rodny list

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 19.01.09 16:50
rodny list

mam dotaz kdy si vyzvednout rodny list od doby kdy se vratime s porodnice.Ja si totiz nemuzu vzpomenout co mi rikalla pani v Brne na matrice.Mam totiz za to ze uz za 4dny po navratu.poradite??

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.09 17:28

no pritel sel na radnici hned prvni den,co se maly narodil,vzal papir z porodnice a na pockani mu ho vystavili.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.09 17:53

Nám ho donesla paní z matriky poslední cen pobytu v porodnici :wink: :wink: :wink:

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 19.01.09 18:31

Můj manžel jel vyzvednout rodný list 2 dny po návratu z porodnice (vrátila jsem se v sobotu, jel v pondělí)

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 19.01.09 19:19

Ono je to jak kde, někde dávají rodný list i v porodnici, můj manžel ho vyzvedával tuším v týdnu potom, co jsem se vrátila z porodnice (což bylo v neděli).

LenkaN26
Závislačka 4095 příspěvků 19.01.09 19:41

Standardně ho vydávají po 14 dnech, aspoň nám to tak říkala ta paní co za námi v porodnici byla…

vulpes
Kelišová 5050 příspěvků 19.01.09 19:58

No, já měla pocit, že mi ho pošlou z matriky, tak jsem furt čekala…a paní na matrice ho zas měla připravený a pořád čekala, kdy si ho vyzvedneme… :lol: :lol: Takže mi ho měli až za 3 týdny po porodu… :oops: což kvůli zřízení pojištění není zrovna ideální…

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 19.01.09 20:34

Ahoj, tak protože jsem z Brna a druhý se nám narodilo loni v prosinci, tak si to dobře pamatuji. Papíry posílala paní z nemocnice hned druhý den po porodu a manžel si měl jít rodný list vyzvednout 15. den po porodu.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.09 21:59

Taky jsem rodila v Brně, ale bydlíme jinde, tak nám v obou případech rodný list poslali poštou snad do tří týdnů. Musíš se s tou matrikářkou v porodnici domluvit, jak ti to vyhovuje (vyzvednout-poštou). Martina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >