Riziko 1:8 DW

59
24.9.21 13:33

Riziko 1:8 DW

Holky vyšlo mě na screeningu Trizomie 21 riziko 1:8 PAPP-A mám 0,370 MoM a sijove projasneni 3,6 mm. Mám se hodně bát? Ve středu mam jet na genetiku do Hl.Jswm úplně hotova🥺 🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
207
24.9.21 13:43

Je to sice větší riziko, ale nutně nemusí být nějaká porucha přítomna. Známá měla riziko 1:2 a má zdravé dítě… Zkus myslet pozitivně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
24.9.21 14:23

No na genetice ti jistě doporučí odběr klků nebo plodové vody, při takovém to riziku jak z krve tak podle utz bych určo na odběr šla.
Já měla riziko 1:359, ale hlavně krev mi vyšla špatně utz byl v pořádku, na genetice mi byl doporučen odběr plodové vody, nebo placené krevní testy, vzhledem k mému stavu mi byl raději doporučen drahý krevní test, než plodovka. Tak jsem šla na krev a vše v pořádku down nepotvrzen. ale mudr. rovnou říkala, že kdyby vyšel špatně i utz, tak by doporučila spíše plodovku.
Mysli pozitivně a přeji, aby výsledky byly v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
24.9.21 14:29

@Pavli 29 doktor říkal ze prý mě budou dělat odběr z placenty hned ve středu. Jaká tam je přesnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
24.9.21 14:51

@Dino..21 To jsou ty klky myslím, a tam je to řekla bych tak 99%
Akorát nechápu proč tě nechali až na středu a nedali tě na pondělí. Ve středu jsi mohla mít už výsledky, tato nejistota je nejhorší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1561
25.9.21 09:33

Taky jsme měli 1:8, ale hlavně kvůli krvi, ultrazvuk byl ok. Dělali mi prenascan a vše ok. Ta držím pěsti, ať je to u vás taky ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
1.10.21 14:08

Tak jen chci napsat ze výsledky špatné. Downuv syndrom potvrzen. Bohužel se na nás štěstí neusmalo.Ale věřím ze to jednou prijde.🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat