Rodičák - moravskoslezský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 21.07.09 08:38
Rodičák - moravskoslezský kraj

Ahoj,
rodičák mě chodí 15.den v měsíci, dneska je 21. a rodičák pořád nikde :evil:
Ještě někomu nepřišel nebo je chyba někde v mojí bance nebo co já vm kde .. ?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Fifik
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 21.07.09 09:53

Ahoj,
mi chodí rodičák kolem 19.-20., tento měsíc taky ještě nepřišel. A zrovna potřebuju vybrat peníze na dovolenou :-(

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19229 příspěvků 21.07.09 10:36

Ahoj
Holky klíííd.Prý je zpoždění a rodičák bude nejdříve zítra na účet.Šeky do pátku. Nicméně jsem optimista a půjdu se mrknout už dneska odpoledne. :wink:

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 21.07.09 11:10

Tož já klidná jsem, mě to netlačí, ale spíše mě se.e ten přístup. Výplata se taky neposílá s týdešnním zpožděním :evil:
Volala jsem na pracák-evidentně jsem nebyla první :lol: , a prostě zas nebyly peníze :roll: Nicméně dneska je odeslali a zítra snad budou na účtu.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19229 příspěvků 21.07.09 11:46

No přístup je to fakt špatný.Si vem,kolik lidí na to čeká jak na smilování (samoživitelky apod.)

IvaV
Echt Kelišová 9234 příspěvků 21.07.09 12:53

jo jo jeden měsíc příjde 15, druhý 20, třetí 22. By mě zajímalo z čeho žijou mámy co mají jen tenhle jeden příjem těch 7 dnů kdy jaksi čekají až někdo laskavě odešle příkaz bance.
A naštvaná jsem protože když to poslali minule až 24. tak se mi nestáhla splátka za auto (resp. stáhla až 24 místo 20) a musela jsem zaplatit 280,– pokutu. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 21.07.09 14:26

Ivo mě se právě připisuje pravidelně celé tři roky 15.den v měsíci. Poprvé nepřišel správně letos na jaře-když z toho byla i aféra. A podruhé teď - jako 6dní zpoždění té paní přišlo normální :roll: U nás je to tak, že je odesílání rodičáků rozděleno na tři etapy, každá v jinem datu, proto to chodí stále ve stejný den.
Mě se tím pádem zase nestáhla platba na pojištění Amálky a zas mi přišla upomínka :evil:

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 21.07.09 14:45

Právě teď mi došly peníze. Mám problém, už neměly.

Oni neví, že měl malý minulý měsíc 3 roky?

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.07.09 14:55
Petricka píše:
Právě teď mi došly peníze. Mám problém, už neměly.Oni neví, že měl malý minulý měsíc 3 roky?

Rodičák chodí zpětně - na ten červnový bys ještě měla mít nárok. Takže by to mělo být OK - raduj se, máš penízky navíc, co si za ně koupíš?

L.

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 21.07.09 15:29

mi taky nepřišel… dělala jsem si naděje, že by mohlo přijít i porodné, ale ouha… ach jo…

ať žijou tvrdý rohlíky… a tvrdej chleba--- no aspoň nebude Kubi prdět, na čerstvé houstičky můžu tak slintat za okýnkem…

a zrovna je v akci v Kauflandu Magnum :-)

mi chodí obvykle 22-21, takže za 3týdny jak na koni asi, že???

holky ještě jeden dotaz, není to úplně mimo téma:
brala jsem rodičovský příspěvek na dceru. TP na druhé dítě jsem měla 27.7.09 Malý ale vykoukl dřív a to 30.6.09. Nárok na PPM mi nevznikl, tudíž až rodičovský příspěvek od data porodu.
Když se narodil 30.6. jak to za ten červen bude??? Dostanu vůbec něco? Na sociálce mi říkala paní, že mám přijít co nejdřív. V pátek 3.7.nás pustili z porodnice, v pondělí 6.7. byl svátek, tak hned ve středu jsem tam naklusala a vezla žádost o porodné a žádost o RP na Jakuba. Chyběl mi tam manželův podpis, tak jsem to druhý den poslala doporučeně poštou. Asi za týden mi dorazila obálka s modrým pruhem, že se mnou bylo zahájeno sprvní řízení, protože nejmladší dítě v rodině, na které beru RP už není Tereza, ale od 30.6. Jakub. Jsem z toho teda lehce zmatená. Na socku se s prckama moc nedostanu, dneska už se tam nedovolám, třeba poradíte vy…;-)
Dostanu teď poměrnou část (tedy bez toho posledního dne) a za ten jeden den potom k červenci nebo já už nevím???

nemáte někdo zkušenost? děkuji!!!

cacorka
Kecalka 410 příspěvků 21.07.09 18:30

Taky jsem dnes volala na ÚP pani se mi omlouvala ze se stala celorepublikove nekde chyba v systemu , a na ucty to pristane behem stredy, a slozenky ctvrtek,pátek.Taky uz jsem byla napruzena, ale toto hlavne ze vime, kde se stala chyba :wink:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.07.09 18:36

Já už ho mám na účtu :)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.09 18:42

Já taky.

Lentilka

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19229 příspěvků 21.07.09 20:34

Já nevím. :oops: Mě se nechtělo jít ven.Měla jsem dost práce doma.

Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 21.07.09 20:41

Zuzanasinova dostaneš pomernou část jednoho i druhého neboj oni se nepředají :twisted: taky jsem to tak měla

už ho mám taky na účtě

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama