Sex 5 týdnů po porodu a následná horečka a krvácení

Anonymní
9.9.18 20:02

Sex 5týdnů po porodu

Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.9.18 20:12

Těžko říct pokud byl sex nechráněný teoreticky se může jednat o infekci/zánět, ono ne nadarmo je to šestinedělí :) při přetrvávájících obtížích vyhledej Dr a k tomu krvácení/špinění v šestinedělí je to běžné můžeš špinit ještě i krátce po šestinedělí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.18 20:17

To ne

@Kristyna.Vechtova sex byl s ochranou, neberu jinou antikoncepci. K doktorce se budu objednávat až v pondělí, měla dlouhou dobu dovolenou :-(

• Citovat
  • Nahlásit
7629
9.9.18 20:19

chlamydie.sebe a chlapa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.18 20:37

Tak pak těžkou soudit, Dr asi prozradí víc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
9.9.18 21:35

Může se ti rozjíždět zánět dělohy. Rozhodně to není běžný stav v šestinedělí a měl by tě vidět lékař, buď v porodnici, kde jsi rodila nebo ten tvůj. Nečekala bych na kontrolu po šestinedělí a šla bych zítra. Můžeš mít třeba nějaké zbytky v děloze, které jste tím sexem podráždili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.18 21:12
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Dobrý den mám taky takovej problém sem po porodu měsíc a 8 dní a měla jsem včera pohlavní styk ale stalo se že přítel po pohlavním styku my řekl že to do mně dál co se může stát?? Fakt stojí mám strach děkuji za odpověď :,( :,( :,( :,( porodila jsem 4.8.2018 děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.9.18 15:45
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Jak to dopadlo, zakladatelko? Tipovala bych infekci. Deloha se v sestinedeli hojí - je v ni rána po odloučené placente a čípek se teprve zavírá, takže tam je snadná cesta pro infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat