Sex 5 týdnů po porodu a následná horečka a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:02
Sex 5týdnů po porodu

Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Přečtěte si článek: Šestinedělí po porodu. Na co se připravit?

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9197 příspěvků 09.09.18 20:12

Těžko říct pokud byl sex nechráněný teoreticky se může jednat o infekci/zánět, ono ne nadarmo je to šestinedělí :) při přetrvávájících obtížích vyhledej Dr a k tomu krvácení/špinění v šestinedělí je to běžné můžeš špinit ještě i krátce po šestinedělí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:17
To ne

@Kristyna.Vechto­va sex byl s ochranou, neberu jinou antikoncepci. K doktorce se budu objednávat až v pondělí, měla dlouhou dobu dovolenou :-(

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 09.09.18 20:19

chlamydie.sebe a chlapa

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9197 příspěvků 09.09.18 20:37

Tak pak těžkou soudit, Dr asi prozradí víc :)

Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 09.09.18 21:35

Může se ti rozjíždět zánět dělohy. Rozhodně to není běžný stav v šestinedělí a měl by tě vidět lékař, buď v porodnici, kde jsi rodila nebo ten tvůj. Nečekala bych na kontrolu po šestinedělí a šla bych zítra. Můžeš mít třeba nějaké zbytky v děloze, které jste tím sexem podráždili.

Markéta poborilova
Nováček 1 příspěvek 12.09.18 21:12
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Dobrý den mám taky takovej problém sem po porodu měsíc a 8 dní a měla jsem včera pohlavní styk ale stalo se že přítel po pohlavním styku my řekl že to do mně dál co se může stát?? Fakt stojí mám strach děkuji za odpověď :,( :,( :,( :,( porodila jsem 4.8.2018 děkuji

teeer
Povídálka 38 příspěvků 15.09.18 15:45
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Jak to dopadlo, zakladatelko? Tipovala bych infekci. Deloha se v sestinedeli hojí - je v ni rána po odloučené placente a čípek se teprve zavírá, takže tam je snadná cesta pro infekci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >