Pohyby 39 tt

61
23.9.21 11:17

Pohyby 39 tt

Ahoj, dneska jsem 39+3 a už někdy od víkendu necítím skoro žádný pohyby jen v sobotu a v úterý skytavka.. Je pravda, že celé těhotenství pohyby cítím úplně minimálně. V pondělí jsem byla na monitoru kde bylo všechno v pořádku. Mam se raději nechat zkontrolovat? Nebo je to na konci tehu normální? Máte někdo zkušenost? Na další monitor jdu až v pondělí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25388
23.9.21 11:19

Ke konci už moc cítit nejde, nemají místo na nějaké velké hýbání. Ale pokud máš pochybnost, jdi se zkontrolovat, za to nic nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
23.9.21 11:23

Zalezi, co znamena ‚skoro zadne‘. Na velke toceni uz to nebude, ale porad dite musis cítit, nejaky pohyb, stouchanec… V tomhle stadiu těhotenství bych radsi jela třikrát zbytečně.
Nedokážeš pohyb ani vyprovokovat? Zvukem, kdyz dite sama postouchas…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
23.9.21 11:41

Vždy je lepší zbytečně než pozdě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
23.9.21 12:17

Žádný nebo malinko? Dítě už má málo místa, ale aspoň trochu se hýbat musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26737
23.9.21 13:21

@Xxxbell jeď se nechat zkontrolovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
23.9.21 14:02

Přikláním se k holkám, jela bych raději zbytečně k doktorovi, než čekat do pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
23.9.21 14:14

Mimčo ke konci už má málo místa, ale raději jet na kontrolu, za to nic nedáš. Jeden rychlý utz nebo poslech srdíčka je v pohodě a za tu jistotu to stojí :srdce: Jinak držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
23.9.21 15:38

Tak jsem se nakonec jela nechat zkontrolovat. Na UTZ všechno v pořádku, ještě mě poslali do nemocnice na kontrolní monitor. Ten zatím čekám než se dotoci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
23.9.21 16:05

@Xxxbell raději jet x krát zbytečně než pozdě :srdce: taky sme měli falešný poplach a bylo mi jedno jestli tam budu za hysterku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
23.9.21 16:07
@Xxxbell píše:
Tak jsem se nakonec jela nechat zkontrolovat. Na UTZ všechno v pořádku, ještě mě poslali do nemocnice na kontrolní monitor. Ten zatím čekám než se dotoci :srdce:

To je dobře, že UZ je v pohodě. Monitor bude také a ty budeš mít klid. Vždy lepší jet zbytečně, než pak litovat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
23.9.21 17:57

Tak monitor dopadl v pohodě, akorát Teda už v poradně mi naměřili vysoký tlak- podle mě že stresu. Na monitoru opět to sami 140/100. Nechápu přitom doma když si ho měřím tak v pořádku. :nevim: Kvůli tlaku už jsem byla jednou hospitalizována cca před 3 týdny- preeklampsie vyloučena. Chtěli si mě tam opět nechat nakonec Teda jsme se domluvili, že doma selfmonitoring a zítra na kontrolu. Akorát mám strach, že opět jak budu ve stresu tak bude TK vysoký :nevim: :nevim: Tak uvidíme hlavně nechci v nemocnici zbytečně ležet nějaké dny navic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat