Reklama

Risk kvůli schůzce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 15.08.18 19:18
Risk kvůli schuzce

Dobrý den. Naskytla se mi opravdu super příležitost. Jedna se o to, ze bych mohla dostat zakázku, jde docela o dost peněz. Problém je, ze ta schůzka bude v Rakousku. Já mám teď doma 8 měsíční dceru, ta má obcanku, ale mám tu i manzela sestřenici, je ji 13. Hlídání pro obě nesezenu, napadlo mě ze bych je vzala s sebou. Sestrenku ale nemá obcanku ani pas. Jedna se o dvě hodinky v Rakousku. Manžel je v práci, samotný je tu nenechám. Jak to vyřešit? Riskly byste to když je to jen na dvě hodinky? Schůzka má byt už zítra :zed:

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11584 příspěvků 15.08.18 19:22

ja bych to neriskla. jsem v tomhle poseroutka. a nemuzes s sebou vzit miminko a starsi nechat doma? ve 13 jsou dve hodiny v pohode a muze byt na telefonu.

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 15.08.18 19:23
@nozu píše:
ja bych to neriskla. jsem v tomhle poseroutka. a nemuzes s sebou vzit miminko a starsi nechat doma? ve 13 jsou dve hodiny v pohode a muze byt na telefonu.

Ona by ji prave hlídala, malá je celkem náročná a potřebujeme vyřešit financování. Myslíš, ze by stačila fotokopie pasu?

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 15.08.18 19:24

teď jsou během prázdnin velmi časté hraniční kontroly, takže určitě NE

Aspera
Generální žvanilka 20548 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 19:24

Neriskla bych to, sehnala bych hlídání pro starší a mladší sebou.

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 15.08.18 19:25

A co fotokopie? Ze by její mamka poslala fotku pasu?

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 15.08.18 19:41

@Kellynka123 Ta ti ale nestačí pokud tě zastaví policie/hraniční kontrola. Takový rakušáci by s tebou byli rychle hotový.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 15.08.18 19:48

Ne neriskla, zákon schválnosti funguje.

Lenka_Hal
Závislačka 4831 příspěvků 15.08.18 19:51

To opravdu neni moznost zavolat nejake agenture na hlidani deti?? Tohle bych neriskovala ani omylem…

Ivčis
Závislačka 3744 příspěvků 15.08.18 19:53

Nee to bych nedala. Nechala bych ji doma a mladší vzala s sebou nebo je obě dala na hlídání.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 15.08.18 19:55

v žádném případě. v Rakousku bys vyfasovala pěkně tučnou pokutu, možná i flastr.

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 15.08.18 20:10

Hlavně pokud to není tvé dítě, tak potřebuješ podepsaný souhlas zákonných zástupců k vycestování.
Takže já bych 13 letou nechala doma a malou vzala s sebou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >