Rodil někdo na Kladně?

105
24.7.13 15:33

Rodil někdo na Kladně?

Ahoj holky, chystám se rodit začátkem října na Kladně má tu prosím nekdo zkusenosti s novou porodnicí? A neabsolvovala jste nějaká předporodní kurz statínkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

208
24.7.13 17:00

@domci2022 Ahoj, chystám se rodit na Kladně ca za 14 dní, takže zatím nemám úplně osobní zkušenost, ale dost nedávno (před ca 3 měsíci) tam rodila kamarádka, a zkušenost má víc než dobrou (tedy až na přístup některých sester na šestinedělí, ale to je problém v lidech, ne v nemocnici.. :roll: ). Na předporodním kurzu jsem byla (i s manželem), není to špatné, ale na druhou stranu pokud tam nepůjdeš, nebude to žádná velká trága, nic úplně zásadního se tam člověk nedozví. Akorát když budeš chtít mít partnera u porodu, a neabsolvujete ten kurz (resp. alespoň tu první hodinu), tak pak u porodu zaplatíte 1.200,– Kč, pokud kurz absolvujete, zaplatíte 600,– Kč za kurz a u porodu už nic. Fajn v rámci toho kurzu je, že ti ukážou přímo porodnici, tedy přípravnu, porodní boxy a vše okolo - to bylo myslím docela přínosné, vypadá to tam fakt moc pěkně (vše komplet nové) a aspoň pak budeš přesně vědět, kam jít, až to na tebe přijde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 17:17

Na kladne jsem sice nerodila..ale kuli potizim jsem tam pred 14 dny byla hospitalizovana…prijimaly.me na porodnici…prijimal me velmi neprijemny doktor a stejne tak neprijemna sestra…jediny kdo byl mily byl primar ulrych a doktor jmenem nguyen a jedna pa co me prohlizela nez me pousteli. Kazdopadne po tehle zkusenosti jsem se jen utvrdila ze chci rodit ve slanem…a v pripade dalsich potizi ktere doufam uz nenastanou rozhodne pojedu rovnou do slaneho…opravdu nemam naladu a chut aby na me nekdo koukal pres prsty ze jako hystercim.kuli tomu ze me boli bricho nehlede o to ze jsem o jedno dite prisla mam narok na to byt ve strehu kdyz se deje neco co se dit nema…a tvrdnuti bricha to. opravdu nebylo. Akorat tam ze me. delali. pokusneho beranka takze kladno uz nikdy vic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 17:32

@samanta2208 ve Slanym se ti bude libit, je to tam sice starsi co se tyce vybaveni ale doktori, sestry i PA jsou :palec: rodila jsem tam pred necelym mesicem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
24.7.13 22:51

Právě že jsem hodně četla o,,Příjemném" vystupování sester a doktorů a právě se docela bojím nejsem zvědavá na to aby se ke mne chovali jako že je obtežuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 08:42

@smilestrawberry super strasne se tam tesim!! Dik za nove info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 08:47

@domci2022 kamaradka tam rodila dvakrat poprve kluka pred peti lety podruhe holku pred necelyma dvema a pokazde tam odtud odchazela s trauma z doktoru. U kluka byla lina jezdit do. slaneho pak toho litovala a u holky uz nemela cas na to jezdit do slaneho jeji chlap porad na sluzebnich cestach takze nemela na to se s triletakem tahnout autobusem. A lituje toho do dnes!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
25.7.13 10:54

@samanta2208 no já chtěla také rodit ve slaném ale odradilo mě to že nemají novorozeneckou JIPku :,( ale asi rozhodnutí jestě přehodnotím protože jsem prvorodička a jeste k tomu hrozný plašan tak chci aby všechno probíhalo hladce a abych neměla nervy jestě s nepříjemným personálem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 10:58

@domci2022 pokud by bylo nedej boze bylo neco spatne tak ti. miminko prevezou na jinou nemocnici. Ale nemysli hned na nejhorsi kocko. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 11:00

@domci2022 vyhoda te slanske nemocnice je ta ze je to spis takova rodinna porodnice a podle.me.se.tam budes citit lip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 11:07

@domci2022 taky jsem chtěla rodit na Kladne kvuli JIP, ale jelikož jsem rodila po termínu tak bylo nepravdepodobny, že by ho maly potřeboval. Pokud budeš rodit snad po 32tt tak by to ve Slanym mělo byt už bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 11:09

Oni snad ve Slanym nemaji JIP jen zduvodu malo lekaru a kapacity, maji jen jeden inkubator

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
26.7.13 22:12

Tak já momentálně v kladenské nemocnici ležím (kvůli špatnému monitoru mimča) a na personál si tedy absolutně nemůžu stěžovat. Už se u mě vystřídala docela velká řada PA (chodím průběžně na kontrolní monitory a různá vyšetření) a ležím na pokoji na šestinedělí s maminama a miminkama, a i tady jsou všichni (alespoň zatím) strašně hodní (snad to nezakřiknu), a to včetně „obávaných“ novorozeneckých sester. Střídá se jich tu fakt hodně a zatím mi možná jedna připadala, že není moc extra příjemná, ale nic hrozného. A ostatní fakt zlaté. A přímo na porodních sálech mi zatím všechny PA přišly úplně super, milé, ochotné.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ei
4.8.13 23:22

Rodila jsem na Kladně teď v květnu, svoje třetí dítě (kluky jsem rodila v Praze v Krči) a s personálem jsem teda byla spokojená, rodil mě pan doktor Černý, ten mi přišel moc fajn, i mně pak po pár dnech propouštěl, a i obě PA byly celkem v pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
7.8.13 02:11
@Ei píše:
Rodila jsem na Kladně teď v květnu, svoje třetí dítě (kluky jsem rodila v Praze v Krči) a s personálem jsem teda byla spokojená, rodil mě pan doktor Černý, ten mi přišel moc fajn, i mně pak po pár dnech propouštěl, a i obě PA byly celkem v pohodě :-)

Tak to je super me to ceka za mesic.muzu se zeptat co sebou mam mit do porodnice? Kazdy rika neco jineho a jsem s toho zmatena. Dekuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama