Roční dítě hystericky řve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:55
Roční dítě hystericky řve

Já už nemůžu.. Jsem zralá na Bohnice. Je to na doktora? Syn téměř rok obden hystericky řve až se propina, nevnímá, je úplně propoceny. Dnes co se vzbudil, řev, ale takový, jak kdyby ho někdo vrazdil. Jako miminko byl hodný, usměvavý, hezký spal. Od 8 měsíců jak na houpačce, ale Ted extrém. Projeví se celým dnem, sotva jdu na krok od něj, to je u něj hysterak jak blázen. Tohle přece nemůže být separační úzkost, ne? Já jsem už psychicky totálně na dně. Litiju, že ho máme. Na staršího nemám čas. Představuju si, kdybysme byli jen my dva se starším synkem. Promiňte mi za tyto pocity, ale jeci v kočárku, a nelozi ještě. Cvičíme vojtovku, ale ty poslední týdny téměř ne, pac jeci a jeci 90%dne. Přemýšlím nad nějakým neurologem tohle přece není možné. Dávám mu viburcol čípky, natru zuby, je najezeny, pořád ho nosím, hraju si s ním a je horší a horší. Už to nedávám, občas přemýšlím že bych tady nejradši nebyla. Miluji ho, ale tohle je už moc. Hlídání nemam, on u cizích jeci stejně. Staršímu se nemůžu ani věnovat, což mě šíleně ubiji. Sedíme pořád kvůli jeho řevu doma. Na krouzkach se starším se vzteka,. Teď vyčerpáním usnul, protože 3h v kuse hystericky hulakal. Co mám dělat? Chovám ho, houpu ho, mazlim se s ním. To ho vytáčí pomalu někdy ještě víc..Co s ním je? Maminky neodsizujte mě, už nemůžu, nic mě netěší… :( a v noci se budi i 10 X a place… :,(

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 31.01.19 10:00

Náš malý má 15 měsíců a takhle řve, když mu rostou zuby. Chce se chovat, hned vzápětí se ode mě odtahuje. Ale u vás to může být i separační úzkost, ne u každého dítěte musí přijít. Ale pokud máš pocit, že ho něco bolí, nebo má nějaký problém, řeš to určitě s doktorem.

blumen
Hvězda diskuse 45615 příspěvků 31.01.19 10:19

A neboli ho neco? Kontrolovali mu usi? Tipovala bych u nej spise nejaky zdravotni problem/blokadu, nenechala bych se u De odbyt. Kdyz mu das Nurofen, nepomuze to? Ze by ho fakt neco bolelo? :roll:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 31.01.19 10:46

Tohle normální asi není, zkusila bych dle rady Blumen dát nejdřív Nurofen, pokud přestane do půl hodiny brečet, tak ho něco bolí a šla bych k doktorce. Může mít problémy s ouškem, nebo třeba něco nalomeného.

alifie
Extra třída :D 13170 příspěvků 31.01.19 10:46

Pokud to začalo v časové souvislosti s očkováním, tak s tím běžte k doktorce. Příbalový leták u vakcíny tomu říká nenápadně - „neobvyklý pláč“ - může to být docela vážný průšvih s následky do konce života. A vzhledem k tomu, že tento neobvyklý pláč může být i důsledek nenápadné virózky (bez horeček), raději bych zavolala doktorce a poradila se s ní.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 31.01.19 11:09

Šla bych k lékaři, třeba odhalí příčinu…

Lynette
Echt Kelišová 8076 příspěvků 31.01.19 12:50

hned bych jela do nemocnice - tohle není normální.

Tejule
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 31.01.19 13:45

Zkus dát ten nurofen, Pokud přestane vyraz k doktorovi…

blumen
Hvězda diskuse 45615 příspěvků 31.01.19 17:23

No a jak to dopadlo? Zkusila jsi to?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >