Omyl na předchozí diskuzi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.9.21 12:00

Omil na předchozí diskuzi

Takže ahoj a omlouvám se jak sem to před tím napsala prostě věc se má tak být patří memu příteli a v domě kdy moje máma hledala bydlení tak jsi našla tohle já sem za mámou jezdila jenom na vykendy takže jsem se takhle poznala s mim přítelem takže rodiče bydlí u něho ne naopak :srdce: ale bohužel přítel má dluhy z minulosti ale už to řeší nějakou tu dobu co vím kdyby chtěl pracovat normálně tak má jenom 10500 a to je v dnešní době jenom na nájem tak proto se boji toho že by se o nás nepostaral ale dokud to půjde já si najdu práci a taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21009
23.9.21 12:12
@Annalentwoje píše:
Takže ahoj a omlouvám se jak sem to před tím napsala prostě věc se má tak být patří memu příteli a v domě kdy moje máma hledala bydlení tak jsi našla tohle já sem za mámou jezdila jenom na vykendy takže jsem se takhle poznala s mim přítelem takže rodiče bydlí u něho ne naopak :srdce: ale bohužel přítel má dluhy z minulosti ale už to řeší nějakou tu dobu co vím kdyby chtěl pracovat normálně tak má jenom 10500 a to je v dnešní době jenom na nájem tak proto se boji toho že by se o nás nepostaral ale dokud to půjde já si najdu práci a taky

a ty jsi ta těhotná 16 se skoro 40letým přítelem, žíjící společně u tvých rodičů? :think:
Nicméně omil to fakt zabyl :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27507
23.9.21 12:14

Měla by sis dodělat školu, minimálně základní a ne rodit děti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
23.9.21 12:15

Omyl je, že se tohle rozmnožuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4686
23.9.21 12:16

Někteří lidé by vůbec neměli používat psaný projev, ale zásadně nechávat jen hlasové zprávy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2215
23.9.21 12:16
@Keyllah píše:
a ty jsi ta těhotná 16 se skoro 40letým přítelem žíjící společně u tvých rodičů? :think:
Nicméně omil to fakt zabyl :roll: :mrgreen:

Tak těch omilů v té diskusi je víc :mrgreen: :mrgreen:
např. vÝkend, s mÍm (přítelem) :mrgreen: :mrgreen:
Asi to nebude nejostřejší tužka v penále, když v 16 (to je prvák, druhák SŠ??) dělá tolik chyb. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2215
23.9.21 12:17
@berusa.m píše:
Někteří lidé by vůbec neměli používat psaný projev, ale zásadně nechávat jen hlasové zprávy.
:lol: :lol: :lol: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
23.9.21 12:18

Bolí mě oči 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27507
23.9.21 12:22

To je jak ta slovenská běžkyně, co čeká taky dítě na základní škole a pan otec co utekl se k dítěti zase hlásí jak ho chce. Vlastně už nevím jak to dopadlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4009
23.9.21 12:24
@berusa.m píše:

Třeba chce zaujmout svým pravopisem. Aspoň ve mně zanechala nesmazatelnou stopu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18759
23.9.21 12:27
@Annalentwoje píše:
Takže ahoj a omlouvám se jak sem to před tím napsala prostě věc se má tak být patří memu příteli a v domě kdy moje máma hledala bydlení tak jsi našla tohle já sem za mámou jezdila jenom na vykendy takže jsem se takhle poznala s mim přítelem takže rodiče bydlí u něho ne naopak :srdce: ale bohužel přítel má dluhy z minulosti ale už to řeší nějakou tu dobu co vím kdyby chtěl pracovat normálně tak má jenom 10500 a to je v dnešní době jenom na nájem tak proto se boji toho že by se o nás nepostaral ale dokud to půjde já si najdu práci a taky

Dalo to práci napsat to takhle blbě? Určitě jo, protože věřím že seš troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2048
23.9.21 12:29

Ja, kdyz vidim omyl s mekkym, tak se mi hruzou jezi chlupy vsude po tele. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
23.9.21 12:31
@Keyllah píše:
a ty jsi ta těhotná 16 se skoro 40letým přítelem, žíjící společně u tvých rodičů? :think:
Nicméně omil to fakt zabyl :roll: :mrgreen:

však teď to píše, rodiče bydlí u jejího přítele :zed: - je to ještě praštěnější, než jsme čekali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
23.9.21 12:31
@lachtanice86 píše:
Dalo to práci napsat to takhle blbě? Určitě jo, protože věřím že seš troll.

to bohužel troll nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
23.9.21 12:32

Ty jsi od minulého tématu zapomněla pravopis? Akorát jsi to krapet přehnala, zase to není uvěřitelné. To psaní myslím, příběhu jsem nevěřila už minule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat