Rodičovský příspěvek Hradec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 24.11.17 12:00
Rodičovský příspěvek hradec

Dobrý den, před třemi týdny mi přišel dopis o schválení RP, ale stále mi nic nepřišlo, banka CSOB. Nevíte, kde je problém, a jaké jsou v Hradci Králové výplatní termíny?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6599 příspěvků 24.11.17 12:29

Zavolej si tam :roll:

Ale to je asi moc složité, že? :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 24.11.17 12:42
@Šmoulice píše:
Zavolej si tam :roll:Ale to je asi moc složité, že? :roll:
:lol: :lol:

Lentilkaaa83
Závislačka 3012 příspěvků 24.11.17 12:43

To máš první dávku? Pokud ano a část měsíce jsi byla ještě na MD, tak ti nemusí přijít, pokud jsi měla mateřskou vyšší, než zvolenou měsíční dávku. Jinak mně ještě ani rozhodnutí nepřišlo, rd mám ode dneška.

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 24.11.17 14:14

Mám první dávku, ale Mateřskou jsem předtim neměla, @Šmoulice zavolala bych kdyby tam byli ????

lachtanice86
Kelišová 5492 příspěvků 24.11.17 15:47

@Anetinqua tak v pondělí. Ale přijde mi divné že by tam nikdo nebyl třeba týden.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama