Reklama

rodny list

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 19.01.09 16:50
rodny list

mam dotaz kdy si vyzvednout rodny list od doby kdy se vratime s porodnice.Ja si totiz nemuzu vzpomenout co mi rikalla pani v Brne na matrice.Mam totiz za to ze uz za 4dny po navratu.poradite??

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.09 17:28

no pritel sel na radnici hned prvni den,co se maly narodil,vzal papir z porodnice a na pockani mu ho vystavili.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.09 17:53

Nám ho donesla paní z matriky poslední cen pobytu v porodnici :wink: :wink: :wink:

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 19.01.09 18:31

Můj manžel jel vyzvednout rodný list 2 dny po návratu z porodnice (vrátila jsem se v sobotu, jel v pondělí)

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 19.01.09 19:19

Ono je to jak kde, někde dávají rodný list i v porodnici, můj manžel ho vyzvedával tuším v týdnu potom, co jsem se vrátila z porodnice (což bylo v neděli).

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 19.01.09 19:41

Standardně ho vydávají po 14 dnech, aspoň nám to tak říkala ta paní co za námi v porodnici byla…

vulpes
Kelišová 5007 příspěvků 19.01.09 19:58

No, já měla pocit, že mi ho pošlou z matriky, tak jsem furt čekala…a paní na matrice ho zas měla připravený a pořád čekala, kdy si ho vyzvedneme… :lol: :lol: Takže mi ho měli až za 3 týdny po porodu… :oops: což kvůli zřízení pojištění není zrovna ideální…

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 19.01.09 20:34

Ahoj, tak protože jsem z Brna a druhý se nám narodilo loni v prosinci, tak si to dobře pamatuji. Papíry posílala paní z nemocnice hned druhý den po porodu a manžel si měl jít rodný list vyzvednout 15. den po porodu.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.09 21:59

Taky jsem rodila v Brně, ale bydlíme jinde, tak nám v obou případech rodný list poslali poštou snad do tří týdnů. Musíš se s tou matrikářkou v porodnici domluvit, jak ti to vyhovuje (vyzvednout-poštou). Martina

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >