Reklama

Romer King Plus - hlavová opěrka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinah
Stálice 77 příspěvků 19.06.10 21:57
Romer King Plus - hlavova operka

Zdravim a prosim o nazory :)
Koupila jsme si tuto sedacku, protoze jsem na ni cetla jen same dobre recenze. Takze jsem ji pri koupi zase tak moc nezkoumala.
Ted pri pouzivani mam pocit, ze hlavova operka je prilis uzka :(
Malemu je rok a pri otoceni hlavy si vzdycky shrne ousko, stava se Vam to taky?
Takze musim porad kontrolovat, jestli usi nema shrnute… (nerada bych, aby mu odstavaly).
Vim, ze je uzka hlavne kvuli bezpecnosti, ale stejne me to dost stve :(
Mate podobne zkusenosti??
S tim se asi neda nic delat, ja vim..
Kazdopadne predem diky za nazory..
 K.

Jak maminky hodnotí Britax Römer King plus

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 20.06.10 00:32

Ahoj , já se toho taky bála, malá má navíc docela velkou hlavu , ale tohle se nám tedy neděje…

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 20.06.10 08:24

Když náš syn nkde mezi 10-11měs přecházel do téhle sedačky taky se mi zdála ta opěrka docela úzká. Nevím čím to, ale teď jsou mu 2 roky a sedí se mu tam pohodlně, dokonce bych řekla, že má okolo hlavy i místo :-)
Možná trošku povolí nevím…ale je tam v pohodě :oops: :wink:
Odstávání uší se určitě takhle jednoduše nestane z toho bych strach neměla :wink:
a jak píšeš bezpečnost je nejdůležitější…

Alyss
Extra třída :D 10511 příspěvků 20.06.10 10:09

Já mám dvouletého syna a neděje se nám to..taky mi přijde ,že tam má místa „dost“.. :nevim:

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 20.06.10 10:18

My si objednali Romer Safefix plus, takže skoro stejný typ a doufám, že se tam Kubovi hlavička vejde. Ale on už má odstálé uši od narození, a to dost, takže se mu ouška rolují pořád i v leže na boku :lol: Rlováním se uši určitě nestanou odstálými, neboj, je to dané hlavně genetikou :lol:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.10 14:12

Máme taky romera a opěrka se mi zdá fakt dost úzká. Problémy s ušima tedy nemáme, spíš mám strach, aby mu to časem nebylo těsné.

Občas je mu to i nepříjemné, nevidí do strany na toho, kdo sedí vedle něj a vyklání se. Na spaní je to tedy super.

Trošku lituju, že jsme nekoupili ještě kolekci 2009, kde ten límec nebyl tak velkej.

katerinah
Stálice 77 příspěvků 20.06.10 22:28

Tak vidim, ze Vam to taky vadi :(
Bezpecnost je sice nejdulezitejsi, ale pohodli je taky dulezite !
Tolik jsem se tesila, ze az maly prejde z vajicka, ktere bylo proti smeru jizdy, do vetsi sedacky ve smeru, bude si jizdu autem uzivat.
Ted me mrzi, ze to pro nej neni uplne nejpohodlnejsi :-?
A taky me mrzi, ze se tady na foru na to neupozornilo (mozna jsem to prehledla..)
No nic, priste budu opatrnejsi..
Kazdopadne dekuju za prispevky.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.10 08:06

Katerinah, já jsem to věděla už při objednávání, vím, že někdo se tu zmínil, že to jeho dítěti vadí…

Riskla jsem to a objednala bez vyzkoušení, takže pro příště jedině vyzkoušet :wink: :wink:

U nás to zas tak velký problém není, malý se nevzteká, už si zvykl. Jen se bojím, jak dlouho mu ta sedačka vydrží :nevim:

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 21.06.10 09:00

katerinah, opěrka hlavy u Kinga plus není malá, je dost velká na to, aby se tam vešlo i velké dítě, už mnohokrát jsem sem dával fotku mé 4,5 leté dcery a dám ji znova:
takže je viodět , že se tam vejde i velké dítě, a jestli se některému dítku rolují uši, tak se mu shrnou i bez této opěrky, kdykoliv se někam hlavou opře, předpokládám, že se mu to stává i v noci , když spí, a jestli při spánku každý den má 12 hodin ohrnuté ouško, tak párkrát do týdne pár minut v autě mu to nezhorší, že by mu pak kvůli sedačce odstávali uši.
A na konci jste si odpověděla sama, ta opěrka je kvůli bezpečnosti, proto tyto sedačky mají 4 hvězdičky z bezpečnosti, žádná sedačka bez velké opěrky hlavy tak dobré výsledky nemá, a ruku na srdce, v případě havárie, raději mít živé dítě se shrnutým ouškem, nebo dítě, které má uši rovné, ale bez opěrky si hlavu rozbilo o bok karoserie.

katerinah
Stálice 77 příspěvků 21.06.10 10:13

Ale vzdyt ja priznavam, ze bezpecnost je nejdulezitejsi.
Ale usi se mu rolujou opravdu pouze v teto sedacce, kdyz otoci hlavu do strany..
Usi odstate nema a nejspis z toho mit ani nebude, ja vim..asi to nafukuju…
Ja jen, ze jezdime daleke cesty (po D1) a kdyz sama ridim a on otoci hlavu a pak usne se shrnutym ouskem, nemuzu mu to spravit..tak me to jen mrzi.
Jinak je sedacka opravdu kvatilni a verim, ze je pro nej jedna z nejbezpecnejsich.
 K.

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 22.06.10 13:44
steeve píše:
katerinah, opěrka hlavy u Kinga plus není malá, je dost velká na to, aby se tam vešlo i velké dítě, už mnohokrát jsem sem dával fotku mé 4,5 leté dcery a dám ji znova:
takže je viodět , že se tam vejde i velké dítě, a jestli se některému dítku rolují uši, tak se mu shrnou i bez této opěrky, kdykoliv se někam hlavou opře, předpokládám, že se mu to stává i v noci , když spí, a jestli při spánku každý den má 12 hodin ohrnuté ouško, tak párkrát do týdne pár minut v autě mu to nezhorší, že by mu pak kvůli sedačce odstávali uši.
A na konci jste si odpověděla sama, ta opěrka je kvůli bezpečnosti, proto tyto sedačky mají 4 hvězdičky z bezpečnosti, žádná sedačka bez velké opěrky hlavy tak dobré výsledky nemá, a ruku na srdce, v případě havárie, raději mít živé dítě se shrnutým ouškem, nebo dítě, které má uši rovné, ale bez opěrky si hlavu rozbilo o bok karoserie.

chtela sem se jen zeptat jestli se da jestě sehnat ta starši kolekce kde ta hlavova operka neni tak velka bezpeči ditěte je teda ok ale když nevidi ven a do stran tak tam nechce vydržet ditko proste v aute nebude hodinu nejmin koukat předsebe to je ten problem a nam třeba ditě nespi přes den vubec a je zvedave takže bych rada sehnala sedačku romer pro ditko ale jak bylo řečeno bez hlavove operky tu starši kolekci

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 22.06.10 13:48

nemolko, starší kol. 2009 a kol. 2010 má stejně velkou opěrku hlavy, díly jsou úplně stejné, pouze v kol. 2010 jsou šité 2 švy na hraně, kdežto u kol. 2009 je jeden šev, takže to že je u kol. 2010 větší opěrka je pouze optický klam - zde je vše nafoceno: http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…
a kol. 2009 se již koupit nikde nedá

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 22.06.10 18:37
steeve píše:
nemolko, starší kol. 2009 a kol. 2010 má stejně velkou opěrku hlavy, díly jsou úplně stejné, pouze v kol. 2010 jsou šité 2 švy na hraně, kdežto u kol. 2009 je jeden šev, takže to že je u kol. 2010 větší opěrka je pouze optický klam - zde je vše nafoceno: http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…
a kol. 2009 se již koupit nikde nedá

aha ja sem asi obevila přimo vaše steanky tam snad prodavate ještě nejakou 2008 za 4000 ta tu hlavovou operku snad nema vubec

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 22.06.10 20:51

jo , prodávám toto: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?… , ale to není King plus, ale King TS plus, je to starší model, ten neměl opěrku vůbec, a je menší, resp. King plus je zvětšený o 15%

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 23.06.10 08:00
steeve píše:
jo , prodávám toto: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?… , ale to není King plus, ale King TS plus, je to starší model, ten neměl opěrku vůbec, a je menší, resp. King plus je zvětšený o 15%

mam obednano fialkovou tak snad bude mala jak v peřince :-P :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >