Reklama

Rodičovský příspěvek Hradec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 24.11.17 12:00
Rodičovský příspěvek hradec

Dobrý den, před třemi týdny mi přišel dopis o schválení RP, ale stále mi nic nepřišlo, banka CSOB. Nevíte, kde je problém, a jaké jsou v Hradci Králové výplatní termíny?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6694 příspěvků 24.11.17 12:29

Zavolej si tam :roll:

Ale to je asi moc složité, že? :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 24.11.17 12:42
@Šmoulice píše:
Zavolej si tam :roll:Ale to je asi moc složité, že? :roll:
:lol: :lol:

Lentilkaaa83
Závislačka 3052 příspěvků 24.11.17 12:43

To máš první dávku? Pokud ano a část měsíce jsi byla ještě na MD, tak ti nemusí přijít, pokud jsi měla mateřskou vyšší, než zvolenou měsíční dávku. Jinak mně ještě ani rozhodnutí nepřišlo, rd mám ode dneška.

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 24.11.17 14:14

Mám první dávku, ale Mateřskou jsem předtim neměla, @Šmoulice zavolala bych kdyby tam byli ????

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 24.11.17 15:47

@Anetinqua tak v pondělí. Ale přijde mi divné že by tam nikdo nebyl třeba týden.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >