Rodičovský příspěvek Hradec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 24.11.17 12:00
Rodičovský příspěvek hradec

Dobrý den, před třemi týdny mi přišel dopis o schválení RP, ale stále mi nic nepřišlo, banka CSOB. Nevíte, kde je problém, a jaké jsou v Hradci Králové výplatní termíny?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reakce:
Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 24.11.17 12:29

Zavolej si tam :roll:

Ale to je asi moc složité, že? :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 24.11.17 12:42
@Šmoulice píše:
Zavolej si tam :roll:Ale to je asi moc složité, že? :roll:
:lol: :lol:
Lentilkaaa83
Závislačka 3080 příspěvků 24.11.17 12:43

To máš první dávku? Pokud ano a část měsíce jsi byla ještě na MD, tak ti nemusí přijít, pokud jsi měla mateřskou vyšší, než zvolenou měsíční dávku. Jinak mně ještě ani rozhodnutí nepřišlo, rd mám ode dneška.

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 24.11.17 14:14

Mám první dávku, ale Mateřskou jsem předtim neměla, @Šmoulice zavolala bych kdyby tam byli ????

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6643 příspěvků 24.11.17 15:47

@Anetinqua tak v pondělí. Ale přijde mi divné že by tam nikdo nebyl třeba týden.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >