to mělo být, že mu to protéká a to i ve školce, asi bych se s dr poradila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama