Sex 5 týdnů po porodu a následná horečka a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:02
Sex 5týdnů po porodu

Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Přečtěte si článek: Šestinedělí po porodu. Na co se připravit?

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 09.09.18 20:12

Těžko říct pokud byl sex nechráněný teoreticky se může jednat o infekci/zánět, ono ne nadarmo je to šestinedělí :) při přetrvávájících obtížích vyhledej Dr a k tomu krvácení/špinění v šestinedělí je to běžné můžeš špinit ještě i krátce po šestinedělí..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:17
To ne

@Kristyna.Vechto­va sex byl s ochranou, neberu jinou antikoncepci. K doktorce se budu objednávat až v pondělí, měla dlouhou dobu dovolenou :-(

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 09.09.18 20:19

chlamydie.sebe a chlapa

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 09.09.18 20:37

Tak pak těžkou soudit, Dr asi prozradí víc :)

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 09.09.18 21:35

Může se ti rozjíždět zánět dělohy. Rozhodně to není běžný stav v šestinedělí a měl by tě vidět lékař, buď v porodnici, kde jsi rodila nebo ten tvůj. Nečekala bych na kontrolu po šestinedělí a šla bych zítra. Můžeš mít třeba nějaké zbytky v děloze, které jste tím sexem podráždili.

Markéta poborilova
Nováček 1 příspěvek 12.09.18 21:12
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Dobrý den mám taky takovej problém sem po porodu měsíc a 8 dní a měla jsem včera pohlavní styk ale stalo se že přítel po pohlavním styku my řekl že to do mně dál co se může stát?? Fakt stojí mám strach děkuji za odpověď :,( :,( :,( :,( porodila jsem 4.8.2018 děkuji

teeer
Povídálka 36 příspěvků 15.09.18 15:45
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se optala, jestli se některé z Vás stalo, že by jste po prvním sexu od porodu (5týdnů) měli krvácení a asi do 4h zimnici a pak teploty nad 39? Nyní už je mi tedy lépe, už nekrvácím (spodek bolí už nepatrně) a teplotu jsem srazila paralenem. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká viroza, ale nezvracela jsem, střevní obtíže také nic a ani rýma :-(, tak tápu.

Jak to dopadlo, zakladatelko? Tipovala bych infekci. Deloha se v sestinedeli hojí - je v ni rána po odloučené placente a čípek se teprve zavírá, takže tam je snadná cesta pro infekci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >