Rok po císaři a stále bez MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 10.09.18 14:08
Rok po císaři a stále bez MS

Ahoj holky, mám takový dotaz… Před rokem jsem bohužel rodila císařem, všechno naštěstií proběhlo bez problému, ale za celý rok jsem ještě nedostala menstruaci… 2× jsem měla takové nepravidelné, slaboulinkaté denní špinění, což předpokládám že MS nebyla… Ne že by mi chyběla, jen mám strach jestli se náhodou během císaře něco nespackalo… Ještě dodám že malou stále cca co 3 hodiny kojím ????…Nestalo se vám náhodou něco podobného??

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 10.09.18 14:14

@Markii2 to není císařem,ale kojením,prostě ti zastavuje ovulaci. Já kojím jen 1-2 denně a menstruaci mám nepravidelnou, cca každé dva měsíce . Teď jsem byla na kontrole na gyndě a nemám prý ovulaci,proto je to tak. Při kojení se uvolňuje hormon,který zastavuje ovulaci,ale nespoléhej se na to jako na antikoncepci. Může to přijít z ničeho nic.

Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 10.09.18 14:19

Proč strach? To je úplně normální. Prostě máš pořád vysokou hladinu prolaktinu, který to tam drží. Synovi je dneska akorát 1 rok, rodila jsem ho taky císařem a MS stále nemám. Kojím pořád hodně. Já jsem tedy ráda, vůbec mi to nechybí. Kamarádka, taky císař, to dostala hned po šestinedělí. A jak mi záviděla. ;)

eva.pass
Stálice 70 příspěvků 10.09.18 14:26

Já mám 16 měsíců po porodu a taky nemám MS. I gynekolog říkal, že je to normální. Ale zajímalo by mě, jestli to někdo z vás dostal třeba až po 2 letech od porodu nebo později. :think:

hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 10.09.18 15:03

@eva.pass Hlasim se, ms jsem dostala az po dvou letech po porodu - taky cisar. Bylo to ale presne kojenim, stacilo, ze jsem kojila jen rano a to uz bylo mleka opravdu malo. Jakmile jsme přestali, tak ms naskocila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >