Rodinné trable

Anonymní
23.3.21 07:10

Rodinné trable

Ahoj :P holky,

máme s manželem dlouhodobý problém a to je jeho sestra (26). Obvinila mě, že jsem o ní měla říkat nějaké pomluvy apod. Místo toho; aby si overila, zda je to skutečně pravda, hystericky letěla za mým mužem, ze jsem to říkala a beztak on taky. Dokonce jsme s ni měla kvůli tomu osobní konfrontaci. I přesto jaká je a mohu si o ni myslet co chci, morálně by mě nenapadlo dělat dobrovolně zle v rodině a něco někomu říkat. Během našeho rozhovoru z ni vypadlo, ze ani rodičům nemůže říct, co jsme údajně říkala, ze by mě a mého muže (jejich syna) nenáviděli. Co nechceš - večer volají rodiče a křičí na mého muže. Takže se jim pochlubila. Je na tolik zbabela, ze se nám nedokázala postavit a řešit to jako dospěla ženská, nebo skutečně chtěla, aby nás nesnaseli a potřebovala za sebou podporu rodiny - ostatně jako vždy. Celou dobu s námi řeší vše jen máma mého muže, přijde mi to fakt směšné. Kdyby za mě moje máma v letech řešila problémy - nevím nevím. Rekla by mi ať si poradím, takový je život. Nejhorší je, ze se cela věc obrátila naprosto proto mému manželovi, rodiče se s nim nebaví jíž 3 měsíce. Je mi z toho na nic, nevíme co jeho sestra doma navykladala, nemá se jak bránit. A nechce abych to řešila já, ví ze se s ničím a nikým neser*. Je mi to líto, nevím jak mu pomoci. V závěru se mužů s tou vylhanou pomluvou ztotožnit, protože přesně tak se jeho sestra teď chová - podle a zákeřně. Ale věřím ze život ji nauci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2249
23.3.21 07:27

No, a co chceš po nás? Manžel nechce, ať se do toho nějak montujes, tak nic neřeš vyčkej v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
23.3.21 07:29

Ségra se chová jako malé dítě. Absolutně nechápu, proč do toho tahala rodiče, co z toho má. Nechápu ale ani ty rodiče. Proč za to trestají manžela? Vůbec se do toho neměli míchat a už vůbec manžela trestat ignorací. Mohli oběma stranám říct svůj názor a tím skončit. Bohužel manželovi nijak nepomůžeš. Můžete asi akorát čekat, až je to přejde. Maximálně si s nimi může zkusit manžel promluvit, jestli ho budou poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
23.3.21 07:33

A jaké to jsou pomluvy? A víte od koho je má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 07:56

@Beckyttine5 neboj po tobě nic nechci :)

• Citovat
  • Nahlásit
23.3.21 08:00

@Ginella ale ono se mě ta věc týká, mě obvinila z pomluvy, ne bratra. Čili to moje věc asi je. Ale cele se to obrátilo proto mému muži, jelikož mají spory od malá. Rodiče davaji přednost ji, manžel byl je a bude vždycky někdy na psolednim místě. Nikdy jsem se do sporu nemotala do té doby, než sama na mě s něčím vybrala. Údajně se doslechla, ze o ni říkám, ze je líná holka, která se nechá živit rodiči, hledá výmluvy jak muže, aby nemusela pracovat, a ze štve brachu proti rodině.
Jenze teď jsem se přesvědčila, ze ty rodiče poštvala. Manžel jen kouká, jak dokázala celou věc obrátit. Když pojedu domu něco řešit, pochybuji ze se dostane ke slovu, kdybych jela já, bude to horší, protože já bych se s jeho sestrou absolutně nepárala. Problém je, ze je zvykla na chválu, cely život jen na pozitivní odezvu, kritika nepřišla v úvahu, na to není zvykla. A teď se o sobě něco dozvěděla a neustálá to. Bohužel doteď nevím, kdo údajně ji měl tu věc s pomluvou z mé strany říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20703
23.3.21 08:01

Nevíme jaké pomluvy, od koho, proč, těžko něco radit. Ona si to asi taky nevymyslela, někde to slyšet musela. Tebe zřejmě ani ona ani zbytek rodiny moc nemusel, tak je to naštvalo o to víc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 08:02

@terien tak to cítím, ze jim nesedím. Holka z města no. Měla mě rada jen manželova babička. Ale tak s tím dokážu žít 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20253
23.3.21 08:12
@GabrielaJanska píše:
@Ginella ale ono se mě ta věc týká, mě obvinila z pomluvy, ne bratra. Čili to moje věc asi je. Ale cele se to obrátilo proto mému muži, jelikož mají spory od malá. Rodiče davaji přednost ji, manžel byl je a bude vždycky někdy na psolednim místě. Nikdy jsem se do sporu nemotala do té doby, než sama na mě s něčím vybrala. Údajně se doslechla, ze o ni říkám, ze je líná holka, která se nechá živit rodiči, hledá výmluvy jak muže, aby nemusela pracovat, a ze štve brachu proti rodině.
Jenze teď jsem se přesvědčila, ze ty rodiče poštvala. Manžel jen kouká, jak dokázala celou věc obrátit. Když pojedu domu něco řešit, pochybuji ze se dostane ke slovu, kdybych jela já, bude to horší, protože já bych se s jeho sestrou absolutně nepárala. Problém je, ze je zvykla na chválu, cely život jen na pozitivní odezvu, kritika nepřišla v úvahu, na to není zvykla. A teď se o sobě něco dozvěděla a neustálá to. Bohužel doteď nevím, kdo údajně ji měl tu věc s pomluvou z mé strany říct.

Vždyť to o ni rikas, přímo to vyplývá z toho co píšeš. Proč se do ni vůbec montujes ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 08:16

@jahuhudka 😄 ale vzdyt já se s ni nevidam, nebydlim s ni, nestykam se s ní. Mám svůj život. Vzdyt si ji vůbec nevsimam. Tak jak mužů něco říkat? Když mám s někým problém, řeším to.

• Citovat
  • Nahlásit
20703
23.3.21 08:16
@GabrielaJanska píše:
@terien tak to cítím, ze jim nesedím. Holka z města no. Měla mě rada jen manželova babička. Ale tak s tím dokážu žít 😄

Zajímavé je, že obsah te pomluvy vyplývá z tvého textu :lol: takže se jim ani moc nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 08:20

@terien 😄 chudák manžel, přesně takto nějak vznikají vymysly a obviněni. No nevadí - věřím, ze se to casem ujasní.

• Citovat
  • Nahlásit
20253
23.3.21 08:21
@Anonymní píše:
@jahuhudka 😄 ale vzdyt já se s ni nevidam, nebydlim s ni, nestykam se s ní. Mám svůj život. Vzdyt si ji vůbec nevsimam. Tak jak mužů něco říkat? Když mám s někým problém, řeším to.

Evidentně o ni klepy roznasis. Vždyť i tady. Takže vody ceris :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
23.3.21 08:27
@GabrielaJanska píše:
Jenze teď jsem se přesvědčila, ze ty rodiče poštvala. Manžel jen kouká, jak dokázala celou věc obrátit. Když pojedu domu něco řešit, pochybuji ze se dostane ke slovu, kdybych jela já, bude to horší, protože já bych se s jeho sestrou absolutně nepárala. Problém je, ze je zvykla na chválu, cely život jen na pozitivní odezvu, kritika nepřišla v úvahu, na to není zvykla. A teď se o sobě něco dozvěděla a neustálá to. Bohužel doteď nevím, kdo údajně ji měl tu věc s pomluvou z mé strany říct.

Jestli je to pravda, tak nechámu, proč se slečna durdí. Myslím tím obsah slov ne to, kdo to řekl.
Jestli jsi to řekla někomu Ty, tak to víš nejlíp Ty. A jestli jsi to neřekla, tak to nikdy nemůžeš dokázat, protože dokázat, že někdo něco neudělal, zkrátka nejde. :nevim:

Na tuhle rodinu bych se z vysoka vybodla. Pokud se s vámi nebudou chtít bavit, tak nebudou a nemáte je jak přinutit.

Slečna asi bude patologicky líná princezna zvyklá, že za ní všichni všechno dělají a ještě jí při tom chválí.

Kašli na ně. Horší to asi bude s manželem, ale ten se s tím taky bude muset vyrovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
23.3.21 09:39
@GabrielaJanska píše:

Tvoje věc je vyřešit si to s tou sestrou, pokud o to stojíš, což asi ne. Vzhledem k tomu, že se spolu evidentně bavit nechcete, tak bych to neřešila. Ale to jak se k tomu postavili manželovi rodiče, to už podle mě tvoje věc není. To je mezi nimi. :nevim: Podle toho jak tu píšeš, bys všechno akorát ještě zhoršila, když tp začneš řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat