Roan Teo 2013

241
7.8.13 16:32

roan teo 2013

Holky, nemate nekdo zkusenost s timhletim kocarkem? Videli jsme ho v obchode, zkouseli jak jde do auta atd. Diky roan teo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1059
4.9.13 16:25

Jé to by mě taky zajímalo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
4.9.13 21:17

Bohuzel, tu nikdo nic nepise :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7398
12.9.13 10:47

@piggsi jestli Tě to ještě zajímá, tak my ho máme, je teda 2012, ale uplně stejný :nevim:
Hluboká korba ok, my měli prcka začátkem ledna a v pohodě se nám vešel i s kombinézou a fusakem. Teď už máme sporťák, asi od jeho 6m, už byl tak tak (ale malej je dlouhej :roll: ) a navíc chtěl vidět.
Za mě výhody-velký košík, kočár není moc veliký (vlezu se všude),..
nevýhody-když chci otočit sporťák, musí se celý oddělat, nedá se jen otočit madlo, nedá se odendat vnitřek, např. pro vyprání a museli jsme dokoupit slunečník, občas na malýho svítilo a stříška s nedala sklopit dost, aby ho pořád zakrývala :nevim:
Jako jsem vcelku spokojená, ale byl to 1.kočár, příště bych už veděla líp, po čem koukat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
15.10.13 22:27

Roan Teo

Mé zkušenosti jsou následující : kočárek je opravdu dosti tvrdý, hlavně pokud se jezdí po kamínkách a kostkách, byla jsem ze začátku naštvaná, že jsem nekoupila odpružený, nyní jsem velmi ráda, naše malá jinak než na kamínkách neusne :D Jinak se to dá trochu zmírnit upuštěním kol. Zatím jsem se s ním dostala úplně všude, mám na mysli obchody a výtahy. Otočím se s ním na místě a jednou rukou. Desing je naprosto úžasný, sklidily jsme nesčetně pochval za barvu a tvar konstrukce. Neskutečně skladný, vejde se i do kufru fabie II. Na madlo dávám palec nahoru, jsme s přítelem oba vysocí a je to super. Košík je dost velký, ale pod hl. korbou je přístupný jen z venku. U sporťáku už je to opačně. Velkou nevýhodu vidím v tom, že je kočárek nýtovaný a tudíž se konstrukce nedá popravit, takže se může stát, že se trochu rozvrže jako nám. Naštěstí ručičky mého milého, nahradily nýty v místě vrzání šroubkama a je po problémech (nechtělo se mi reklamovat a bůhví, jestli by to uznali :think: ).Jinak sporťák ještě čeká, máme 5 měs. pryč. Kočárek máme kupovaný letos. Snad jsem tímto někomu pomohla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kdybych se měla rozhodnout znova, tak bych do něho šla znova. Poměr cena a kvalita je dle mého fajn. A důležité je aby se líbil Vám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3789
17.11.13 00:23

Jooo taky se mi tenhle kocarek mooc libii.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu