Roční nejedlík - není příkrmy, ani nechce kojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 343 příspěvků 17.01.19 16:30
roční nejedlík

Ahoj, dcera (jeden rok) je strašný nejedlík, příkrmy mi skoro vůbec nejí a teď po nemoci se nechce ani kojit, už nevím co s ní mám dělat. Jak se takovéto případy řeší? Je nějaká možnost, že nás hospitalizují a „naučí“ ji jíst? už jsem fakt zoufalá

Reakce:
Anny0694
Povídálka 32 příspěvků 17.01.19 16:43

Ahoj, vím, že to není moc výchovné, ale hrát si s ní při jídle, pustit pohádku, cokoliv…hlavne aby se najedla,pokud ji teda nechceš nechat,, vyhladovět ",čehož zastáncem nejsem a hlavně si myslím, že to opravdu nezabírá na každého..

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 17.01.19 16:50
@aduska912 píše:
Ahoj, dcera (jeden rok) je strašný nejedlík, příkrmy mi skoro vůbec nejí a teď po nemoci se nechce ani kojit, už nevím co s ní mám dělat. Jak se takovéto případy řeší? Je nějaká možnost, že nás hospitalizují a „naučí“ ji jíst? už jsem fakt zoufalá

Ahoj.

Už je mu rok, takže já bych se vykašlala na kojení a hned píšu i proč. :)

Můj starší syn také moc toho roce nejedl, prakticky jen ochutnával - jednu až dvě lžičky. Ale zase pil Nutrilon. :) Což ho asi zasytilo.

Má životní zkušenost. :)

Marcelka146
Kelišová 5129 příspěvků 17.01.19 17:07

Já neporadím.Dcera nejedla ani u pohádky,u zpí­vání,tancovani,vše­možných blbin.Porad mi bylo říkáno,že z toho vyroste,pak že ji školka naučí jíst s davem,…No,je ji 7 let,nejí dosud,jen uzobava,má minimum jídel, které sní.Muší váha.Ja už sklouzla z nervama i k vyhladovění.Po 3 dnech jen o čaji jsem to vzdala.
Vím,že to žádná ráda není.Spis jen „pro uklidnění“,že v roce je čas se nervovat.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >