Akné v těhotenství

191
23.9.21 17:29

Akné v tehote

Ahoj, prosím v těhotenství se mi začalo dělat akné na obličeji. Mám to doslova všude :zed: prosím o radu co vám pomohlo?? Nebo aspoň z části?? Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
23.9.21 18:06

Porod.. a bude to holčička ;) holky kradou krásu mamce :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
23.9.21 18:19

@Ineste to jsem si taky myslela, než se mi akné začalo dělat po celém čele a čekám kluka 😁
Nepomáhá mi na to vůbec nic, musíme porodit 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
23.9.21 18:40

Nic, taky se mi děsně zhoršila pleť :D po porodu to snad zmizí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
23.9.21 19:51

Holka, kluk…. Pověry :lol:
Mne naopak v těhotenství zmizelo a čekám holku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
23.9.21 20:32

Me asi nejvic pomohlo, ze jsem z jídelníčku vyřadila veškeré cukry, bílou mouku. Sice je to v rámci tehotenske cukrovky, ale takhle hezkou pleť jsem nemela ani před tehotenstvim. Držím dietu od 12tt. Před tím jsem byla rada, ze se museli nosit rousky i venku. Akné mi neslo zakryt ani make upem 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
23.9.21 20:37

Nepomohlo mi nic. Ani porodit. Od tehotenstvi pres porod az do ted (rok a pul od porodu a je mi 32) vypadam hur, nez v 18 letech. Vyzkousela jsem vsechno, az na doktory. Tam jsem se jeste nedokopala :mrgreen: verim, ze ja jsem extrem a ty na tom budes lip aspon po porodu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
23.9.21 23:13

@Sarka334 nepomůže nic. Vyzkoušela jsem snad všechno. Měla jsem hrozné akné na tváři ještě před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná. To byl taky důvod proč jsem si dělala test. Zmizelo to samo když jsem byla v 4-5 měsíci. Musíš proste vydržet 🙂 Jo a mám kluka takže není pravda, že jen holčičky berou krásu 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.9.21 15:48

Na akné nezabírá nic. Do svých 36 let mě trápila jeho středně těžká forma a absolutně nic nepomohlo. Teď čekám holčičku, která by údajně měla „brát krásu“ a světe div se, pleť mám čistou jako nikdy v životě.
Doporučila bych akné rozhodně nemačkat. Tvoří se jizvy a navíc se infekce roznáší. Oplachuj heřmánkovým čajem a doufej, že zabere porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat